Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie

Gdzie kupię porządne nowoczesne meble

meble sofa nowoczesne meble designerskie meble sklep z meblami

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Oliwia56

Oliwia56

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 31 maj 2013 - 00:14

Kończe remont mieszkania i szukam ciekawych mebli zeby nieco ozywić i unowocześnić moje mieszkanko

Nie wiem gdzie się rozejrzec za porządnymi ale tez nowoczesnymi meblami, dotąd kupowałam raczej tradycyjne , ale przyszła chyba pora na zmianę

Szukam głównie krzeseł do jadalni oraz sofy i jakiegoś ciekawego stolika kawowego

Potrzebuję tez nowe lampy do salonu i sypialni

Podpowiedzcie  gdzie się za tym wszystkim rozejrzęc

• 0

#2 luomo

luomo

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 335 postów

Napisano 11 czerwiec 2013 - 09:00

o z tego co napisałeś to nie tylko mebli potrzebujesz, ale też dodatków, czegoś co sprawi, że pomieszczenie będzie się fajnie prezentować. A jak będziesz takich rzeczy szukać możesz zajrzeć tutaj http://www.wobeline.pl/  znajdziesz coś ciekawego dla siebie, może też jakieś meble z tej strony Ci się spodobają. 

• 0

#3 Guest_libelule_*

Guest_libelule_*
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2013 - 22:00

To napisz najpierw jakiego rodzaju styl by Cie interesował. Ogólnie Agata Meble, jest spory wybór, na czuja strzele przykładowym stolikiem: http://www.agatamebl...owe/lawa-h003-2

Styl zdecydowanie nowoczesny :)

• 0

#4 jaka29

jaka29

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1126 postów

Napisano 13 sierpień 2013 - 14:10

Byłam parę dni temu w centrum handlowym w Krakowie i widzę, że za niedługo otwierać tam będą mega ogromny salon Agaty meble. Podejrzewam, że spory asortyment nowoczesnych mebli tam się znajdzie ale i na stronie widać, że jednak nie idą w stronę klasyki tylko właśnie nowoczesności.

• 0

#5 lukrecjaa

lukrecjaa

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 189 postów

Napisano 13 sierpień 2013 - 22:09

To napisz najpierw jakiego rodzaju styl by Cie interesował. Ogólnie Agata Meble, jest spory wybór, na czuja strzele przykładowym stolikiem: http://www.agatamebl...owe/lawa-h003-2

ladny kolor ten zielony mysle, ze super pasowalby taki stolik zarowno do jasnych scian jak i np w odcieniu brazu. Jestem jak najbardziej za! ;)

• 0

#6 Ola44

Ola44

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów

Napisano 18 sierpień 2013 - 15:12

no mi się też podobają mebelki w agacie. Nie tak oklepane, ale ładne i zróżnicowane cenowo i rodzajowo:)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Igrys

Igrys

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów

Napisano 18 sierpień 2013 - 17:22

http://www.ikea.com/pl/pl/

Wcale nie taka taniocha jak myslalem, porzadne rzeczy maja,  tylko to skadanie...

:sciana:

Użytkownik Igrys edytował ten post 18 sierpień 2013 - 17:23

• 0

#8 Hipcio87

Hipcio87

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 409 postów

Napisano 20 sierpień 2013 - 15:16

libelule - rewelacyjny ten stolik, urzekł mnie bo ma kolor zieleni idealnie taki sam jak moja siostra w kuchni.  Mają salon łączony z kuchnią podrzucę im link do tego stolika ! A ta opcja - 20 rat 0% - pierwsza ratę płacimy za Ciebie! - dotyczy całego asortymentu ? Wiecie ?
  • 0

#9 Guest_libelule_*

Guest_libelule_*
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2013 - 16:52

libelule - rewelacyjny ten stolik, urzekł mnie bo ma kolor zieleni idealnie taki sam jak moja siostra w kuchni.  Mają salon łączony z kuchnią podrzucę im link do tego stolika ! A ta opcja - 20 rat 0% - pierwsza ratę płacimy za Ciebie! - dotyczy całego asortymentu ? Wiecie ?

TAK, tutaj masz ;) a wracając do zielonego stolika, wygooglujcie "black green living room" i od razu widać do jakiego typu salonów pasuje. Jak dla mnie bomba z taką kolorystyką, świeżość i nowoczesność w jednym.

