Lobby homoseksualne, promocja homoseksualizmu.

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 461
Punkty reakcji
168
Miasto
Polska
Nauczyciele powinni podczas lekcji akcentować, że Maria Konopnicka była lesbijką, a do szkół zapraszać zdeklarowanych gejów - zaleca podręcznik, który ma pomóc nauczycielom wspierać homoseksualnych uczniów. Patronatem objęli go minister ds. równości Agnieszka Kozłowska-Rajewicz oraz Związek Nauczycielstwa Polskiego. Konserwatywni politycy protestują
Jak widac rząd Polski oficjalnie promuje homoseksualizm , ministrowie tergo rzadu sponsoruja różne imprezy dla gejów i lesbijek, sponsorują publikacje, ksiąki.
Jednoczesnie rządowi obojętne sa głodne dzieci mdlejące na lekcjach, politycy parti rzadzacej radzą głodnym dzieciom jesc szczaw z torów i mirabelki.

Najwiekszym w Polsce problemem jest dyskryminacja gejów podczas studniówki!
Przewciez to oburzające ze na studniuwce poloneza tanczy sie w mieszanej, hetero parze!
Fuj, to obrzydliwe?!
Gazeta opisuje, że w podręczniku są m.in. zapisy o tym, że przejawem dyskryminacji osób homoseksualnych są bale studniówkowe, na których jest tańczony polonez (w parach mieszanych)
Na dodatek nauczyciele zadładają powszechnosc heteroseksualności , przeciez to dyskryminacja!

Dodatkowo zaleca się nauczycielom "nie zakładać powszechnej heteroseksualności". Autorzy podręcznika radzą np., by zamiast słów "książę William był obiektem westchnień nastolatek" mówić "był obiektem westchnień wielu nastolatek i nastolatków"
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13917894,_Polonez_na_studniowce_dyskryminuje___MEN_patronuje.html#BoxWiadTxt

A swoją drogą moze ministerstwo edukacji powinno zmienic nazwe?
Jeden z czytelnikow GW zaproponowal cos takiego.

Ministerstwo Edukacji Narodowej powinni zmienić nazwę na Ministerstwo Agitacji Gejowskiej.
 

basik1

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
542
Punkty reakcji
26
Wszystko pięknie dopóki zachowana zostaje jakas równowaga. Mam wrażenie że homoseksualizm jako ruch zmierza w stronę dominacji i zawłaszczania. Nie podoba mi síę tendencja wyszukiwania na siłę dowodów homoseksualizmu - choćby ostatnie "stwierdzenie" o Zośce i Rudym z Szarych Szeregów, stanowczo dementowane i uznane za oburzające przez żyjących jeszcze współtowarzyszy.
Jestem za rownoscią w traktowaniu każdego jednak takie bomby medialne jak powyzsza to gruba przesada w nadinterpretacji, która nie przysporzy homoseksualistom dodatkowych sympatyków.
 

kamiliusz

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2012
Posty
42
Punkty reakcji
1
Kiedy to przeczytałem to az sie przestraszyłem. Jak można promować takie coś. Masakra, jak jest minister do spraw równości to ja chce powołac ministerstwo do walki z takimi odmieńcami
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
Ale to co, ministerstwo daje jakieś rabaty na gejów i kupony na lesbijki, czy o co chodzi z tą promocją? Dwa homo w cenie jednego?
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Propagowanie patologii i schorzeń psychicznych nie jest rzeczą normalną. Patologie się eliminuje (leczy bądź izoluje). Być może dojdzie do tego że będzie się propagować pedofilie czy nekrofilie.
Dramat to co się wyprawia w dzisiejszych czasach.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Jarhead napisał:
Propagowanie patologii i schorzeń psychicznych nie jest rzeczą normalną.
Nie sądzę,że promowanie homoseksualizmu to dobry pomysł-jednak nazywanie tego patologią to przejaw ignorancji i braku wiedzy na temat.
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 461
Punkty reakcji
168
Miasto
Polska
sewanna napisał:
Nie sądzę,że promowanie homoseksualizmu to dobry pomysł-jednak nazywanie tego patologią to przejaw ignorancji i braku wiedzy na temat.
O widze ze wiesz duzo na ten temat wiec moze nas uswiadomisz?
Oprocz tego uswiadom nas w jaki sposob polonez na studniowce syskryminuje gejów?
No i dlaczego nauczyciele maja uwazac ze hetero to nie powszechnosc?
Czyzby doszlismy do czasow gdy bycie hetero to dewiacja?
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Nie homo czy hetero powinno być na pierwszym planie, lecz człowiek. Wystarczy żyć i pozwolić żyć innym.....Wszelkie skrajności i podkreślania oraz przysłowiowe przeciąganie liny nie prowadzą do niczego dobrego i przede wszystkim nic nie wnoszą. We wszystkim powinniśmy zachować umiar. Manifestowanie jednego czy drugiego to dla mnie droga donikąd.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Saymon-skupiłeś się tylko na drugiej części mojej wypowiedzi prawda?
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
Saymon napisał:
Jak widac rząd Polski oficjalnie promuje homoseksualizm , ministrowie tergo rzadu sponsoruja różne imprezy dla gejów i lesbijek, sponsorują publikacje, ksiąki.
Jednoczesnie rządowi obojętne sa głodne dzieci mdlejące na lekcjach, politycy parti rzadzacej radzą głodnym dzieciom jesc szczaw z torów i mirabelki.
Najwiekszym w Polsce problemem jest dyskryminacja gejów podczas studniówki!
Przewciez to oburzające ze na studniuwce poloneza tanczy sie w mieszanej, hetero parze!
Fuj, to obrzydliwe?!
W temacie homoseksualizmu popieram prawo szyickie (powszechne w Iranie tzw. Szariat, który jest jednym z najbardziej surowych kodeksów karnych na świecie).
Osoby będące homoseksualistami wcześniej byli skazywani na śmierć...w tej chwili pod naciskiem Międzynarodowym stosuje się tylko baty (publiczne chłosty) + grzywna.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
danielr9 napisał:
baty (publiczne chłosty) + grzywna.
Ciekawe gdyby twoje dziecko okazało się homoseksualne-jaką karę byś zastosował?Wyrzeczenie się i wysłanie na bezludną wyspę.Sama nie wierzę w to co czytam na tym forum...
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
sewanna napisał:
Ciekawe gdyby twoje dziecko okazało się homoseksualne-jaką karę byś zastosował?
Po takich batach odechciałoby się mu nawet homoseksualizmu :)
Baty leczą ze wszystkich chorób.....30 batów i okazuje się, że to nie była choroba! Prosta i tania metoda leczenia....ba....diagnozy.
Ja się naprawdę dziwię, że do Europy wkradł się taki liberalizm. Facet w Norwegii zabija w sposób zaplanowany i z premedytacją 78 osób...w tym 69 młodzieży.

