Nowy sport miejski - Sporthocker

bobi86

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
117
Punkty reakcji
0
Jestem fanem różnych sportów miejskich. Rower, rolki, deska to moja pasja. Wychowałem się na blokowisku i nie wyobrażam sobie życia bez tego typu dyscyplin. Ostatnio odkryłem coś nowego dzięki kampanii Stabilo. Producent cienkopisów zaczął promować coś co nazywa się Sporthocker. To nowy, u nas jeszcze mało znany sport, wywodzący się z Niemiec, który polega na akrobacjach z użyciem specjalnego stołka. Słyszeliście o czymś takim? Co myślicie o tego typu dyscyplinach?
 

puzderko

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
bobi86 napisał:
Jestem fanem różnych sportów miejskich. Rower, rolki, deska to moja pasja. Wychowałem się na blokowisku i nie wyobrażam sobie życia bez tego typu dyscyplin. Ostatnio odkryłem coś nowego dzięki kampanii Stabilo. Producent cienkopisów zaczął promować coś co nazywa się Sporthocker. To nowy, u nas jeszcze mało znany sport, wywodzący się z Niemiec, który polega na akrobacjach z użyciem specjalnego stołka. Słyszeliście o czymś takim? Co myślicie o tego typu dyscyplinach?
[SIZE=11pt]Ja myślę, że to jakaś nowa, zwariowana moda, która pewnie na chwilę ogarnie miasta, a po roku szalu wszyscy młodzi ludzie, którzy będą ją uprawiać schowają swoje stołki do piwnic i o nich zapomną. Tak właściwie to dlaczego Stabilo promuje coś takiego?[/SIZE]
 

bobi86

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
117
Punkty reakcji
0
[SIZE=11pt]A ja uważam, że tym, którym to się naprawdę spodoba ten sport zostanie na długie lata. Widziałem chłopaków u nas w mieście, którzy mimo tego, że mają już swojej rodziny i dawno wyrośli ze spędzania wakacji przed blokiem z kumplami, nadal pielęgnują swoje miejskie pasje takie jak deskorolka. A co do Stabilo i jego akcji to myślę, że to marka, która chce być lifestylowa i chce się wpisywać w codzienność takich młodych ludzi, dlatego promuje ich pasje i podsuwa im nowe trendy. [/SIZE]
 

Luka Wars

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2013
Posty
159
Punkty reakcji
11
Wiek
34
Miasto
Lublin
Nie reklamujesz czasem marki Stabilo?

Dziwne, bo wczoraj widziałem wątek o kreowaniu wizerunku wg Stabilo.
 
D

Dobr_zbanowany

Guest
Tak szczerze mówiąc to pierwsze słyszę o takim sporcie,możesz podać więcej szczegółów? Tzn generalnie chodzi mi o to czy ktoś próbował i jakie są jego wrażenia,opinie.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
też mnie bardzo ciekawi, co to za dyscyplina sportu, ale powiem ci, że już gdzieś widziałam tą akcję stabilo, swoją drogą bardzo fajne i oryginalne połączenie.
 
Do góry