Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Nowy sport miejski - Sporthocker

sporthocker sport miasto

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 bobi86

bobi86

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 116 postów

Napisano 04 sierpień 2013 - 14:15

Jestem fanem różnych sportów miejskich.  Rower, rolki, deska to moja pasja. Wychowałem się na blokowisku i nie wyobrażam sobie życia bez tego typu dyscyplin. Ostatnio odkryłem coś nowego dzięki kampanii Stabilo. Producent cienkopisów zaczął promować coś co nazywa się Sporthocker. To   nowy, u nas jeszcze mało znany sport, wywodzący się z Niemiec, który polega na akrobacjach z użyciem specjalnego stołka. Słyszeliście o czymś takim? Co myślicie o tego typu dyscyplinach?

• 0

#2 puzderko

puzderko

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów

Napisano 04 sierpień 2013 - 14:32

Jestem fanem różnych sportów miejskich.  Rower, rolki, deska to moja pasja. Wychowałem się na blokowisku i nie wyobrażam sobie życia bez tego typu dyscyplin. Ostatnio odkryłem coś nowego dzięki kampanii Stabilo. Producent cienkopisów zaczął promować coś co nazywa się Sporthocker. To   nowy, u nas jeszcze mało znany sport, wywodzący się z Niemiec, który polega na akrobacjach z użyciem specjalnego stołka. Słyszeliście o czymś takim? Co myślicie o tego typu dyscyplinach?

Ja myślę, że to jakaś nowa, zwariowana moda, która pewnie na chwilę ogarnie miasta, a po roku szalu wszyscy młodzi ludzie, którzy będą ją uprawiać schowają swoje stołki do piwnic i o nich zapomną. Tak właściwie to dlaczego Stabilo promuje coś takiego?

• 0

#3 bobi86

bobi86

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 116 postów

Napisano 04 sierpień 2013 - 14:34

A ja uważam, że tym, którym to się naprawdę spodoba ten sport zostanie na długie lata. Widziałem chłopaków u nas w mieście, którzy mimo tego, że mają już swojej rodziny i dawno wyrośli ze spędzania wakacji przed blokiem z kumplami, nadal pielęgnują swoje miejskie pasje takie jak deskorolka. A co do Stabilo i jego akcji to myślę, że to marka, która chce być lifestylowa i chce się wpisywać w codzienność takich młodych ludzi, dlatego promuje ich pasje i podsuwa im nowe trendy. 

• 0

#4 Luka Wars

Luka Wars

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 159 postów

Napisano 04 sierpień 2013 - 14:36

Nie reklamujesz czasem marki Stabilo?

Dziwne, bo wczoraj widziałem wątek o kreowaniu wizerunku wg Stabilo.

• 0

#5 Guest_Dobr_zbanowany_*

Guest_Dobr_zbanowany_*
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2013 - 09:57

Tak szczerze mówiąc to pierwsze słyszę o takim sporcie,możesz podać więcej szczegółów? Tzn generalnie chodzi mi o to czy ktoś próbował i jakie są jego wrażenia,opinie.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#6 luomo

luomo

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 335 postów

Napisano 31 sierpień 2013 - 18:04

też mnie bardzo ciekawi, co to za dyscyplina sportu, ale powiem ci, że już gdzieś widziałam tą akcję stabilo, swoją drogą bardzo fajne i oryginalne połączenie. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sporthocker, sport, miasto

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0