Jak usprawnić sprzedaż zdjęć?

kondzioo

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2013
Posty
27
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich,
zwracam się z prośbą dotyczącą usprawnienia procesu sprzedaży w moim biznesie, bo próbuje szeregu rozwiązań i jakoś nie mogę znaleźć tego docelowego.

Mianowicie mój biznes opiera się na fotografowaniu kilkugodzinnych niemowlaków (mam zgodę od dyrektora szpitala). W poniedziałek rano idę do szpitala, do sali, gdzie leży 8 mam i komunikuje, że dostaną ode mnie zdjęcie gratis. Po czym robię około 30 zdjęć jednemu bobaskowi. Biorę namiar, numer telefonu, maila. Rodzice mogą wyrazić zgodę na publikację zdjęcia w miejscowej gazecie i/lub na FB.

We wtorek obrabiam zdjęcia oraz je drukuje.

No i środa. Drukuje każdej z mam (które wyraziły zgodę na 1 darmowe zdjęcie) po 6 zdjęć i wręczam w albumie. 1 zdjęcie jest gratis, a pięć pozostałych zostaje do kupinia w cenie 100pln lub jedno 30pln. Często osoby biorą 1 zdjęcie gratis bądź jedno kupują i mi jednocześnie dziękują. W sprzedaży mam pakiet 20 zdjęć również, ale jak ktoś jest zainteresowany to dopiero później dosyłam pocztą. Album wygląda w ten sposób, że po otwarciu z lewej strony jest całe zdjęcie bobaska, a z prawej strony w zakładkę włożone 5 pozostałych zdjęć (może i to należało by jakoś zmienić).

Macie jakieś pomysły na usprawnienie sprzedaży? Może ten album jest zły? Jak rozmawiać z ludźmi, aby w pełni przekonywać wszystkich? Może jakieś szczegolne techniki?
Co sądzicie?



pomóżcie, bardzo proszę, przynajmniej wyraźcie swoje zdanie....
 
Do góry