najpiekniejsze ksiazki które czytaliscie

asiaa639

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Chcialam się dowiedzieć jakie według was są najlepsze książki które dotychczas przeczytaliście?
 

Duma

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
11
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Z najlepszych sprzed lat, "Kubuś Puchatek". Z innych bardziej ciekawych i całkiem dobrych: "Paragraf 22", "Zbrodnia i kara", "The Phantom of the Opera" i "The Once and Future King".

Pozdrawiam :)
 

asiaa639

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Ja polecam i wciąż ją kocham, noce w rodanthe, spadkobiercy, z takich batdziej poradników to mezczyzna od a do z, dla czego mezczyzni kochają zołzy, mowa ciała.
 
R

Righteousness

Guest
"Bez skrupułów", "Stan zagrożenia", "Czas Patriotów", "Kolekcjoner" - Tom Clancy,
Seria Harry'ego Pottera,
"Cherub" - R. Muchamore,
"Księgi Dziedzictwa" - Paolini,
"Hobbit", "Władca Pierścieni" - J. R. R. Tolkien,
 
A

alfabeta11

Guest
Czy ja wiem czy najpiękniejsze? Wydaje mi się, że nie ma czegoś takiego jak najpiękniejsza książka. Wszystkie one są w pewien sposób bardzo piękne ;)
Jeśli chodzi o te najlepsze książki to nie mam jakichś faworytów. Czytam w tej chwili "Misery" Kinga. Czyta mi się ją fantastycznie. Może to właśnie ona będzie tą najlepszą. "Anioły i demony" Browna też bardzo dobre. Saga o Wiedźminie Sapkowskiego też mnie oczarowała jeśli można tak powiedzieć. Jest też taka może mało znana seria "Kroniki Żelaznego Druida". Wszystkie te książki mają w sobie to coś wg mnie ;)
 
R

Righteousness

Guest
9macan5 napisał:
Może nie będę oryginalny, ale z Harrym Potterem nic nie może się równać
Jak dla mnie to wiele może się równać, ale seria HP jest jedną z moich ulubionych :p
 

Kamil Tocicki

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
a "Władcę Piasków" czytaliście? ostatnio jest o niej głosno, słyszałem,że robi szał furorę!
Polecacie? Może warto siegnać po nią...
 

Sayan

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
sporo ich jest, ale na pewno ostatnio najlepszą książką, jaką miałam okazję czytać jest tajemnica domu Helclów. Moim zdaniem super.
 
Dołączył
19 Listopad 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
Anna Kalkowska-Wysocka napisała piękną powieść o miłości Kiedy wiosna nie nadchodzi - przepieknie napisana powieść, którą czyta sie bardzo przyjemnie i niemal jednym tchem. Niedługo wychodzi kolejna jej powieść Moje życie bez ciebie, czekam na nią z niecierpliwością...
 
Do góry