pomocy !

Status
Zamknięty.

idol92

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
146
Punkty reakcji
0
Witajcie!

Musiałam do was napisać, bo już mam schizy, wydaje mi się ,że w ciąży jestem choć to teoretycznie niemożliwe.. Byłam na wczasach z chłopakiem, tydzień, w kraju i zastanawiam się czy ten pobyt może mieć wpływ na moją miesiączkę? mam nieregularne cykle, ostatnio miałam okres 7 lipca, wychodziłoby ,że akurat na wakacjach miałam dni płodne, ale nie uprawialiśmy seksu tylko tzw. petting, możliwe, że chłopak na 3 sekundy dotknął moich narządów zew, ale bez penetracji, jednak boję się że ta sytuacja mogła być groźna.. od kilku dni bolą mnie piersi i trochę brzuch, ale okresu jak nie było tak nie ma.. co sądzicie? proszę o wyrozumiałość i bez docinków, pozdrawiam!
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
A wiesz ,że istnieje coś takiego, jak test ciążowy ?

Okres pewnie Ci się spóźnia , dlatego ,że się stresujesz ciążą .
 

idol92

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
146
Punkty reakcji
0
ForeverYoung napisał:
A wiesz ,że istnieje coś takiego, jak test ciążowy ?

Okres pewnie Ci się spóźnia , dlatego ,że się stresujesz ciążą .
A wiesz że pytanie było czy możliwe jest że spóźnia się przez pobyt na wakacjach?
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
idol92 napisał:
, tydzień, w kraju

idol92 napisał:
przez pobyt na wakacjach?


idol92 napisał:
że akurat na wakacjach miałam dni płodne,


idol92 napisał:
chłopak na 3 sekundy
Piszesz tak bez sensu ,że zignorowałam to pytanie . I skupiłam się na tym co Cię gryzie najbardziej.
I nie nie sądzę by zmiana pobytu z punktu a do punktu b zrobiła jakieś zmiany w Twoim organizmie. Chyba ,że gdy jeździsz na wycieczki to Ci się spóźnia.
Nie odwiedziłaś tropików , ani Antarktydy , więc nie będzie miało to wpływu na miesiączkę. Ale tak jak napisałam niżej nie ma rzeczy niemożliwych.
I ... to tylko tydzień . ^^



idol92 napisał:
bo już mam schizy, wydaje mi się ,że w ciąży jestem choć to teoretycznie niemożliwe.
Nie ma rzeczy niemożliwych , a test nie kosztuje majątku.
 
0

03092010

Guest
idol92 napisał:
A wiesz że pytanie było czy możliwe jest że spóźnia się przez pobyt na wakacjach?
Wiec po co piszesz o



idol92 napisał:
wydaje mi się ,że w ciąży jestem choć to teoretycznie niemożliwe
oraz



idol92 napisał:
ostatnio miałam okres 7 lipca, wychodziłoby ,że akurat na wakacjach miałam dni płodne, ale nie uprawialiśmy seksu tylko tzw. petting, możliwe, że chłopak na 3 sekundy dotknął moich narządów zew, ale bez penetracji, jednak boję się że ta sytuacja mogła być groźna..
 
Status
Zamknięty.
Do góry