Architektura wnętrz, gdzie? UTP Bydgoszcz?

bladynnas

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
1
Tak jak w temacie. Chciałabym studiować architekturę wnętrz i zastanawiam się nad Uniwersytetem Technologiczno-Przyrodniczym im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy. Co o nim myślicie? Jaki poziom, atmosfera, wyposażenie pracowni, wykładowcy, całokształt nauki? Jeżeli znajdzie się ktoś, kto studiował/studiuje/zamierza studiować właśnie tam, czekam na Wasze opinie i rady!:)
+ Co myślicie o tym kierunku? Czy jest według Was przyszłościowy? Zapraszam do dyskusji!
 

girll115

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
195
Punkty reakcji
2
Miasto
Bydgoszcz
Nie mam pojęcia co do wyposażenia pracowni i ogólnie konkretnych informacji nie posiadam na temat tego kierunku, jednak wiem, że UTP jest dobrą uczelnią, miała wysoką pozycję w zestawieniu szkół wyższych! ;) Mam wielu znajomych studiujących tam i nie narzekają. Jednak wszystko zależy też od kierunku, więc może być różnie. I także duży wpływ na naukę i jakiekolwiek chęci mają wykładowcy. Na różnych ludzi można trafić!

Jedno, czego nie polecam, to akademików UTP ! :D imprezy imprezami, tam jest ich najwięcej, jeśli chodzi o bydgoskie akademiki, ale urządzone pokoje... ciasno i meble nie najlepszej jakości ;) Ale wielu studentów sobie chwali. Także, to rzecz gustu ;)
 

bladynnas

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
1
O, dziękuję bardzo, w sumie nie miałam w planach akademiku, ale dobrze wiedzieć na wypadek gdyby kiedyś przyszedł mi taki pomysł do głowy :D I cieszę się z pierwszej pozytywnej opinii na temat tej uczelni ;)
 

wajlet

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja zamierzam studiować Architekturę Wnętrz na UTP w tym roku. Interesowałam się troszkę tym, jak wygląda egzamin itd. napisałam na facebooku na stronę oficjalną tego kierunku ( link do niej : https://www.facebook.com/pages/Architektura-Wn%C4%99trz-UTP/201632809849006?fref=ts ) Poradzili mi abym pojawiła się na bezpłatne konsultację są one w każdy wtorek od 10.00- 17.00 na ul. Kaliskiego 7, budynek 3.1, pokój 166- Katedra Sztuk Wizualnych . Możesz ze sobą wziąć prace, popytać się co Cie interesuje dokładnie. Jeśli potrafisz dobrze rysować to śmiało się dostaniesz.. Ja niestety, dopiero od tego roku chodzę na lekcje rysunku, więc będzie mi o wiele ciężej ;) Jeśli się zdecydujesz i zamierzasz studiować w tym roku to na pewno spotkamy się na egzaminach wstępnych :p Pozdrawiam.
 

mymyk

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2017
Posty
117
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Ja polecam architekturę wnętrz na politechnice łódzkiej, super kierunek, spoko wykładowcy , miła atmosfera :)
 
Do góry