Długie włosy u facetów - dziewczyny, co sądzicie?

R

Righteousness

Guest
Na początku przepraszam, jeśli wybrałem niewłaściwy dział, ale nie wiem gdzie to wrzucić.
Chciałbym, żeby dziewczyny wypowiedziały się, co sądzą o długich włosach u płci przeciwnej (jak w temacie). Wolicie, kiedy mamy krótkie czy długie włosy i dlaczego?
 
0

03092010

Guest
Mimo, ze zdecydowanie wole panow z włosami krotkimi, być może nawet scietych na zero, to czasem mogę nagiąć swe pragnienia i spojrzec na tych zapuszczajacych, z tym, ze mezczyzn z włosami dluzszymi niż 1 cm dziele na :
1. męskich
2. niemęskich



1.


atm4ib.jpg



2.


RaffelPagC3A8sttfw20102011Expression111.jpg
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Righteousness napisał:
Wolicie, kiedy mamy krótkie czy długie włosy i dlaczego?
Obojętne , byle nie łysi :D

Nie no włosy naprawdę nie mają znaczenia .
Jeżeli facet jest interesujący , to przecież nie będę go oceniać na podstawie fryzury , którą przecież można w każdej chwili zmienić. Nie jest to do końca życia.

Zresztą , jeżeli jakaś dziewczyna Cię skreśli kiedyś przez to , albo będzie kazała Ci to ściąć w tej chwili , to chyba nie jest Ciebie warta. Akceptacja przede wszystkim .

Bądź sobą.
Nie zmieniaj się dla kogoś , kto i tak tego nie doceni.

Sama mam włosy do pasa , i jakby mi je ktoś kazał ściąć , bo zobaczyłby gwiazdki . :D
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
Nie no niech kazdy nosi sie jak mu sie najbardziej podoba, jak jednak preferuje krotkie wlosy.

Dziekuje.

:crazy:
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
ForeverYoung napisał:
Zresztą , jeżeli jakaś dziewczyna Cię skreśli kiedyś przez to , albo będzie kazała Ci to ściąć w tej chwili , to chyba nie jest Ciebie warta. Akceptacja przede wszystkim .
Zdaje mi się, że Righteousness nie chodzi o to, czy jakaś go skreśli, lecz o to, by zwiększyć swoje szanse w "przyciąganiu" reprezentantek płci przeciwnej.

Z długimi włosami jest tak, że same w sobie mają małe znaczenie. To zbyt ogólne pojęcie. To tak jakby zapytać, czy bardziej się podobają niebieskie, czy zielone oczy. Albo inaczej, podam na własnym przykładzie. Wielu facetów zwraca uwagę na biust, ja nie. Zwracam uwagę na całość, jak się poszczególne elementy ciała mają do reszty. Z włosami jest tak samo - jak się zestawiają z resztą, przede wszystkim twarzy. Jeśli masz twarz 15-latka i długie włosy, do tego będziesz wygolony na zero, będziesz mógł stwarzać pozory bycia hermafrodytą. W przeciwnym wypadku będzie w porządku. Są po prostu ludzie, którzy z długimi włosami wyglądają zniewieściało i tacy właśnie powinni się wstrzymać o parę lat gdy zmieni się ich cera. By jednak mimo wszystko przypominać faceta.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Thyme napisał:
Zdaje mi się, że Righteousness nie chodzi o to, czy jakaś go skreśli, lecz o to, by zwiększyć swoje szanse w "przyciąganiu" reprezentantek płci przeciwnej.
Wiem , wiem , tak tylko chciałam napisać coś totalnie bez sensu.
 
R

Righteousness

Guest
Thyme napisał:
Zdaje mi się, że Righteousness nie chodzi o to, czy jakaś go skreśli, lecz o to, by zwiększyć swoje szanse w "przyciąganiu" reprezentantek płci przeciwnej.
Nie. Interesuje mnie po prostu opinia o długich włosach u mężczyzn. Sam zapuszczam bo w dłuższych lepiej się czuję.


Thyme napisał:
Wielu facetów zwraca uwagę na biust, ja nie.
Ja też. Z wyglądu zwracam uwagę na twarz, jeśli ona mi się spodoba to reszta nie ma wielkiego znaczenia.



ForeverYoung napisał:
Nie zmieniaj się dla kogoś , kto i tak tego nie doceni.
Nie zamierzam. Jestem wyjątkowy, każdy jest wyjątkowy. Nie mam zamiaru się zmieniać tylko dlatego, że komuś się coś ubzdurało.
 

Hailie

Bywalec
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
475
Punkty reakcji
118
Osobiście nie przywiązuję do tego znaczenia w kwestii, że mężczyźni z krótkimi włosami mi się podobają a z długimi kompletnie nie (lub odwrotnie). Zależy jak dana fryzura pasuje do całości. Jednak przyznam, że długie włosy przyciągają moją uwagę.
 

NekoMimi

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Warszawa
Zależy, czy facetowi pasują. Długie włosy potrafią dołożyć do atrakcyjności, ale niektórym po prostu nie pasują w ogóle. Jak powiedziała moja koleżanka zapytana o to samo, powiedziała "zależy, jaka facjata się za nimi kryje" ;p No i oczywiście muszą być zadbane!
 

eleni

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2011
Posty
29
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie chłopak z długimi włosami wygląda jak ci*ta (nie obrażając chłopaków mających długie włosy). Zdecydowanie wolę chłopaków z krótkimi włosami.
 

ewe12345

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Zdecydowanie wolę chłopaków z krótkimi włosami. Długie włosy u płci przeciwnej jakoś nie przemawiają do mnie, to zupełnie nie mój typ :tongue:
 

ance

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2014
Posty
33
Punkty reakcji
2
Wiek
33
różnie bywa, ale wolę facetów w krotkich włosach :)
 
W

wiki9969

Guest
Też zdecydowanie wolę krótkie. Choć kiedyś długie włosy świadczły o sile. ;)
 

alutka52

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wszystko jest kwestią gustu. Osobiście wolę żeby panowie byli krótko przystrzyżeni. Niekoniecznie "na rekruta" - 3 mm, ale żeby włosy nie powiewały im na wietrze jak pięknej niebieskookiej blondynce...
 

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
Mnie jak byłam młodsza bardziej podobały się dłuższe włosy u faceta. Jednak teraz zdecydowanie wolę krótkie
 
Do góry