Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

czy są jacyś normalni motycykliści czy wszyscy to świry?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#21 polinea

polinea

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 472 postów

Napisano 30 grudzień 2016 - 11:59

Zapewniam Cię, że są motocykliści, którzy jeżdżą ścigaczami i są normalni. Co prawda nie zaliczają się do tej grupy ci, którzy jeżdża na Hondzie CBR. W końcu skądś się wzięło rozwinięcie tego skrótu jako "całkowity brak rozumu" :)

• 0

#22 Moscow

Moscow

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 15 kwiecień 2018 - 15:43

Dokładnie nie wszyscy to świry, wiadomo że czasami można sobie poszaleć, tak samo jak samochodem ale trzeba mieć się na baczności, a w ogóle ostatnio szperając w interenecie natknąłem się na motocykle firmy bajaj miał ktoś z nimi styczność ?

• 0

#23 bluemen

bluemen

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 22:07

Dokładnie nie wszyscy to świry, wiadomo że czasami można sobie poszaleć, tak samo jak samochodem ale trzeba mieć się na baczności, a w ogóle ostatnio szperając w interenecie natknąłem się na motocykle firmy bajaj miał ktoś z nimi styczność ?

Słyszałem , że wchodzą na nasz rynek za pośrednictwem Rometa :) Ale jeszcze nie zagłębiałem się w temat. Wyróżnia się czymś szczególnym ?

• 0

#24 Moscow

Moscow

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 18 kwiecień 2018 - 09:40

Słyszałem , że wchodzą na nasz rynek za pośrednictwem Rometa Ale jeszcze nie zagłębiałem się w temat. Wyróżnia się czymś szczególnym ?

teraz wyszedł bardzo ciekawy model za 15 tyś a chodzi mi tutaj o dominara 400 który ma silnik jak KTM Duke 390 :przewraca:  :przewraca:

• 0

#25 bluemen

bluemen

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 20 kwiecień 2018 - 20:37

teraz wyszedł bardzo ciekawy model za 15 tyś a chodzi mi tutaj o dominara 400 który ma silnik jak KTM Duke 390  

kurcze, cena mocno kusząca, no i ma abs !  :D Ciekawe czy można go przetestować.. 

• 0

#26 Moscow

Moscow

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 21 kwiecień 2018 - 18:50

kurcze, cena mocno kusząca, no i ma abs !  Ciekawe czy można go przetestować.. 

może umówić się na jazdę próbną :D 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#27 Ziutka54

Ziutka54

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 26 sierpień 2019 - 13:38

Ja się z tym nie zgadzam. Są pozytywnie zakręceni, odpowiedzialni motocykliści, nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. Ci, którzy chcą się wyszaleć, lub motocykle to po prostu ich hobby, często korzystają np. z usług firmy MOTOBIRDS. Mam kilku znajomych, którzy wybierają się z nimi na specjalnie organizowane wycieczki motocyklami. Podróżują niemal po całym świecie, zawsze dostosowują ofertę do poziomu zaawansowania i sprzętu klientów. Mają wyszkoloną kadrę, świetnych przewodników i naprawdę dbają o bezpieczeństwo uczestników. Więc to nie prawda, że każdy motocyklista to świr. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0