O czym piszesz bloga?

Winduru

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
Jak w temacie - jaki masz pomysł na swojego bloga? Jest to kącik szafiarski, techniczny, kulinarny, literacki, a może o algach morskich? Masz oryginalny pomysł na swoją stronę, czy takich jak Twoja są tysiące? Chętnie poznam odpowiedzi ;)
 

tunia

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
107
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
tam gdzie spadają anioły...
Ja pisałam już kilka blogów, ale historie, które staram się przedstawiać, są prawdziwe, a że mam masę znajomych i przyjaciół, którzy lubią czytać moje opowiadania, grono zawsze szybko się powiększało i trochę krempowało mnie, przedstawianie niektórych zdarzeń. ;) Dlatego teraz zaczęłam pisać na nowo, zupełnie anonimowo i póki co, nikt z przyjaciół adresu nie dostanie ;)

Przedmowa (zostanie umieszczona na blogu, a teraz tak dla zachęty :) ) :

[SIZE=14pt]L[/SIZE][SIZE=11pt]udzie umierają. Codziennie. Dowiadują się o nieuleczalnych chorobach, zapadają w śpiączki, ulegają poważnym wypadkom. Jednak dopóki to się nie stanie, wszyscy trwamy w przekonaniu, że jeszcze mamy czas. Czas, aby powiedzieć „przepraszam”, „dziękuję”, „kocham cię”, „wybaczam”. Żeby pokazać jak bardzo nam na kimś zależy, jak bardzo kiedyś się pomyliliśmy, jak z całych sił chcemy coś zmienić i naprawić. Mamy jeszcze czas, żeby przespać się z kimś tylko dlatego, że cholernie nam się podoba, żeby upić się i bawić do białego rana, złapać stopa, pocałować obcą osobę znienacka tylko dlatego, że uroczo się do nas uśmiecha. Czekamy na odpowiedni moment żeby się oświadczyć, zacząć spełniać marzenia, odważyć się żyć tak jak chcemy, być tym, kim zawsze pragnęliśmy być, tylko uginaliśmy się pod ciężarem strachu, że świat nas takich nie zaakceptuje. Ktoś kiedyś powiedział: „Żyje się co dzień, a umiera tylko raz”. Jedyne, czego tak naprawdę nam brakuje, to właśnie czas.[/SIZE]
 

homikus

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Warszawa
Samo życie to już wystarczający pomysł! xD
A tak poważnie: siedzę w Chinach, to i o tym piszę
 

Cosmateus

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2012
Posty
88
Punkty reakcji
2
Mój Blog jest o wszystkim z tym że pisany z punktu widzenia Wampira :) Fikcja miesza się w nim z rzeczywistością. Sprawdźcie sami i ewentualnie polubcie lub też znienawidźcie. Kto chce może też pozostać obojętny
 
Q

Quest 281249

Guest
Ja prowadzę bloga o opuszczonych miejscach :D Opisuję czym kiedyś były, w jakich latach to wszystko funkcjonowało i co z tego zostało do dzisiaj.
 

ebiznes-manager

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Drzewica
Piszę bloga o rozwoju osobistym, oszczędzaniu i zarabianiu pieniędzy oraz ebiznesie i mam z miesiąca na miesiąc coraz więcej czytelników. Wreszcie wszystko działa tak jak należy, tak jak tego chciałem kiedyś. Warto realizować cele i swoje plany :)
 

Kasia Sarna

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
Prowadzę bloga z przepisami wegańskimi, ale teraz planuję wyjść poza tematykę kulinariów i stworzyć stronę oglnie poświęconą zdrowemu stylowi życia (aktywność fizyczna, naturalna pielęgnacja ciała itp.)
 

Sadi

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2015
Posty
55
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
Ja prowadzę bloga o grach komputerowych, nowinkach, nieco o życiu, o książkach. Czyli o wszystkim co mnie interesuje i czym chciałabym się podzielić ze światem. Staram się też pisać poradniki do gier komputerowych. Chodź na razie mam tylko parę z nich w zakładce ;)
 

Shcopek

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2009
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Myszków
A mój blog jest o turystyce, motoryzacji i regionie Jury Krakowsko - Częstochowskiej
 

Meyton

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Hej,

ja natomiast piszę bloga o programowaniu i freelancingu. Głównie PHP + dodatkowe tematy związane ze stronami internetowymi.
 

dave84

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Mam kilka blogów, ale najnowszy to taki eee o niczym konkretnym? :) Ogólnie moje poglądy, polityka, przemyślenia z dodatkiem marketingu czy seo, bo się troszkę znam na tym.
 
Do góry