nadruk logo - szukam firmy

Mikulaskin

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2013
Posty
70
Punkty reakcji
1
Odpowiadam za sprawy zaopatrzeniowe w przedsiębiorstwie budowlanym i szukam firmy, w której mógłbym zamówić kamizelki bezpieczeństwa, te odblaskowe najlepiej. Jednocześnie chętnie przyjąłbym namiar na firmę które mogłaby nadrukować na nich logo, bo z tym już trochę trudniej. Dzwoniłem do kilku w moim miasteczku, ale nie potrafili mi odpowiedzieć dokładnie co do czasu bądź kosztorysu, a ostatnia w której zamawiałem jakiś czas temu przestała istnieć. Czy ktokolwiek robił coś podobnego w tej materii i poleci mi kogoś odpowiedniego?
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
W materii o której mówisz nie miałem nigdy do czynienia, ale prowadząc zawody sportowe w szkole zamawiałem torby dla zwycięzców z logiem mojej gminy. Wszystko bez jakichkolwiek pośredników znalazłem w jednej firmie.




Przepraszam, zapomniałem napisać, że ta firma to Artigraf. Znajdziesz Ją w sieci.
 

Mikulaskin

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2013
Posty
70
Punkty reakcji
1
Jacek23 napisał:
ta firma to Artigraf
Mówisz o artigraf.pl? Z tego co widzę, mają dużo rzeczy tego typu o których piszesz. Współpraca między wami ułożyła się bez żadnych problemów?
 

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
Można zamówić w tej co kolega Jacek23 piszę, chociaż z tego co wiem są też inne które się tym zajmują. Sprawdź sobie.
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Tak to ta firma. Powiem Ci, że kosztorys sporządzili i wysłali w 20 minut. Nie szukałem już nikogo więcej bo wszystko jak dla mnie było jasne, a cena torby oscylowała w granicy kilkunastu złotych . Wszystko przyszło w umówionym terminie.
 
Do góry