Długie włosy.

R

Righteousness

Guest
Witam.
Zapuszczam włosy trochę ponad rok, są już do ramion. Chciałbym się dowiedzieć, jak o nie dbać (podcinanie, pielęgnacja). Nie mam zbyt wiele doświadczenia w tym aspekcie, jak dotąd obcinałem włosy na krótkiego "jeża".
 
0

03092010

Guest
Podcinaj koncowki wtedy gdy widzisz, ze sa rozdwojone.
Kupuj szampony odpowiednie do rodzaju wlosow. No i ewentualnie odzywke.
Tym sposobem wlosy będą czyste, zadbane i w moim mniemaniu pozostaniesz mezczyzna (nie uznaje pianek, zeli, gum, prostownic w wykonaniu facetow). No ale jeśli to miałoby Cie uszczesliwic, to wiadomo, ze opinia innych nie jest tu najwazniejsza.
 

karenka

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2013
Posty
20
Punkty reakcji
2
Miasto
Łódź.
Przede wszystkim używaj dobrych produktów do pielęgnacji. Ja mam słabe włosy i jedynie dzieki porządnym kosmetykom udało mi się zapuścić je i utrzymać. Co jakiś czas chodzę do fryjzera żeby podciąć końcówki i właśnie u niego kupuję kosmetyki do pielęgnacji włosów. Moimi faworytami są produkty z serii moroccanoil z olejkiem arganowym. Świetnie włosy po nich wyglądają. Nie wiem czy są dostępne normalnie w zwykłych sklpach, pewnie nie, bo to profesjonalny kosmetyk fryzjerski. Ja zawsze kupuję w salonie przy Wodnej w Łodzi, gdzie jak wspomniałem obcinam końcówki.
 
M

Marm_zbanowany

Guest
Zgadzam się z powyższą opinią,podstawa to dobre środki do pielęgnacji włosów,w tym szampon z odżywką. Mycie niemal codziennie w przypadku kiedy są długie.
 

karenka

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2013
Posty
20
Punkty reakcji
2
Miasto
Łódź.
Dokładnie tak :) Dobre produkty to podstawa :) Jutro idę na Wodną po nową dostawę kosmetyków, już mi się wszystko pokończyło. Odżywki, mgiełki do włosów...
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Od czasu do czasu dobrze długim włosom zrobi nałożenie maski regenerującej.
 
Do góry