Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Angielski mp3 kurs

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 bendak

bendak

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 01 czerwiec 2013 - 10:56

Znacie jakieś fajne internetowe kursy angielskiego z nagraniami w mp3? Super gdyby miały też transkrypcję bo to się jednak przydaje przy jakichś trudniejszych dialogach ;)

• 0

#2 Boczek952

Boczek952

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 29 czerwiec 2013 - 17:51

Osobiście proponuję ci sprawdzoną metode 5S, angielski mp3 . Świetne , szybkie efekty nauki . Wejdz na stronę i zapomnij się z tą metodą nauczania Pozdrawiam myślę że pomogłem metoda5s.pl/angielski-mp3 Serdecznie polecam warto sprawdzić i przekonać sięże działa 

• 0

#3 magnolia714

magnolia714

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 14 wrzesień 2013 - 00:23

Osobiście proponuję ci sprawdzoną metode 5S, angielski mp3 . Świetne , szybkie efekty nauki . Wejdz na stronę i zapomnij się z tą metodą nauczania Pozdrawiam myślę że pomogłem metoda5s.pl/angielski-mp3 Serdecznie polecam warto sprawdzić i przekonać sięże działa 

Wiele słyszałam o tej metodzie i zastanawiam się czy jest naprawdę tak skuteczna jak ją opisują. Chyba będę to musiała zweryfikować w praktyce.

• 0

#4 tutti frutti

tutti frutti

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 128 postów

Napisano 06 maj 2014 - 15:04

Zależy od poziomu. Jak kiedyś zaczynałam pomocna była "Blondynka na językach" Pawlikowskiej

• 0

#5 ortodoks

ortodoks

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 05 sierpień 2015 - 14:11

Ja teraz korzystam z kursu mp3 ze strony Krebsmethod.com. Jest bez transkrypcji, ale np. mi to pozwala się jeszcze bardziej skupić na zapamiętywaniu całych zwrotów.

Kurs ma powtórki, których odstęp czasu został tak dostosowany, żeby używać pamięci długotrwałej. Podobają mi się dialogi,bo rzeczywiście odzwierciedlają realne sytuacje. Sumiennie pracuję i już widzę, że np moja wymowa uległa poprawie. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#6 Guest_maalamy_*

Guest_maalamy_*
  • Goście

Napisano 21 październik 2015 - 09:03

A jak przy takich kursach rozwiązać kwestię wymowy?? Przecież nikt nas nie słyszy, nie wiemy czy dobrze mówimy

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0