czajnik do biura

sikorka_007

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
potrzebuję wybrać dobry czajnik do biura. przede wszystkim zależy mi żeby miał dużą pojemność (najchętniej powyżej 1,5l) i możliwość ustawienia temperatury (np. na zieloną herbatę itd.). no i też dobrze by było, żeby to nie był taki kawałek białego plastiku, tylko coś co będzie w miarę elegancko wyglądało w biurze. poradzicie coś?
 

omrtea

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Hehe, ja też nie lubię jeśli czajnik jest takim kawałkiem plastiku, kilka znajomych ma takie i nigdy mi się nie podobały :) W mojej poprzedniej pracy był taki:

fe828329-5551-44fa-8b91-c4e1770f6cf7_descico_large.jpg


Jest spory i ma konkretne ustawienia temperatury do różnych napojów, design też elegancki.
 

marek_j

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2011
Posty
69
Punkty reakcji
2
U nas jest taki, pojemność 1,5 litra. Szybko zagrzewa wodę:
bistro_czajnik_11lczerwony-40493-13581567920_77509300.jpg
 

jawor00

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
My w firmie mieliśmy ostatnio podobny dylemat i ostatecznie padło na model Haier HKT-2120. Nie ma co prawda regulacji temperatury, ale jest bardzo wydajny (2400W), pojemny (1.7L) no i ma czujnik zabezpieczający przed przegrzewaniem. Dziewczyny też chwalą jego stronę wizualną, więc mogę go polecić, zwłaszcza, że jest dość mocno eksplatowany u nas i nie zawodzi :D ot taki nowoczesny czajnik stylizowany na gwizdkowy :)
 

makfil

Bywalec
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
579
Punkty reakcji
39
Miasto
Ziemia, planeta ludzi
jawor00 napisał:
Nie ma co prawda regulacji temperatury, ale jest bardzo wydajny (2400W), pojemny (1.7L)
Taka regulacja temperatury, to pewnie po to, aby mógł służyć do rozgrzewania zmarzniętych nóg pod pościelą w chłodne, zimowe noce.
Zawsze wydawało mi się, że woda wrze w 100ºC i do takiej należy ją podgrzewać w typowych warunkach atmosferycznych. :crazy:
 

jawor00

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
Chyba wychodzimy z podobnego założenia, bo woleliśmy postawić na funkcjonalność i bezpieczeństwo, niż zbędne bajery :p bo jeśli na przerwie kilka osób chciałoby zaparzyć herbatę "pod siebie", to ostatecznie pewnie nikt by się tej herbatki nie napił :)
 
Do góry