Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie

Gdzie kupię porządne nowoczesne meble

meble sofa nowoczesne meble designerskie meble sklep z meblami

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
85 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#81 malwa1990

malwa1990

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 106 postów

Napisano 20 listopad 2017 - 18:51

No i ja nie mam szczególnie dobrych wspomnień z tą firmą. Za to ostatnio byłam pozytywnie zaskoczona mebel-partner. Zamówiłam tam przepiękną kanapę (Duka) do salonu w kolorze pudrowego różu i byłam zaskoczona jakością jej wykonania. Panowie którzy ją przywieźli bez zawahania wnieśli ją na trzecie piętro :)

• 0

#82 Halinka_Mosacka

Halinka_Mosacka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 08 styczeń 2018 - 15:09

Ja urządzałam jeszcze przed świętami sypialnię i mogę powiedzieć, że naprawdę dobrej jakości meble możesz kupić w sklepie meblezkrakowa.pl/8-wyposazenie-sypialni. Jeśli szukasz do salonu - też mają spory wybór. Tylko pytanie czy podobają Ci się meble drewniane. Mnie osobiście bardzo i prezentują się świetnie.

• 0

#83 malwa1990

malwa1990

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 106 postów

Napisano 12 styczeń 2018 - 17:23

Mi się strasznie podoba połączenie bieli z drewnem jeśli chodzi i kuchnie np. Białe meble i drewniane blaty to coś na co teraz stawiam przy najbliższym remoncie :)

• 0

#84 lucsk

lucsk

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 88 postów

Napisano 14 czerwiec 2018 - 09:19

Mi rownież się podoba. Chociaż drewno preferuję raczej na podłodze niż na blacie ( blat drewniany jest problematyczny w utrzymaniu w czystości oraz widać na nim dosłownie kazdy okruszek).

Jeśli szukalibyście ciekawych designerskich pomysłów to moim zdaniem warto zajrzeć sobie na stronę Ragaba:

https://ragaba.pl/po...a-pole-284.html

Mają tam na przyklad świetne pufy

• 0

#85 and29

and29

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 107 postów

Napisano 07 marzec 2019 - 10:24

Mi się strasznie podoba połączenie bieli z drewnem jeśli chodzi i kuchnie np. Białe meble i drewniane blaty to coś na co teraz stawiam przy najbliższym remoncie :)

Również podobają mi się takie połaczenia. O wiele bardziej niż popularne do niedawna kontrasty takie jak czerń czy biel.Drewno z bielą jest łączeniem ponadczasowym i wnętrze jest o wiele przytulniejsze niż zimne czarno białe....

Podobają mi się jednak nowoczesne dodatki. Jak modne ostatnio niklowane dekoracje:

https://www.villadec...odatki-new-york

Świetne są takie stoliki:

zloty-stolik-kawowy-boczny-nocny-do-wnet

Oryginalnym dodatkiem w salonie może być jeszcze taki regał;

nikloway-regal-do-salonu-sypialni-new-yo

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#86 Mako24

Mako24

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 50 postów

Napisano 13 marzec 2019 - 11:02

Jeśli szukacie ciekawych inspiracji a urządzacie sypialnie, to polecam zajrzeć tutaj: https://www.mirjan24...nia-na-poddaszu

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: meble, sofa, nowoczesne meble, designerskie meble, sklep z meblami

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0