• 0

#10 wicianka

wicianka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 07 listopad 2013 - 11:51

Jeśli zawsze gustowałaś w tradycyjnych meblach i wystrojach to może nie zmieniaj wystroju od razu na mocno nowoczesny. Lepiej moim zdaniem delikatnie połączyć nowoczesność z tradycją. Ja proponuje np. takie stoliki kawowe: forte.com.pl/meble/typy/stolik-okolicznosciowy.html

• 0

#11 apra

apra

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 968 postów

Napisano 18 listopad 2013 - 17:49

Ja swój narożnik od Gali Collezione kupowałam w agata meble, ale prawdę mówiąc to się nachodziłam zanim trafiłam na tak wygodne meble.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 anija35

anija35

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów

Napisano 27 listopad 2013 - 09:07

A nie myślałaś o stoliku na zamówienie, aby ci pasował do całego wnętrza i aby był pasujący do każdego rogu. Wypełnienie wnętrza w całości. 

• 0

#13 Maoam

Maoam

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 02 grudzień 2013 - 19:44

Jeśli szukasz porządnych mebli to odpuść sobie zdecydowanie marki typu Ikea, Jysk, Bodzio czy BRW. Wszyscy oni robią meble na jedno kopyto i najczęściej z najtańszej płyty meblowej. Najlepiej faktycznie byłoby gdybyś samodzielnie obmyśliła projekt nowego wystroju i przeszła się do stolarza, albo pomyśl o wynajęciu fachowej firmy. Pracowałaś kiedyś z taką?

• 0

#14 Zanzibar

Zanzibar

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 121 postów

Napisano 19 grudzień 2013 - 12:13

Tak, w agata meble można często gęsto na promocje trafić, a z porządnych producentów to masz tam chociażby bydgkosie meble czy etap sofę, w zależności od tego jakich mebli szukasz

• 0

#15 kometon

kometon

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 203 postów

Napisano 22 grudzień 2013 - 16:54

Na święta zawsze coś przyjemnego można trafić, także w zakresie wykończenia i aranżacji. Krótkie info z facebooka. "Tylko do 24 grudnia specjalna promocja cenowa. Zapraszamy do skorzystania ze świątecznej promocji cenowej pakietów Decoroom. Tylko do 24.12.2013 r. oferujemy specjalne ceny pakietów: Pakiet Silver - 600 zł za m2 , Pakiet Gold - 880 zł za m2 , Pakiet Platinium - 1200 zł za m2. Dodatkowo sprzęt AGD w specjalnych cenach z bardzo atrakcyjnymi rabatami. 

• 0

#16 Zanzibar

Zanzibar

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 121 postów

Napisano 02 styczeń 2014 - 15:29

Na święta zawsze coś przyjemnego można trafić, także w zakresie wykończenia i aranżacji. Krótkie info z facebooka. "Tylko do 24 grudnia specjalna promocja cenowa. Zapraszamy do skorzystania ze świątecznej promocji cenowej pakietów Decoroom. Tylko do 24.12.2013 r. oferujemy specjalne ceny pakietów: Pakiet Silver - 600 zł za m2 , Pakiet Gold - 880 zł za m2 , Pakiet Platinium - 1200 zł za m2. Dodatkowo sprzęt AGD w specjalnych cenach z bardzo atrakcyjnymi rabatami.

jeśli Cię interesują meble tańsze, ale jakościowo porządne i dobre to zobacz sobie też katalog Helvetii Wieruszów, brat tam właśnie meblościankę kupił

• 0

#17 karolyna

karolyna

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów

Napisano 20 styczeń 2014 - 16:51

Polecam ci rekonesans po sklepach. Jeśli masz możliwość to zobacz sobie w Agata Meble sofy firmy Gala Collezione. Są to meble na lata. Ja jestem zadowolona :) 

• 0

#18 MowieGadam

MowieGadam

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 124 postów

Napisano 23 styczeń 2014 - 15:43

Ja lubię meble IKEA, ale wiele osób mówi, że one są nietrwałe i tandetne. Moje mam od niedawna, więc jeszcze nic mi się nie zepsuło i ciężko mi ocenić. Z tego co wiem, to nowoczesne i solidne meble robi też BRW, a co do Agaty to niestety sama nie zaglądam do tego sklepu nigdy (sama nie wiem czemu, jakoś tak) i nawet nie wiem, jaki mają asortyment.

• 0

#19 majq

majq

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów

Napisano 29 styczeń 2014 - 16:12

Ja lubię meble IKEA, ale wiele osób mówi, że one są nietrwałe i tandetne. Moje mam od niedawna, więc jeszcze nic mi się nie zepsuło i ciężko mi ocenić. Z tego co wiem, to nowoczesne i solidne meble robi też BRW, a co do Agaty to niestety sama nie zaglądam do tego sklepu nigdy (sama nie wiem czemu, jakoś tak) i nawet nie wiem, jaki mają asortyme

Oliwia56 tyle czasu minęło,gdzie w końcu kupiłaś meble i jakie?

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 Zanzibar

Zanzibar

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 121 postów

Napisano 30 styczeń 2014 - 11:04

też jestem ciekawa, meble powinny już byc, przydałyby się zdjecia

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: meble, sofa, nowoczesne meble, designerskie meble, sklep z meblami

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0