Pomysł na plakat

Dorcase

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
W bibliografii do materiałów pomocniczych wpisałam plakat i kompletnie teraz nie mam pojęcia co na nim zrobić. Temat: Wyższość racji serca nad rozumem. Teza: Żądza władzy i kobieta są czynnikami wpływającymi na zmianę charakteru bohatera. Praca opiera się na ,,Lalce", ,,Balladynie", ,,Makbecie", ,,Cierpieniach młodego Wertera". Proszę, podsuńcie mi jakieś pomysły.
 

Sotev

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2009
Posty
7
Punkty reakcji
1
Dorcase napisał:
W bibliografii do materiałów pomocniczych wpisałam plakat i kompletnie teraz nie mam pojęcia co na nim zrobić. Temat: Wyższość racji serca nad rozumem. Teza: Żądza władzy i kobieta są czynnikami wpływającymi na zmianę charakteru bohatera. Praca opiera się na ,,Lalce", ,,Balladynie", ,,Makbecie", ,,Cierpieniach młodego Wertera". Proszę, podsuńcie mi jakieś pomysły.
Nie przejmuj sie, poprostu gdy cie spytaja powiedz ze teog nie masz. Ja np dzis zdawalem mialem miec kartke z cytatami ale nie wzialem i tylko sie an mnie spojrzała, w dodatku mialem blad w bibliografi oraz straszne przerwy robilem podczas przemowienia ale zdane, jesli powiesz dobrze ta przemowe, odpowiesz na kilka pytan to nie masz sie o co martwic tym plakatem.
 

Dorcase

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
No jak nic nie wymyślę to pójdę bez plakatu, ale wolałabym jednak coś mieć ;)
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Możesz wydrukować fragmenty z filmu ,gdy bohaterowie kierują się sercem ... i po krótce to omówić. ^^
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Możesz sparafrazować słynne "this is Sparta!" jak serce z reklam Orange wkopuje do dziury rozum :)
 
Do góry