Czy mogłam zajść w ciążę?

gooosia96

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Więc zacznę od tego, że 14.08 uprawiałam pierwszy raz seks z moim chłopakiem. Na początku próbował we mnie wejść z prezerwatywą, ale niestety nie udawało mu się, ale przebił błonę. Zdjął prezerwatywę. Wszedł we mnie kilka razy, ale NIE DOSZEDŁ WE MNIE, ponieważ bardzo mnie bolało. Więc dłużej tego nie robiliśmy. Po tym wszystkim dostałam okresu,[ tzn, od razu po stosunku miałam krwawienie], przynajmniej tak myślę, bo miałam go dostać w najbliższych dniach. Krwawienie [miesiączka] trwało 6 dni. Dość obfite. Małe bóle. Wręcz mało zauważalne. Od jakiś 3 dni wydziela się też brązowa maź. Czasem boli mnie lewy jajnik, ale bardzo mało. Ciągle chce mi się spać. Ale jestem bardzo chuda i wysoka, mało jem , więc nie wiem czy to nie jest tym spowodowane.
Czy jest możliwe, że jestem w ciąży?
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Nie sądzę byś była w ciąży .

Zrób test za tydzień, a na razie niczym się nie przejmuj.
 

gooosia96

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Czyli powinnam dać na luz i aż tak się nie stresować?
Serio, od tygodnia żyję w takim stresie, że jak zaczynam o tym myśleć to brzuch mnie zaczyna boleć. :(
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
Zdjął prezerwatywę. Wszedł we mnie kilka razy, ale NIE DOSZEDŁ WE MNIE, ponieważ bardzo mnie bolało. Więc dłużej tego nie robiliśmy.
Przede wszystkim, twoj chlopak jest bardzo mily. I jest troskliwy, ale wiesz kiedy kobieta moze zajsc w ciaze, nawet jesli twoj facet mial ciut przdwczesny wytrysk, kropelke nasienia... ty masz jakies pare, nascie moze, zalezy od osoby godzin w miesiacu kiedy jestes plodna, takze musialabys w twoim przypadku, niektorzy inni nazwali by to szczesciem, do zajscia w ciaze. Ile par chce miec dzieckoi im sie przez laaata nie udaje.

Badz dobrej mysli, powtorz test za pare dni i nie stesuj sie.
 
Do góry