Okres

G

Gość

Guest
Witam!
Mam pytanie, ile dni może się spóźniać okres? Mi się już spóźnia 2 dni. Od jakiegoś czasu mam nieregularne, ale zazwyczaj jest to 26 dni. Ostatnio miałam okres 23 czerwca. Proszę o szybką odpowiedź, ponieważ bardzo się denerwuję.
 

monikamonia

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Tak. Ale 2 tygodnie temu "znalazłam" kawałek prezerwatywy w pochwie, ale tamtego dnia nie doszedł ani we mnie, ani na zewnątrz. Od razu wyciągnął swojego penisa gdy poczuł że pękła.
 
0

03092010

Guest
Wszystko wskazuje na to, ze 2 tyg temu mialas dni plodne. Sa szanse, ze doszlo do zaplodnienia. Preejekulat moze zawierac plemniki jak zapewne wiesz.. bo wiesz? Wiec albo okres spoznia Ci z wiadomego powodu albo to tylko stres. Nie mozesz kupic testu? A nawet dwa..
 

monikamonia

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jutro robie test. Ale skoro mówisz że jestem w ciąży to dlaczego miałam objawy? I dlaczego piersi nadal mnie bolą?


Wiem że ten preejekulat może zawierać plemniki. Kiedyś już tak miałam że myślałam, że jestem w ciąży ponieważ wtedy robiliśmy to bez zabezpieczenia ale nie zaszłam. A teraz nawet bez wytrysku mam być w ciąży.. Od dziś mówię stanowcze nie współżyciu, ponieważ mam dopiero 16 lat. Tylko szkoda że dopiero teraz tak mówię..
 
0

03092010

Guest
Napisalam, ze to tez byc moze stres, jednak to Ty widze uparlas sie przy ciazy. Skad ja mam wiedziec czy partner Cie zaplodnil. Test prawde Ci mowie. Bo wykonanie go na pewno nie zaszkodzi.
Ja bedac w ciazy rowniez odczuwalam bol piersi z bolem brzucha charakterystycznym dla menstruacji. Wiec trudno jest cokolwiek stwierdzic.
Moze sie okazac tez, ze jutro rano dostaniesz okresu.

16 lat? Zycze Ci bys jednak w tej ciazy nie byla. Jestem tez pewna, ze nie zrezygnujesz z seksu, dlatego dziewczyno idz po rozum do glowy i zadbaj o odpowiednie zabezpieczenie.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
W Twoim wieku jeszcze możesz mieć nieregularne miesiączki-nie wpadaj w panikę to tylko 2 dni.
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Śmiać mi się chce. Dziewczyno opanuj się ;)
Zrobisz test, to wszystko się okaże. Nikt Ci na forum nigdy nie pomoże w takim temacie,
bo nikt tu nie jest wszechwiedzącym.
Okres często może się spóźniać, czy nawet może być wcześniej. Dużo rzeczy na to się składa,
m.in. stres czy nawet Twój wiek.

Następnym razem po prostu trochę przeczekaj.
 
Do góry