Walka o stypendium. Pomocy!

Damian Puzon

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Moi drodzy. Mam spory problem. Walczę o stypendium na 1 rok studiów w konkursie organizowanym przez uczelnię.Główne zadanie polega na zbieraniu punktów za wejścia na profil uczestnika konkursu. Jestem już bardzo blisko, ale ciągle potrzebuje tych wejść. Wiem, że część osób może sobie pomyśleć, że jeden musi wylewać z siebie siódme poty żeby dostać stypendium, a inny zbiera jakieś wejścia i słusznie, ale z drugiej strony jeżeli jest taka szansa to dlaczego nie skorzystać tym bardziej jeżeli ma się trudną sytuację materialną i utrzymanie oraz wszelkie koszty związane ze studiami leżą na własnych barkach. Tak jest w moim przypadku. Kończyłem zaoczne liceum, gdzie nie istnieje czerwony pasek na świadectwie, gdyby istniał stypendium miałbym już w garści, a tak no cóż tonący brzytwy się chwyta.
Proszę Was o to, aby każdy to czytający w miarę możliwości raz dziennie wszedł w ten link: przyszlosczwsb.pl/puzonek93
Wystarczy wejść, żadnego logowania czy rejestracji. Z góry dziękuje za pomoc. Proszę o wejścia do 15-go lipca.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Gdybyś powstrzymał się od wstawienia słitfoci ,to może bym pomogła.
 

Duma

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
11
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Więc tak się dziś zdobywa stypendium... Swoją drogą, sprytny sposób WSB na reklamę.
 

Yenna2

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2013
Posty
28
Punkty reakcji
1
Co to to nie, moja siostra też walczy o to stypendium! :D Pomysł jest fajny i mam nadzieję, że się uda. Niemniej życzę powodzenia!
 
Do góry