Angielski mp3 kurs

bendak

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
Znacie jakieś fajne internetowe kursy angielskiego z nagraniami w mp3? Super gdyby miały też transkrypcję bo to się jednak przydaje przy jakichś trudniejszych dialogach ;)
 

Boczek952

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2013
Posty
13
Punkty reakcji
0
Osobiście proponuję ci sprawdzoną metode 5S, angielski mp3 . Świetne , szybkie efekty nauki . Wejdz na stronę i zapomnij się z tą metodą nauczania Pozdrawiam myślę że pomogłem metoda5s.pl/angielski-mp3 Serdecznie polecam warto sprawdzić i przekonać sięże działa
 

magnolia714

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Boczek952 napisał:
Osobiście proponuję ci sprawdzoną metode 5S, angielski mp3 . Świetne , szybkie efekty nauki . Wejdz na stronę i zapomnij się z tą metodą nauczania Pozdrawiam myślę że pomogłem metoda5s.pl/angielski-mp3 Serdecznie polecam warto sprawdzić i przekonać sięże działa
Wiele słyszałam o tej metodzie i zastanawiam się czy jest naprawdę tak skuteczna jak ją opisują. Chyba będę to musiała zweryfikować w praktyce.
 

tutti frutti

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2014
Posty
128
Punkty reakcji
0
Zależy od poziomu. Jak kiedyś zaczynałam pomocna była "Blondynka na językach" Pawlikowskiej
 

ortodoks

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2015
Posty
23
Punkty reakcji
0
Ja teraz korzystam z kursu mp3 ze strony Krebsmethod.com. Jest bez transkrypcji, ale np. mi to pozwala się jeszcze bardziej skupić na zapamiętywaniu całych zwrotów.
Kurs ma powtórki, których odstęp czasu został tak dostosowany, żeby używać pamięci długotrwałej. Podobają mi się dialogi,bo rzeczywiście odzwierciedlają realne sytuacje. Sumiennie pracuję i już widzę, że np moja wymowa uległa poprawie.
 
M

maalamy

Guest
A jak przy takich kursach rozwiązać kwestię wymowy?? Przecież nikt nas nie słyszy, nie wiemy czy dobrze mówimy
 
Do góry