Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

- - - - -

jakie opony i gdzie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Guest_sigurr_*

Guest_sigurr_*
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2013 - 21:50

Szukam opon do Nissana Micry - zimówki. Chce kupić teraz, bo podobno w tym okresie taniej - jeżeli nie wyprowadźcie mnie z błędu. Kojarzycie czy nie ma teraz gdzieś własnie jakichś bardzo duzych promocji etc?

• 0

#2 katjak

katjak

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 466 postów

Napisano 05 czerwiec 2013 - 11:53

Chcąc kupić jakiekolwiek opony, trzeba znać wielkość, bo chyba to robi różnicę czy jest to 13 czy 14-tka? A jeśli chodzi o opony wogóle,to najlepsza - przynajmniej moim zdaniem jest Dębica.

• 0

#3 zygmuntPachowiak60

zygmuntPachowiak60

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 październik 2013 - 12:43

Witam serdecznie. Czy ktoś mógł by mi polecić dobry sklep internetowy z oponami? Poszukuję 

205/55 R16 91 V 

gdzie mam zamówić?

• 0

#4 aglinc

aglinc

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 październik 2013 - 12:59

Witam serdecznie. Czy ktoś mógł by mi polecić dobry sklep internetowy z oponami? Poszukuję 

205/55 R16 91 V 

gdzie mam zamówić?

Co do sklepu to ja ci kolego nie pomogę. Niby każdy sklep dobry ale wszedzie zdarzaja sie wpadki. nokian taki masz na opony.inowroclaw

ale posprawdzaj jeszcze inne sklepy

• 0

#5 konrad509

konrad509

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 29 październik 2013 - 19:39

Nie śmiejcie się ale wiem gdzie można kupić opony firmy dębica. W birdronce jest promocja :crazy:

• 0

#6 DarkDrako

DarkDrako

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 19 listopad 2013 - 13:58

Jakoś do mnie Dębica nie przemawia, ja raczej zawsze czyham na promocje lepszych marek jak Bridgestone itd. Co do sklepu to zwyczajnie najpierw wybieram model, a później szukam najtaniej :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Graszka

Graszka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 256 postów

Napisano 15 październik 2014 - 19:10

Jakoś do mnie Dębica nie przemawia, ja raczej zawsze czyham na promocje lepszych marek jak Bridgestone itd. Co do sklepu to zwyczajnie najpierw wybieram model, a później szukam najtaniej :)

Ja jako kompletny laik, czytałam i czytałam.. i niby wiem co i jak z zimowymi oponami ale jakby dalej nie wiem co wybrać. Z reklam wynika że każda dobra ;). Ale fakt ten Bridgestone wydaje się porządny i coraz bardziej skłaniam się ku niemu.

• 0

#8 Uniek

Uniek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 54 postów

Napisano 18 październik 2014 - 10:42

Bridgestone to klasa premium i nie bez powodu. Raz miałem zimówki od nich - na początku myślałem, że to ja jestem takim pewnym kierowcą ale kiedy ze swojego samochodu z BS przesiadłem się na inny bez tak dobrych opon zrozumiałem, że to nie ja tak świetnie prowadzę na śniegu tylko opony taką robotę robią..

Użytkownik Uniek edytował ten post 18 październik 2014 - 10:43

• 0

#9 Guest_Infiner_*

Guest_Infiner_*
  • Goście

Napisano 24 październik 2014 - 05:15

A gdzie lepiej kupować zimówki w stacjonarnych sklepach czy przez net? Tą drugą opcją faktycznie jest taniej?

• 0

#10 Guest_Kaja Metrowska_*

Guest_Kaja Metrowska_*
  • Goście

Napisano 24 październik 2014 - 13:30

My kupiliśmy przez net - w motointegrator.pl

Z porównania na przykładzie opon Goodyear Ultra Grip 9 wyszło nam, że zaoszczędziliśmy tam po 40 zł na na oponie w stosunku do ceny w lokalnym sklepie. Zasada jest prosta - im droższa opona tym oszczędności przy kupowaniu przez net większe.

