Plikostrada

Natik12

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Wiem, że takich tematów w sieci było bez liku, ale mimo wszystko chciałabym jeszcze raz to przewałkować. No więc, kiedyś tam (na początku tego roku chyba) szukałam filmu, no i zarejestrowałam się na Plikostrada.pl. Oczywiście, jak to zwykle bywa, nie przeczytałam regulaminu ani nic. Podałam fałszywe dane, jedynie e-mail był prawdziwy. Nie znalazłam czego szukałam, więc zapomniałam o tej stronie. Tydzień temu przyszedł mi e-mail z wezwaniem do zapłaty 96 zł i zagrożeniem, że jeśli nie zapłacę, to czeka mnie sąd etc. Poczytałam na różnych forach, co ludzie piszą, stwierdziłam to to tylko straszenie i nie będę się tym przejmować. Dziś dostałam następny e-mail mówiący, że mam jeszcze 3 dni do uregulowania zapłaty, bo -inaczej - sąd. Podobno mają mnie szukać za pomocą IP i e-maila. Tak się składa, że IP które uważają za moje nie jest moje (podawali też w emailu, że korzystając z komputera o IP ****** o godz.. bla bla bla), a e-mail przecież zawsze można usunąć. Zrobić to czy czekać na następne od nich wiadomości? Z drugiej strony, nie chcę potem też mieć kłopotów, a przecież 96 zł to też jakaś fortuna nie jest. Ale skoro podałam fałszywe dane, to nie zapłacę z moje konta bankowego.. Już sama nie wiem co robić, ale za bardzo nie mam zamiaru się tym przejmować.


Ps. Dodam, że jestem osobą niepełnoletnią i chyba nie powinny mnie czekać jakieś większe kłopoty.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Plikostrada to chyba to samo co pobieraczek i właściciele Ci sami. Więc należy z ich pogróżkami postępować tak samo- olewać je i nic im nie płacić.
 
Do góry