jarkacz124

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam. Zamierzam kupić samochód i waham się między dwoma modelami są to Toyota Celica Vgen. 2.0GT, oraz Mitsubishi Eclipse 2gen. 2.0GT lub GTS. Samochody mają mieć instalacje lpg.
Zależy mi na:
-żeby nie palił monstrualnie (11-12l/100km gazu to maks)
-miał w miarę możliwe przyśpiesznie (prędkość maksymalna nie interesuje mnie zbyt bo nie ma gdzie w polsce nawet jej rozwinąć :))
-dobrze się prowadził
-był w miarę niedrogi w eksploatacji

Obecnie jeżdżę fordem mondeo mk1 2.0 Zetec GT (100KW) czy przy zmianie na któryś z p[owyższych modeli odczuję tę zmianę czy nie bardzo? Czy możecie zaproponować inne modele? Początkowo myślałem nad Hondą Accord VI gen.

I żeby nie było, nie naoglądałem się szybkich i wściekłych i nie grałem nocami w NFS, że te samochody mnie interesują. Po prostu mi się podobają ;)
Budżet około 5-7k PLNów.

Pozdrawiam :)
 

jarkacz124

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
w gre wchodzą też samochody np alfaromeo GTV (uważam, że jest zbyt drogie z częściami) fiat coupe wspomniana wcześniej ACCORD oraz civic VI generacji. Przyznam szczerze, że byłbym skory dopłacać do poliwa do wersji uturbionej tych egzemplarzy :D. Po prostu kocham dzwięk blowoff turbiny :D
 

aerox612

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Celica, nie droga w eksploatacji i historia rajdówki czyli cudowne prowadzenie :)
 
Do góry