Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

miesnie brzucha klata pomoc

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 jajo1995

jajo1995

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 87 postów

Napisano 06 czerwiec 2013 - 20:05

witam jestem nowy w temacie i chcailbym was sie poradzic ile zajmie mi przejsc z tego : moje zdj zalaczonego do tego :http://d.webgenerato...shot004.600.jpg

i jakie robic cwiczenia? najlepiej jakis plan czy cos i co mam dostep do laweczki i kilku innych przyrzadow gdyz mam w domu.

Załączone pliki

Użytkownik jajo1995 edytował ten post 06 czerwiec 2013 - 20:06

• 0

#2 skalpel1992

skalpel1992

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 938 postów

Napisano 06 czerwiec 2013 - 20:50

Zacznij biegać ogranicz syfiaste jedzenie, Ozil ma przeciętna sylwetke ale wróżką nie jestem więc nie wiem ile Ci to zajmie jak sie przyłożysz to pewnie szybko.

• 0

#3 orbite

orbite

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 84 postów

Napisano 28 sierpień 2015 - 10:32

Foto, które Efekt, który chcesz osiągnąć to redukcja + trochę mięśnia (nie dużo).

Zdrowo schudnąć możesz 2 kg miesięcznie, odpalasz aplikacje myfitnesspal.com, wpisujesz ile chcesz schudnąć, codziennie wklepujesz WSZYSTKO co jesz i pijesz i chudniesz.

Treningowo w domu nie potrzebujesz dużo, pompki, przysiady, podciągnięcia, coś na brzuch - opisy ćwiczeń od njprostszych do trudniejszych (90% wykonasz w domu) są w książce skazany na trening Paula Wade, polecam :)

Regularny trening 3 x w tygodniu + dieta i jedziesz.

Pamiętaj aby szamać białka 2 x Twoja waga, (150g na 75 kg) bo przy redukcji popalisz miesnie ;)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0