ciąża? pomocy

malwina94

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witajcie!
Mam duży problem i dużo stresu związanego z nim.

Mianowicie miałam dostać okres 4 dni temu (od kilku miesięczny mam bardzo regularny co 28 dni). Zrobiłam wczoraj test ciążowy i wynik wyszedł negatywny, ale dalej nie mam okresu.
W ciągu ostatniego tygodnia współżyłam z chłopakiem 2 razy bez zabezpieczenia (teoretycznie powinnam mieć wtedy dni bezpłodne)
Możliwe, że to ciąża?
 
W

wiki9969

Guest
Hm... wynik wszedł negatywny to raczej nie jesteś w ciąży, więc możesz spać spokojnie. ;)
A na spóźniający się okres może mieć wpływ wiele czynników m.in. stres. Dlatego też radziłabym Ci się nie przejmować tylko spokojnie oczekiwać tych dni. Z pewnością wszystko wróci do normy. :)
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
malwina94 napisał:
W ciągu ostatniego tygodnia współżyłam z chłopakiem 2 razy bez zabezpieczenia
Skoro tak postępujesz to chyba chcesz być mamą?Jeśli nie to zacznuj myśleć o antykoncepcji.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
test ze sklepu, wykrywa ciaże po 2 tygodniach, więc to że wyszedł negatywyny nei nzaczy że nie jesteś w ciąży.

ale jak bawicie się w losowanie dni płodne niepłodne no to do zostania mamą droga niedługa.
 

Neili

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
130
Punkty reakcji
4
Powtórz test po tygodniu, teraz niekoniecznie może pokazać Ci ciaże. Albo idź na test z krwi.
 

erudyta79

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2013
Posty
53
Punkty reakcji
0
dziewczyno, a kto uprawia seks bez zabezpieczenia? skrajna nieodpowiedzialność. noo, chyba że chcesz być młodą mamą.
test mógł wyjść negatywny, ale ty możesz być w ciąży. jak napisał przedmówca -do 2 tygodni od zapłodnienia testy mogą pokazywac wynik negatywny.
nie panikuj, tylko leć do lekarza i zapamiętaj sobie ten stres - oby cię czegoś nauczył
 

Lunari

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2013
Posty
22
Punkty reakcji
1
Ja bym radziła iść do laboratorium na beta hcg z krwi, wtedy masz absolutną pewność. Mi w pierwszej ciąży 2 testy pokazały wynik negatywny, a robiłam je 3 tygodnie po terminie spodziewanej miesiączki. Beta prawdę Ci powie ;)
 
D

Dobrawa

Guest
Testy sa zawodne ale nawet jesli faktycznie nie jestes w ciazy jak pisali przedmowcy niedlugo w niej bedziesz z takim podejsciem
 
Do góry