Przeróbcie moje zdjęcie

A

Aniusiaks

Guest
Proszę, przeróbcie to zdjęcie. Chodzi mi o wykorzystanie potencjału pozy kolegi :) Możecie za nim umieścić jakiegoś czarnoskórego albo dodać kolegę do jakiegoś zdjęcia. Liczę na waszą wyobraźnię ;)1061067_528252000556735_1772013498_n.jpg
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Mogę zmienić to tak ,że będziesz robiła mu loda , może być ?
A następnie możesz dodać (na fejsa ,oczywiście) zdjęcie testu ciążowego z dwoma kreskami i dopiskiem "nie mam pojęcia jak to się stało".
 
A

Aniusiaks

Guest
ForeverYoung napisał:
Mogę zmienić to tak ,że będziesz robiła mu loda , może być ?
A następnie możesz dodać (na fejsa ,oczywiście) zdjęcie testu ciążowego z dwoma kreskami i dopiskiem "nie mam pojęcia jak to się stało".
Nie dzięki.. takie rzeczy mnie nie interesują. Poza tym to zdjęcie nie idzie na fejsa -.-
 
D

Dobrawa

Guest
Zastanowiło mnie jeszcze po co ma to byc jakis czarnoskóry . Pomysly masz dziewczyno genialne , nie ma co , mucha nie siada - komar nie kuca
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Aniusiaks napisał:
Nie dzięki.. takie rzeczy mnie nie interesują.
No tak robienie lodów jest oklepane, za mało osób to polubi. Coś ostrzejszego powinno być ok. Wyśle Ci propozycje na priv.
Powinny zrobić wrażenie na znajomych.


Aniusiaks napisał:
Poza tym to zdjęcie nie idzie na fejsa -.-
No nie wiem , jak mogłam myśleć ,że dziecku z takimi pomysłami pozwolono by założyć tam konto.
Wybacz.
Ale na nk będziesz miała szacun , nie martw się.
 
D

Dobrawa

Guest
ForeverYoung napisał:
Nie dzięki.. takie rzeczy mnie nie interesują.
No tak robienie lodów jest oklepane, za mało osób to polubi. Coś ostrzejszego powinno być ok. Wyśle Ci propozycje na priv.
Powinny zrobić wrażenie na znajomych.


Aniusiaks napisał:
Poza tym to zdjęcie nie idzie na fejsa -.-
No nie wiem , jak mogłam myśleć ,że dziecku z takimi pomysłami pozwolono by założyć tam konto.
Wybacz.
Ale na nk będziesz miała szacun , nie martw się.
Obawiam sie ze to chyba bardziej ze stylu fotka.pl ;D
 
Do góry