Gdzie kupię porządne nowoczesne meble

Oliwia56

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2012
Posty
18
Punkty reakcji
0
Kończe remont mieszkania i szukam ciekawych mebli zeby nieco ozywić i unowocześnić moje mieszkanko
Nie wiem gdzie się rozejrzec za porządnymi ale tez nowoczesnymi meblami, dotąd kupowałam raczej tradycyjne , ale przyszła chyba pora na zmianę
Szukam głównie krzeseł do jadalni oraz sofy i jakiegoś ciekawego stolika kawowego
Potrzebuję tez nowe lampy do salonu i sypialni
Podpowiedzcie gdzie się za tym wszystkim rozejrzęc
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
o z tego co napisałeś to nie tylko mebli potrzebujesz, ale też dodatków, czegoś co sprawi, że pomieszczenie będzie się fajnie prezentować. A jak będziesz takich rzeczy szukać możesz zajrzeć tutaj http://www.wobeline.pl/ znajdziesz coś ciekawego dla siebie, może też jakieś meble z tej strony Ci się spodobają.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Byłam parę dni temu w centrum handlowym w Krakowie i widzę, że za niedługo otwierać tam będą mega ogromny salon Agaty meble. Podejrzewam, że spory asortyment nowoczesnych mebli tam się znajdzie ale i na stronie widać, że jednak nie idą w stronę klasyki tylko właśnie nowoczesności.
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0

Ola44

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2012
Posty
47
Punkty reakcji
0
no mi się też podobają mebelki w agacie. Nie tak oklepane, ale ładne i zróżnicowane cenowo i rodzajowo:)
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
libelule - rewelacyjny ten stolik, urzekł mnie bo ma kolor zieleni idealnie taki sam jak moja siostra w kuchni. Mają salon łączony z kuchnią podrzucę im link do tego stolika ! A ta opcja - 20 rat 0% - pierwsza ratę płacimy za Ciebie! - dotyczy całego asortymentu ? Wiecie ?
 
L

libelule

Guest
Hipcio87 napisał:
libelule - rewelacyjny ten stolik, urzekł mnie bo ma kolor zieleni idealnie taki sam jak moja siostra w kuchni. Mają salon łączony z kuchnią podrzucę im link do tego stolika ! A ta opcja - 20 rat 0% - pierwsza ratę płacimy za Ciebie! - dotyczy całego asortymentu ? Wiecie ?
TAK, tutaj masz ;) a wracając do zielonego stolika, wygooglujcie "black green living room" i od razu widać do jakiego typu salonów pasuje. Jak dla mnie bomba z taką kolorystyką, świeżość i nowoczesność w jednym.
 

wicianka

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
Lublin
Jeśli zawsze gustowałaś w tradycyjnych meblach i wystrojach to może nie zmieniaj wystroju od razu na mocno nowoczesny. Lepiej moim zdaniem delikatnie połączyć nowoczesność z tradycją. Ja proponuje np. takie stoliki kawowe: forte.com.pl/meble/typy/stolik-okolicznosciowy.html
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Ja swój narożnik od Gali Collezione kupowałam w agata meble, ale prawdę mówiąc to się nachodziłam zanim trafiłam na tak wygodne meble.
 

anija35

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2013
Posty
38
Punkty reakcji
0
A nie myślałaś o stoliku na zamówienie, aby ci pasował do całego wnętrza i aby był pasujący do każdego rogu. Wypełnienie wnętrza w całości.
 

Maoam

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Jeśli szukasz porządnych mebli to odpuść sobie zdecydowanie marki typu Ikea, Jysk, Bodzio czy BRW. Wszyscy oni robią meble na jedno kopyto i najczęściej z najtańszej płyty meblowej. Najlepiej faktycznie byłoby gdybyś samodzielnie obmyśliła projekt nowego wystroju i przeszła się do stolarza, albo pomyśl o wynajęciu fachowej firmy. Pracowałaś kiedyś z taką?
 

Zanzibar

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
121
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków

kometon

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2009
Posty
203
Punkty reakcji
1
Na święta zawsze coś przyjemnego można trafić, także w zakresie wykończenia i aranżacji. Krótkie info z facebooka. "Tylko do 24 grudnia specjalna promocja cenowa. Zapraszamy do skorzystania ze świątecznej promocji cenowej pakietów Decoroom. Tylko do 24.12.2013 r. oferujemy specjalne ceny pakietów: Pakiet Silver - 600 zł za m2 , Pakiet Gold - 880 zł za m2 , Pakiet Platinium - 1200 zł za m2. Dodatkowo sprzęt AGD w specjalnych cenach z bardzo atrakcyjnymi rabatami.
 

Zanzibar

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
121
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
kometon napisał:
Na święta zawsze coś przyjemnego można trafić, także w zakresie wykończenia i aranżacji. Krótkie info z facebooka. "Tylko do 24 grudnia specjalna promocja cenowa. Zapraszamy do skorzystania ze świątecznej promocji cenowej pakietów Decoroom. Tylko do 24.12.2013 r. oferujemy specjalne ceny pakietów: Pakiet Silver - 600 zł za m2 , Pakiet Gold - 880 zł za m2 , Pakiet Platinium - 1200 zł za m2. Dodatkowo sprzęt AGD w specjalnych cenach z bardzo atrakcyjnymi rabatami.
jeśli Cię interesują meble tańsze, ale jakościowo porządne i dobre to zobacz sobie też katalog Helvetii Wieruszów, brat tam właśnie meblościankę kupił
 

karolyna

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Łódź
Polecam ci rekonesans po sklepach. Jeśli masz możliwość to zobacz sobie w Agata Meble sofy firmy Gala Collezione. Są to meble na lata. Ja jestem zadowolona :)
 

MowieGadam

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
124
Punkty reakcji
0
Ja lubię meble IKEA, ale wiele osób mówi, że one są nietrwałe i tandetne. Moje mam od niedawna, więc jeszcze nic mi się nie zepsuło i ciężko mi ocenić. Z tego co wiem, to nowoczesne i solidne meble robi też BRW, a co do Agaty to niestety sama nie zaglądam do tego sklepu nigdy (sama nie wiem czemu, jakoś tak) i nawet nie wiem, jaki mają asortyment.
 

Maria Gracka

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2012
Posty
47
Punkty reakcji
0
MowieGadam napisał:
Ja lubię meble IKEA, ale wiele osób mówi, że one są nietrwałe i tandetne. Moje mam od niedawna, więc jeszcze nic mi się nie zepsuło i ciężko mi ocenić. Z tego co wiem, to nowoczesne i solidne meble robi też BRW, a co do Agaty to niestety sama nie zaglądam do tego sklepu nigdy (sama nie wiem czemu, jakoś tak) i nawet nie wiem, jaki mają asortyme
Oliwia56 tyle czasu minęło,gdzie w końcu kupiłaś meble i jakie?
 
Do góry