Komornik co noże

Konnor

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich.

Mam pytanie. Jeśli Mam komornika na głowie to co on może mi zabrać bo chodzi mi o to ze moja Siostra rok temu wyjechała do angli i po jakims czasie kupiła do domu komputer używany, kamerke, mikrofon i internet żeby mogła z nami rozmawiać przez skype i to wszystko stoi u mnie w pokoju i boję sie ze Komornik to zabierze bo pomysli ze to moje co Mam zrobić ?
 

*Kacha*

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
484
Punkty reakcji
1
Wiek
41
Miasto
Warszawa
Konnor napisał:
Witam wszystkich. Mam pytanie. Jeśli Mam komornika na głowie to co on może mi zabrać bo chodzi mi o to ze moja Siostra rok temu wyjechała do angli i po jakims czasie kupiła do domu komputer używany, kamerke, mikrofon i internet żeby mogła z nami rozmawiać przez skype i to wszystko stoi u mnie w pokoju i boję sie ze Komornik to zabierze bo pomysli ze to moje co Mam zrobić ?
Zależy co obejmuje wniosek o wszczęcie egzekucji, ale jeżeli tam jest "egzekucja z ruchomości w miejscu zamieszkania dłużnika" to może zabrać wszystko co jest w mieszkaniu, a jak któryś z domowników twierdzi, że to należy do niego to musi wystąpić z powództwem do sądu.
 
Do góry