Jaka nawigacja

szkudlarnik

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2009
Posty
24
Punkty reakcji
2
Mam pytanie. Właśnie zmieniłem samochód (na tańszy :-( i gorszy ). W poprzednim miałem orginalną nawigację która oprócz kierowania mnie pod wybrany adres miała opcje, wybierania miejsc z różnych kategorii. Były w niej szpitale, kręgielnie, centra handlowe i stacje benzynowe … Czy jest jakaś aplikacja na telefon, która działa podobnie i choć trochę może mi taką nawigację zastąpić?
 

Boski19

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
na telefony to jest sporo nawigacji jedne powiedzą ci gdzie jest policja inne zaprowadza cię pod dany adres jeszcze inne będą miały budynki w 3D. Musisz się rozejrzeć co ci pasuje najlepiej ściągnij wszystkie i popróbuj. ja korzystam z panoramy firm właśnie dla tego że ma to o czym wspominasz.
 

lexomm

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
1 109
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
wlkp
Ja korzystam z nawigacji od noki i jestem zadowolony.
 

konrad509

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2013
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Napisz jaki masz telefon a znajdziemy coś odpowiedniego. :037:
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Jeśli interesuje Cię darmowa nawigacja na smartfona to chyba najpopularniejszym programem tego typu jest Yanosik.Generalnie program dwa w jednym czyli nawigacja samochodowa plus mapa fotoradarów - ta druga funkcja jest moim zdaniem strzałem w dziesiątkę. Od czasu kiedy w sierpniu zdarzyło mi się zapłacić ponad 300 zł mandatu przed każdą dłuższą podróżą uruchamiam program. Myślę, że wiele dzięki temu można zaoszczędzić. Fajnie, że program jest darmowy i nie wymaga żadnych abonamentów. Ma kilka przykrych wad - na przykład sygnalizuje pół kilometra przed skrzyżowaniem, że należy skręcić a potem przed samym skrętem już nic ale moim zdaniem da się to zdzierżyć ;) Myślę, że późniejsze aktualizacje to zmienią.
Jeśli czasami zdarza Wam się korzystać z usług komunikacji miejskiej myślę, że warto zainteresować się tą malutką aplikacją. Jest to nawigacja po ... komunikacji miejskiej. Sama jakiś czas temu przeprowadziłam się do dużego miasta i na początku ta aplikacja bardzo pomogła odnaleźć się w otoczeniu. Mimo, że mieszkam tutaj już jakiś czas i trochę się zaaklimatyzowałam to i tak z niej korzystam. W godzinach szczytu czasami wolę po prostu podjechać gdzieś autobusem a nie męczyć się samochodem w poszukiwaniu miejsca parkingowego.
 

Timmii

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Początkowo korzystałem z telefonu ale było to dość uciążliwe. Dość tanią nawigację kupiłem w sklepie vordon i jestem zadowolony. Jak jeszcze jesteś zainteresowany to sobie zerknij.
 
Do góry