Szukam BHP. Szkoła policealna?

kraskia

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Szukam szkoły policealnej w Olsztynie, w której można iść na kierunek BHP. Będę wdzięczny za sugestie bo od niedawna jestem w Polsce. Mieszkam na stałe w Stawigudzie,niedaleko Olsztyna i pomyślałem że powinienem podnieść swoje kwalifikacje.
 

karakara

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
kraskia napisał:
Szukam szkoły policealnej w Olsztynie, w której można iść na kierunek BHP. Będę wdzięczny za sugestie bo od niedawna jestem w Polsce. Mieszkam na stałe w Stawigudzie,niedaleko Olsztyna i pomyślałem że powinienem podnieść swoje kwalifikacje.
Ja mogę polecić szkołe Go work w Łodzi jest tam szkoła policealna na technika bhp mozesz spróbować się z nimi skontaktować
 

marika8

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2011
Posty
67
Punkty reakcji
3
Ale tutaj osoba pyta o szkołę w Olsztynie, a nie w Łodzi. W Olsztynie na pewno swój oddział ma Progres, ja chodziłam do Warszawy i mam same pozytywne wspomnienia także polecam.
 

metkas

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2013
Posty
26
Punkty reakcji
1
W Warszawie jakie są dobre szkoły policealne? Ja na BHP raczej nie, ale na aranżację wnętrz jak najbardziej. Go work i Progres są w Warszawie? Kompletnie nie wiem jak się zabrać za szukanie, są wakacje i bardziej myślę o odpoczynku niż o nauce, ale od września chciałabym coś zacząć.
 

marika8

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2011
Posty
67
Punkty reakcji
3
Progres jest w Warszawie, go work chyba też(?). Oprócz tego szkół trochę jest, wystarczy w googlach sobie wpisać odpowiednie hasło. Ale wiadomo, lepiej poznać opinię innych, a nie tylko zapoznać się z warunkami, obejrzeć stronę itd.
 

rolkabeta

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja zapisalam sie do goworka akurat w katowicach tez na kierunek php ale z tego co widzialam na stronie to w olsztynie też.
chodzilam na ich kursy dlatego wiem że mają dobrych nauczycieli.
 

metkas

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2013
Posty
26
Punkty reakcji
1
Ja jestem zainteresowana szkołą w Warszawie. Także albo progres albo gowork albo jeszcze coś innego, sama nie wiem na co się zdecydować.
 

karakara

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
marika8 napisał:
Ale tutaj osoba pyta o szkołę w Olsztynie, a nie w Łodzi. W Olsztynie na pewno swój oddział ma Progres, ja chodziłam do Warszawy i mam same pozytywne wspomnienia także polecam.
W olsztynie też jest szkola Go Work oprócz Łodzi mają sieć w całaej Polsce a Technik Bhp jest za darmo akurat tam.
 

Angieleczka

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
We wrocławiu w goworku też jest technik bhp z tego co patrzyłam to za darmo :) bardzo modny ten kierunek bo ciągle o nim słyszę :)
mój kolega też się zapisał na ten kierunek właśnie no i ma jeden egzamin państwowy na koniec nauki.
 
O

olawarszawa

Guest
metkas napisał:
W Warszawie jakie są dobre szkoły policealne? Ja na BHP raczej nie, ale na aranżację wnętrz jak najbardziej. Go work i Progres są w Warszawie? Kompletnie nie wiem jak się zabrać za szukanie, są wakacje i bardziej myślę o odpoczynku niż o nauce, ale od września chciałabym coś zacząć.
Wiem, że mój kolega chodzi na bhp do szkoły Nova. Jest bardzo zadowolony.Akurat ten kierunek jest bezpłatny i trwa 1,5 roku
 
W

wiki9969

Guest
Żak ma też całkiem niezłe oferty edukacyjne, m.in. kształci w kierunku technik bhp.
 

zosiakuczynska

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja chodzę do szkoły policealnej Omega w Bytomiu. Z tego co wiem to są też inne oddziały w Polsce. W sumie to jest całkiem fajnie :) No i bezpłatnie - co najważniejsze :p Ludzie też fajni i tytuł technika na koniec, więc myślę, że warto :D
 

paulinaen

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
GoWork ma BHP z darmowym czesnym, moi znajomi skończylu Katowicach i byli zadowoleni.
W innych miastach też zapewne tak jest.
 

Desdemona

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2015
Posty
59
Punkty reakcji
3
Wiek
36
A ja mam takie pytanie skromne. Co wy chcecie robić jak już skończycie tego technika BHP?
 

kamilekelek

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja mam skończonego technika BHP, było mi to potrzebne dodatkowo do pracy, podwyższa kwalifikacje, i możliwość awansu :)
Zależy jeszcze jaki pragram jest w danej szkole bo to bardzo instotne i jak są prowadzone zajęcia.
Ja uczyłem się w Profesja Edukacja w Warszawie, chyba mają swoje placówki też w innych miastach.
Przydaje się często w dużych firmach tego wymagają
 
E

eliz_ka

Guest
No dokładnie, BHP daje przewagę na innymi kandydatami w staraniu się o jakąś posadę. Teraz każda większa firma musi miec zatrudnionego bhp-owca. Słyszałam że w Cosinusie też mają taki bezpłatny kierunek.
 

kasia393

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2016
Posty
23
Punkty reakcji
0
Tak, jest tam BHP bo chodzę do tej szkoły. ogólnie szkoła spoko i rzeczywiście nie trzeba nic płacić :)
 

kamilbaut

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja robiłem poważne rozeznanie przy wyborze szkoły. Różne mi znajomi polecali. Ostatecznie wybrałem szkołę Pro Civitas, bo jest naprawdę za darmo, ale również dlatego, że w szkole wykładowcami są praktycy, którzy z służbą bhp mają styczność każdego dnia, a nie tylko, gdy otworzą podręcznik.
 

kasia393

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2016
Posty
23
Punkty reakcji
0
no ja ostatnio z ciekawości sprawdzałam na stronie OKE końcową zdawalność w szkołach policealnych i w czołówce okazał się być mój Cosinus <3
 

chica_o

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2013
Posty
122
Punkty reakcji
7
A wiecie, że po policealnym bhp nie możecie pracować jako pracownik służby bhp?
 
Do góry