Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

- - - - -

jakie opony i gdzie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#21 Adrianko

Adrianko

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 16 październik 2016 - 16:17

nie rozumiem odradzania zakupu opon przez internet?? Przecież stacjonarny sklep też może kupić w jakieś hurtowni która oferuje opony przez internet. Różnica jest na pewno w cenie. Ja przymierzam się do zakupu Yokohama V905. Miałem już styczność z tą oponą i byłem zadowolony. 

Gdzie je kupowałeś? Też muszę kupić na ten sezon komplet nowych zimówek i własnie się rozglądam. O V905 też słyszałem dobre opinie..

• 0

#22 LukaszM88

LukaszM88

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów

Napisano 22 październik 2016 - 12:40

mam kumpla który prowadzi zakład wulkanizacyjny więc kupuje u niego opony po cenach bardzo przyjaznych dla mojego portfela :)

• 0

#23 Adrianko

Adrianko

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 22 październik 2016 - 17:30

A no to chyba, że tak.. Ja chyba kupię przez neta.. masz może namiar na jakiś dobry sklep albo hurtownie? Jak cenowo u Ciebie to wyglądało?

• 0

#24 LukaszM88

LukaszM88

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów

Napisano 05 listopad 2016 - 19:43

A no to chyba, że tak.. Ja chyba kupię przez neta.. masz może namiar na jakiś dobry sklep albo hurtownie? Jak cenowo u Ciebie to wyglądało?

nie mam takiego namiaru bo kupuje przez znajomego i nie muszę się martwić poszukiwaniami.

• 0

#25 Adrianko

Adrianko

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 18 listopad 2016 - 20:02

Okej już też za późno bo opony są już wsadzone na felgi.. Poszperałem w necie i kupiłem sobie cały komplet w moim zdaniem dobrej cenie. Jeździłem już trochę i przyznam, że fajnie się jeździ, dobrze trzymają się drogi. Bieżnikowo też widać jakość jest!

• 0

#26 Caraoka

Caraoka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 110 postów

Napisano 01 listopad 2018 - 00:05

Zbliża się zima wielkimi korokami. Macie już zmienione opony? Mnie dopiero czeka zmiana opon na zimowe. Pytanie tylko "jakie opony i gdzie?" :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#27 mimikra

mimikra

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 65 postów

Napisano 21 listopad 2018 - 14:17

W ASO forda jest promo na opony zimowe https://akcjaserwisowa.pl/oponyzimowejest dużo marek do wyboru i ceny przystępne

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0