Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

- - - - -

jakie opony i gdzie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#21 Adrianko

Adrianko

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 16 październik 2016 - 16:17

nie rozumiem odradzania zakupu opon przez internet?? Przecież stacjonarny sklep też może kupić w jakieś hurtowni która oferuje opony przez internet. Różnica jest na pewno w cenie. Ja przymierzam się do zakupu Yokohama V905. Miałem już styczność z tą oponą i byłem zadowolony. 

Gdzie je kupowałeś? Też muszę kupić na ten sezon komplet nowych zimówek i własnie się rozglądam. O V905 też słyszałem dobre opinie..

• 0

#22 LukaszM88

LukaszM88

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów

Napisano 22 październik 2016 - 12:40

mam kumpla który prowadzi zakład wulkanizacyjny więc kupuje u niego opony po cenach bardzo przyjaznych dla mojego portfela :)

• 0

#23 Adrianko

Adrianko

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 22 październik 2016 - 17:30

A no to chyba, że tak.. Ja chyba kupię przez neta.. masz może namiar na jakiś dobry sklep albo hurtownie? Jak cenowo u Ciebie to wyglądało?

• 0

#24 LukaszM88

LukaszM88

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów

Napisano 05 listopad 2016 - 19:43

A no to chyba, że tak.. Ja chyba kupię przez neta.. masz może namiar na jakiś dobry sklep albo hurtownie? Jak cenowo u Ciebie to wyglądało?

nie mam takiego namiaru bo kupuje przez znajomego i nie muszę się martwić poszukiwaniami.

• 0

#25 Adrianko

Adrianko

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 18 listopad 2016 - 20:02

Okej już też za późno bo opony są już wsadzone na felgi.. Poszperałem w necie i kupiłem sobie cały komplet w moim zdaniem dobrej cenie. Jeździłem już trochę i przyznam, że fajnie się jeździ, dobrze trzymają się drogi. Bieżnikowo też widać jakość jest!

• 0

#26 lucsk

lucsk

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów

Napisano 18 lipiec 2018 - 09:54

W ostatnich kilku sezonach pogoda w Polsce robi się coraz bardziej łagodna. Jest to nadal klimat umiarkowany, ale umiarkowany z cechami klimatu ciepłego niż zimnego, takiego typowo kontynentalnego.

Oczywiście, bywają sytuacje, gdy pada śnieg, jest mroźno itd, ale nie trwa to przecież ekstremalnie długo.

Nie dziwi więc fakt, że coraz więcej osób decyduje się na zakup i jazdę na oponach całorocznych. Jednym z lepszych, bardziej interesujących są Michelin Crossclimate, ale są też inne. Ich specyfikację można znaleźć np tutaj: https://testyopon.pl/calorocznych

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#27 Caraoka

Caraoka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 79 postów

Napisano 01 listopad 2018 - 00:05

Zbliża się zima wielkimi korokami. Macie już zmienione opony? Mnie dopiero czeka zmiana opon na zimowe. Pytanie tylko "jakie opony i gdzie?" :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#28 mimikra

mimikra

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 62 postów

Napisano wczoraj, 14:17

W ASO forda jest promo na opony zimowe https://akcjaserwisowa.pl/oponyzimowejest dużo marek do wyboru i ceny przystępne

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0