Nawiedzone miejsca, rzeczy ktorych nie da sie wytlumaczyc racjonalnie

SirBeton

Ai Serafu
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
484
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
England & Dolny Śląsk
Czesc, jestem Tomek i od pewnego czasu zaczalem sie interesowac zjawiskami paranormalnymi na serio, obecnie zbieram na sprzet, poniewaz moja ekipa siedzi w polsce ja za to sam w Anglii zbieram na to co niezbedne. Ale nie o tym tu mowa...

Chodzi w tym temacie abyscie napisali mi (oczywiscie jesli ktos cos slyszal/przezyl) czy nie wydarzylo sie cos dziwnego w waszej okolicy, badz w waszej miejscowosci, mam tu na mysli zjawiska paranormalne, badz takie rzeczy ktorych nie potraficie w zaden inny sposob wytlumaczyc.

PS. Prosilbym bardzo o prawdziwe historie, poniewaz mam zamiar niektore z nich zbadac, a jak wiecie, to kosztuje. Z gory dziekuje :)
 
0

03092010

Guest
SirBeton napisał:
badz takie rzeczy ktorych nie potraficie w zaden inny sposob wytlumaczyc.
Niektorzy nie potrafia wytlumaczyc mojego zachowania. Twierdza, ze szatan mnie opetal. Czy to tez sie liczy?
 
W

wiki9969

Guest
Odmawiam.

1. W mojej okolicy nieopodal kościoła jest park. Miejscowi twierdzą, że po zmroku pojawia się tam kobieta.

2. Kilometr od mojego domu znajduje się staw. Każdy kto wraca po zmroku przez łąki do domu, wcale do niego nie trafi. Z niewiadomych przyczyn człowiek się tak zakręci, że wyjdzie obok tego stawu.

3. Przy głównej drodze prowadzącej przez moją miejscowość w trakcie wojny byli pochowani żołnierze. W tym miejscu zdarzały się samobójstwa. Lokalni mieszkańcy twierdzą, że tam straszy.

4. W mojej miejscowości znajduje się miejsce w którym co roku giną jakieś osoby. Droga prosta, drzew jak na lekarstwo, a jednak śmierć tam często wita.

Pozdrawiam z województwa łódzkiego. :)

Jeżeli ktoś zna podobne historie to proszę się nimi podzielić. ;)
 
Do góry