• 0

#11 Uniek

Uniek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 54 postów

Napisano 26 październik 2014 - 12:17

Ja jestem zwolennikiem wulkanizacji w realu. Tu też zawsze coś można wynegocjować cenowo a widzi się dokładnie co bierzesz. Choć dużo znajomych zamawia. Ale trzeba uważać czy faktycznie sklep ma na stanie opony które chcesz kupić bo czekać miesiąc aż sprowadzą to nie jest fajna sprawa.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 ja_goda

ja_goda

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 118 postów

Napisano 15 listopad 2014 - 11:07

Jak kupiliście Bridgestone to koniecznie zgłoście się do konkursu bo można wygrać zwrot kasy :D. Wszystko pod linkiem - http://bezpiecznazim...pl/konkurs.html

• 0

#13 Guest_Infiner_*

Guest_Infiner_*
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2014 - 17:02

W przypadku kupowania przez internet  zwykle (bo nie zawsze jest to regułą) jest taniej i wybór jest większy.

Podobnie jak koleżanka wyżej zamówiłem opony przez motointegrator (wykupiłem tam też opcję montażu w serwisie partnerskim - gdyby to wszystko podsumować korzystnie na tym wyszedłem), wybór padł na Continetal ContiWinterContact - bo w wielu testach zajmowały one czołowe pozycje i muszę powiedzieć, że rzeczywiście jeździ się na nich rewelacyjnie. Czuć większą przyczepność.

• 0

#14 Guest_rafaldiablo_*

Guest_rafaldiablo_*
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2015 - 10:49

My kupiliśmy przez net - w motointegrator.pl

Z porównania na przykładzie opon Goodyear Ultra Grip 9 wyszło nam, że zaoszczędziliśmy tam po 40 zł na na oponie w stosunku do ceny w lokalnym sklepie. Zasada jest prosta - im droższa opona tym oszczędności przy kupowaniu przez net większe.

Ja tez szukam na necie. Miałaś może do czynienia z tym sklepem  ??

Jak wyglądają te ceny w porównaniu do tradycyjnych sklepów?

• 0

#15 Guest_rafaldiablo_*

Guest_rafaldiablo_*
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 15:10

Jest tu kto? To może ktos słyszał chociaz o tej stronce:

hurtopony.pl/opony-zimowe.html

??

• 0

#16 Guest_KentKent_*

Guest_KentKent_*
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2015 - 20:33

Ja opony wolę kupować stacjonarnie, mogę wtedy zobaczyć jak wyglądają realnie, ostatnio kupowałem przy okazji serwisu auta w jednym z serwisów Euromaster mają też świetną ofertę na opony, od razu je założą, wyważą;)

• 0

#17 a_psik

a_psik

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 25 maj 2016 - 16:08

czy ktos moze wskazac jakies ciekawe materiały, które pomogą ogarnąć się w napędach do terenówek oraz w rodzajach opon?

• 0

#18 Kamilosh

Kamilosh

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 27 maj 2016 - 11:32

poczytaj na rajdy.pl lub na forach jak chociazby 4x4 forum. Możesz też sprawdzić blogi takich grup jak np Spartan AST

• 0

#19 AnaM.

AnaM.

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 02 czerwiec 2016 - 18:18

Przez internet bym jednak opon nie kupiła. A w Biedrze to już na pewno nie :P

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 LukaszM88

LukaszM88

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów

Napisano 14 październik 2016 - 11:08

nie rozumiem odradzania zakupu opon przez internet?? Przecież stacjonarny sklep też może kupić w jakieś hurtowni która oferuje opony przez internet. Różnica jest na pewno w cenie. Ja przymierzam się do zakupu Yokohama V905. Miałem już styczność z tą oponą i byłem zadowolony. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0