Kolekcja biletów - przyjmę

Dejw93

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2013
Posty
86
Punkty reakcji
0
Witam
Mam na imię Dawid. Jestem kolekcjonerem biletów komunikacji miejskiej oraz kolejowej. Zbieram je od zeszłego roku i już mam ich ponad 1000 sztuk. Zwracam się tutaj z następującą prośbą: gdyby ktoś miał jakieś zbędne, zużyte bilety i nie byłoby to problemem aby je przesłać, to bardzo chętnie bym przyjął.Wszelkie szczegóły na moim mailu
dwdslsrk@gmail.com
Pozdrawiam internautów
 

beatkaaa119922

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Białystok/ okolice
Kochani, wiem, że dawno mnie tu nie było, może niektórzy pomyśleli że już zapomniałam o forum i przestałam zbierać bilety ale nic podobnego! Bilety zbieram nadal, kolekcja się powiększa, mam już ponad 7000 biletów i zbieram nadal.
Tak się w tym zakręciłam, że nie mogę przestać.
Jeśli ktoś miałby ochotę to zapraszam na moją stronę do przejrzenia kolekcji - www.bileciki.org , a jeśli miałby ktoś ochotę coś do niej dorzucić to proszę pisać na maila - biletybeaty@wp.pl . Dzięki różnym forumowiczom moja kolekcja na prawdę bardzo się wzbogaciła i bardzo wszystkim za to dziękuję!! A teraz idzie czas sprzątania przed świętami, może ktoś znajdzie jakieś bilety i było by mi bardzo miło jeśli zechciałby je dla mnie przesłać pocztą. Jeśli komuś byłby to problem to mogę pokryć koszty wysyłki - list zwykły kosztuje 1.60 a priorytet 2.35 ;))
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!!
 

Dejw93

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2013
Posty
86
Punkty reakcji
0
Hej, Beato, nie uważasz to za niegrzeczne ogłaszanie się w moim wątku? :huh: O ile dobrze kojarzę to masz swój własny na tym forum.

A tymczasem ja też się przypomnę po dłuższej nieobecności. Poszukuję biletów komunikacji miejskiej wszelkiej maści z całej Polski. Każdy bilet z radością przyjmę :wink:.
Pozdrawiam wszystkich!
 

Dejw93

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2013
Posty
86
Punkty reakcji
0
Witajcie po dłuższej nieobecności
Mijają miesiące i lata a ja dalej konsekwentnie się przypominam odnośnie biletów KM i kolejowych. Ostatnio posucha u mnie - czy doprawdy nikt w tym kraju nie korzysta z komunikacji zbiorowej :wink: ?

Przyjmę bilety wszelakie, płacę za przesyłki, mogę ewentualnie po bilety dojechać (region śląski). Podaję jeszcze raz na wszelki wypadek mój e-mail: dwdslsrk@gmail.com
 

Dejw93

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2013
Posty
86
Punkty reakcji
0
Hej
Minął kolejny kwartał i pragnę się przypomnieć w sprawie biletów. Dalej przyjmuję co tylko mi przyślecie na tych samych zasadach :przewraca: No i gorące wakacje sie zaczęły, być może ktoś z was natrafi na jakies fajne bilety na wyjazdach albo coś. Z każdego będę happy :D
 

Dejw93

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2013
Posty
86
Punkty reakcji
0
Minął kwartał i pragnę przypomnieć się w sprawie zbieractwa biletów. Zasady te same co powyżej. Może ktoś coś ma fajnego z wakacji? Zaczął się także rok akademicki a więc zwiększyła się liczba przewożonych osób komunikacją miejską w kraju. :tongue:
 

Dejw93

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2013
Posty
86
Punkty reakcji
0
Mija kolejny miesiąc i jednocześnie dwa lata intensywnego zbieractwa biletów (nie wliczając wcześniejszego odkładania mimochodem niektórych biletów). W sumie to już 6342 sztuk! :p
 

Dejw93

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2013
Posty
86
Punkty reakcji
0
Przypominam się nadal - może jakaś dobra dusza ofiaruje zużyte bilety jako "prezent na święta" celem wzbogacenia kolekcji ;)
 

beatkaaa119922

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Białystok/ okolice
Czy znajdzie się ktoś kto ma zbędne bilety komunikacji miejskiej, kolejowe i bilety wstępu ??(oczywiście wszystko zużyte) moga być nawet stare, aktualne również i chciałby wzbogacić mój zbiór biletów przesyłając mi je pocztą??.
Jeśli byłby ktoś chętny to proszę o maila biletybeaty@wp.pl

Pozdrawiam!! :)
 

Dejw93

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2013
Posty
86
Punkty reakcji
0
No nie chciałbym być chamski ale dlaczego znowu ogłaszasz się w cudzym wątku?? Szczerze nie rozumiem tego, sądzę, że każdy kolekcjoner na własną rękę szuka biletów. Jeśli chcesz ze mną współpracować to po prostu napisz do mnie w tej sprawie. Wiem, że w ten sposób zdobyłaś sporo biletów, ja niewiele, możemy sobie nawzajem pomóc a nie tak obcesowo.

Przy okazji też się przypomnę. Jeśli ktoś ma jakieś zużyte bilety, będę naprawdę dozgonnie wdzięczny. Mogę pokryć koszty przesyłki. Pozdrawiam ;)
 

Dejw93

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2013
Posty
86
Punkty reakcji
0
Do ciebie chyba prędzej, bo jesteś fest znana już w branży kolekcjonerskiej ;)
 

Dejw93

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2013
Posty
86
Punkty reakcji
0
Minęły kolejne miesiące. Żeby ktoś nie pomyślał, że przestałem zbierać :D
 
Do góry