Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Co kupić dla dziewczyny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 leave93

leave93

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 25 lipiec 2013 - 09:34

Witam chciałbym dziewczynie zrobićprezent w postaci lakieru do paznokci i branzoletki ale niestety nie znam się która by mogła być dla niej dobra jest wysoką szczupłą blondynką z niebieskimi oczami tutaj mam strony od znajomego z lakierami i branzoletkami http://nokavt.pl/s/b...-pozlacane.html

http://nokavt.pl/s/l...-ciemnosci.html

z gory dziękuje za pomoc
  • 0

#2 sylkamil

sylkamil

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 67 postów

Napisano 20 październik 2017 - 09:59

albo zrób prezent sobie i jej i kup weekend w spa ;p

• 0

#3 plu_zu

plu_zu

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów

Napisano 20 październik 2017 - 14:46

Z tego co wiem, to praktycznie każda kobieta malująca regularnie paznokcie ma własne predyspozycje odnośnie lakierów. Więc nie wiem czy to jest dobry strzał. Bransoletka jak najbardziej zawsze spoko, dziewczyny generalnie lubią biżuterię. Ale jeszcze tak mi przyszło do głowy, że może zamiast tego lakieru coś do pielęgnacji? Na przykład taki fajny podręczny pilnik do polerowania  Revlon Pielęgnacja Paznokci Nail Buffer? Wygląda jak szminka więc powinien się zmieścić do każdej torebki i ma dodatkowe nakładki. Myślę, że byłoby to fajne połączenie z bransoletką ;]

• 0

#4 samba_mamba

samba_mamba

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 949 postów

Napisano 16 listopad 2017 - 14:17

Wszystko zależy od tego, co dziewczyna lubi. ;)

• 0

#5 Pola41

Pola41

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 22 listopad 2017 - 11:18

Też uważam, że wszystko zależny co dziewczyna lubi. Nawet się nie znając na rzeczy, a przez samo słuchanie swojej dziewczyny powinieneś dokładnie wiedzieć co ona by chciała. Jestem pewna, że nie raz widziałeś jej kolekcję lakierów do paznokci, a i nie raz mówiła ci o jakiej biżuterii marzy. Jaki prezent by chciała dostać też pewnie z 500 tysięcy razy ci mówiła. trzeba tylko nauczyć się słuchać. Może trochę też tu wyładowuję swoją frustrację, bo od miesięcy pokazuję mojemu chłopakowi tą oto stronę i napomykam mu raz po raz, że nie mam w czym już parzyć herbat. A mam ich nie małą ilość. Bardzo lubię je pić. W każdym razie na urodziny kupił mi bardzo piękny naszyjnik, ale przecież ja noszę tylko jeden naszyjnik, który jest krzyżykiem. Więc w sumie fajnie mieć coś w szkatułce z biżuterią, ale był to kompletnie nie praktyczny prezent. Wiecie taki nie w moim stylu. Oczywiście mu powiedziałam, że się cieszę, ale miałam nadzieję na coś innego

• 0

#6 szoszi

szoszi

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 23 listopad 2017 - 10:29

Lakier do paznokci hmmm dziwny pomysl na prezent :P Bransoleka ok, albo idz do lokalnego jubilera, a jesli chcesz poszalec to apart lub pandora :)

Natomiast zamiast lakieru ja bym polecila jakis zestaw do pielegnacji ciala, np z bielendy-seria twoja pielegnacja. Bardzo fajny olejek pod prysznic + peeling pomaranczowy. Mogla by sobie zrobic takie male domowe spa, bo dzialanie produktow jest rewelacyjne, a orzezwiajacy zapach pomaranczy autentycznie poprawia nastroj :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 gniewnyy

gniewnyy

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 95 postów

Napisano 04 grudzień 2017 - 13:27

Oj nie wiem czy zdecydowałbym się na kupno lakieru do paznokci dla dzeiwczyny. MOja laska uwielbia kupować sobie lakiery ponieważ wykonuje manicure hybrydowy ( sama sobie w domu ale nie przeszkadza to jej przed kupowaniem miliona róznych lakierów). No i sama lepiej będzie wiedziała co chciałaby dostać.

Proponowałbym coś bezpieczniejszego:

bielizna

czekoladki

Ewentualnie można wspomóc się takim kreatorem prezentów: https://www.megakosz...eator-prezentow

• 0

#8 Pan Trader

Pan Trader

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 04 grudzień 2017 - 20:29

Jak lakiery to ja hybrydowe kupowałem marki Semilac

• 0

#9 niebieski_kubek

niebieski_kubek

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 09 styczeń 2018 - 13:15

Ja też na Mikołaja kupiłem mojej lakiery Semilac - zamówiłem nie patrząc na pojemność, przychodzi paczka i tak na nią patrze... no chyba za mało ich zapakowali, otwieram, a tu niespodzianka - miniaturowe buteleczki. Dziewczyna generalnie zadowolona, okazało się, że są dość wydajne ;)

A pod choinkę skorzystałem z rady @sylkamil i kupiłem jej voucher do spa dla dwóch osób

• 0

#10 Monia101

Monia101

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 130 postów

Napisano 24 maj 2018 - 09:50

Teraz jest modny mosiądz. Może jakąś fajną, mosiężną ramkę kupić? Ramki na zdjęcia chyba każdy lubi.  Tu mają bardzo ładne rzeczy  mcbizuteria.pl/pl/14-upominki?p=2  to sklep online. No i cudne lusterka tam mają. Dla wielbicieli retro i romantyczek moim zdaniem jak znalazł :]

• 0

#11 katjak

katjak

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 466 postów

Napisano 26 maj 2018 - 21:26

Jeśli dziewczyny w czymś takim gustują,to prezent dobry,ale niekoniecznie. Najlepsza byłaby książka,lub płyta z ulubionym wokalistą. :) 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 Nicola

Nicola

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 59 postów

Napisano 10 sierpień 2018 - 13:13

Zobacz sobie na stronę sklepu internetowego Marwell i na 100% coś znajdziesz dla swojej Pani. Ja często kupuję tam bieliznę i u nich na stronie można zobaczyć istne perełki i z rozmiarem też nie ma problemu.
  • 0

#13 Magdalena787

Magdalena787

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 18 sierpień 2018 - 22:11

Bransoletka to dobry pomysł, taka z charmsami na pewno jej się spodoba, możesz zamówić np. pocztą kwiatową razem z bukietem w pudełku, chyba każda kobieta uwielbia błyskotki  :D

• 0

#14 Greagirl

Greagirl

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 30 sierpień 2018 - 11:04

Lepiej osobiście wręczyć prezent niż przez pocztę kwiatową :)

• 0

#15 Magdalena787

Magdalena787

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 05 wrzesień 2018 - 20:06

biżuteria ? nowy lakier do paznokci? perfumy? bardziej szalone rzeczy lot w tunelu aerodynamicznym osobiście latałam w wielkopolsce więc mogę powiedzieć że świetne doświadczenie. dziewczynie łatwiej jest coś fajnego wybrać niż facetowi 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#16 Nicola

Nicola

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 59 postów

Napisano 25 październik 2018 - 09:14

Mój maż jakiś czas temu wykupił mi kilka zabiegów pielęgnacyjnych w salonei kosmetycznym na Sadybie w Warszawie w Monic Studio. Bardzo lubię tam chodzić ale na takich zabiegach jakie mam w pakiecie jeszcze nie bylam...taki prezent mi pasuję :)
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0