jak złamać hasło windows

Jaromer

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
Może macie jakąś furtkę do zalogowania się na win8 bez hasła. Syn siostry coś mi pogrzebał i nie mogę się zalogować a mam tam ważne rzeczy. Nie chciałbym oddawać kompa do żadnego serwisu.
 
A

alfabeta11

Guest
Wszystko da się zrobić prawie z Windowsem ;)
Wystarczy znaleźć w internecie i kupić odpowiedni do tego program. Na przykład Windows Password Recovery Tool.
Jest też darmowy program: http://ophcrack.sourceforge.net/
Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami na stronie. Windows jest o tyle "przyjemnym" systemem, że zabezpieczenie go hasłem a potem ominięcie tego hasła to nie jest zbyt duży problem :p
 
A

alfabeta11

Guest
Myślę, że nie jest konieczne wydawanie masy pieniędzy na takie oprogramowanie. Właśnie uświadomiłem sobie, że istnieje Hirens Boot CD, który bardzo ładnie radzi sobie z takimi drobnymi problemami ;)
Tutaj instrukcja z jutuba. Ładnie pokazane: https://www.youtube.com/watch?v=xSSV-nqYEfQ
Wszystkie przydatne linki zamieszczone w opisie filmu na YT
 

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
Może dla informatyka, albo kogoś kto się na tym dobrze zna i radzi sobie z takimi problemami to nic trudnego. Niezaawansowany użytkownik może sobie nie dać rady albo coś spartaczyć(komentarze pod filmem) Wiadomo, że da się to obejść tzw. półśrodkami ale nawet w moim przypadku wolę nie ryzykować, bo komputer jest mi niezbędny do codziennej pracy. A jak wiadomo koszty tego typu rozwiązań dla jednych mogą być dużo większe niż dla innych. Wolę zapłacić te kilka zł i mieć pewność że wszystko pójdzie szybko i bez problemów.
 

Jaromer

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z Moogle, w moim przypadku to będzie dobre rozwiązanie. A naprawdę działa w taki prosty sposób jak tam jest napisane?
 

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
Sorry, że dopiero teraz odpisuje. Tak wystarczy włożyć płytę do napędu.
 

superuserapk

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Passcape Software Reset Windows Password v4.1.0 Advanced Edition (BOOT-CD) tym programem tworzysz bootowalna plyte cd i w bios zaznaczasz boot from cdrom ewentualnie wyjmujesz baterie na płycie glownej i wybierasz opcję reset password
 
Do góry