Dostał 21 lat więzienia...czyli po 21 latach zrobi to samo bo nawet to zapowiadał. W dodatku rodziny ofiar mają wiadomość, że go utrzymują ze swoich podatków.
Brawo - Niech żyje wolność.
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 461
Punkty reakcji
168
Miasto
Polska
Bluesia napisał:
Manifestowanie jednego czy drugiego to dla mnie droga donikąd.
Czy widzialas manifestowanie hetero? Cos w rodzaju parad równosci, czy wczorajszego przemarszu szmat?
Normalny czlowiek te sprawy robi raczej na osobnosci w milym towarzystwie.
To geje manifestuja pokazują co ich interesuje w seksie, a inni musza to tolerowac, ba malo, musza im ustepowac.
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
sewanna napisał:
Opatentuj tę myśl-będziesz bogaty(jeśli to faktycznie działa)
Oczywiście, że działa.
W Iranie po takich batach...zwykle 30 lub 40....homoseksualizm przechodzi....co prawda pleców nie można dotknąć przez pół roku.
Jednak te pół roku oczekiwania daje świetne rezultaty.
W Europie zboczenia nazywa się chorobami, żeby je jako usprawiedliwić.
Pedofilia to choroba....homoseksualizm też....dlaczego w Iranie tych chorób nie ma?
Przecież skoro to jest choroba to taki człowiek po odbyciu kary powinien dalej to robić....a tego nie robi.
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 461
Punkty reakcji
168
Miasto
Polska
sewanna napisał:
Saymon-skupiłeś się tylko na drugiej części mojej wypowiedzi prawda?
Alez nie, bardzo mnie zainteresowałas, jestem ciekawy twojej wiedzy na temat gejów ,lesbijek i sam nie wiem jeszcze czego.
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
Saymon napisał:
Manifestowanie jednego czy drugiego to dla mnie droga donikąd.
Czy widzialas manifestowanie hetero? Cos w rodzaju parad równosci, czy wczorajszego przemarszu szmat?
Normalny czlowiek te sprawy robi raczej na osobnosci w milym towarzystwie.
To geje manifestuja pokazują co ich interesuje w seksie, a inni musza to tolerowac, ba malo, musza im ustepowac.
Rattan - roślina z gatunku palmy, powszechnie dostępna.
Naprawdę - leczy wszystkie choroby.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Saymon napisał:
Czy widzialas manifestowanie hetero? Cos w rodzaju parad równosci, czy wczorajszego przemarszu szmat?
Manifestowanie czegoś to nie tylko parady. To także słowa i czyny typu : ja jestem lepszy i "zdrowy" tylko dlatego, że jestem hetero. O tym właśnie piszę.
Ponadto nie tylko homoseksualiści pokazują, co i kto ich interesuje pod kątem seksualnym. Wystarczy pójść do jakiegokolwiek pubu, czy też przejść się w biały dzień tam i ówdzie. Pełno trzymających się za rękę, całujących, nie zważających na obecność innych par, a nawet obściskujących. To także manifestacja swojej orientacji seksualnej, lecz tolerowanej z wiadomo jakich przyczyn. Zatem nie wskazuj tylko jednej strony.

Stąd moja uwaga dotycząca umiaru we wszystkim, nie przeciąganiu liny oraz nie popadaniu w skrajność. Miałam na myśli zarówno jedną, jak i drugą stronę. Widzę człowieka zarówno po jednej, jak i po drugiej stronie barykady.
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 461
Punkty reakcji
168
Miasto
Polska
Prawda jest taka ze wiekszosc spoleczenstwa toleruje gejów, ale im to za mało, geje chcą aby ich orientacja była promowana, tylko ze to ślepa uliczka dla ludzkosci.
Tolerancja to zupelnie cos innego niz promowanie.
Najfajniej ze swoimi poczyynaniami geje robią dobie niedzwiedzią przysługe, to oni wzniecaja agresje przeciw sobie.
Mają swoje kluby, swoje knajpy mało im, chca kopulowac na ulicy. Na dodatek hetero maja to podziwiac i dawac ich jako przyklad dla swoich dzieci!
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Hetero nie mają swoich klubów ? Reszta w poście wyżej.
 
Do góry