Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Jaką spacerówke wybrać dla dziecka

wózek spacerówka jaki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 kaska12222

kaska12222

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 maj 2013 - 11:05

Witajcie!!

potrzebuje pomocy w sprawie wózka mianowicie niewiem który lepszy
1- Bertoni Foxy    czy
2- Quatro imola
Jezeli posiadacie takie wózki prosze was bardzo o opinie. ja jestem wysoka mam 180cm i musze miec wysoką spacerówke i z tego co wiem one są wysokie ale niewiem czy sie sprawdzają??!!

• 0

#2 erudyta79

erudyta79

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 53 postów

Napisano 07 maj 2013 - 09:18

ja mam spacerówkę starą i niedrogą, nawet nazwy nie pamiętam, bo od 2 lat leży w piwnicy :) na szczęście wkrótce znowu będzie potrzebna! w każdym razie poczytaj o wózkach: www.siostraania.pl/artykul/ranking-wozkow-dzieciecych ranking to rankig - pomoże Ci podjąc decyzję :)

Użytkownik Althaea edytował ten post 15 listopad 2013 - 11:44

• 0

#3 kaska12222

kaska12222

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 07 maj 2013 - 18:09

ja mam spacerówkę starą i niedrogą, nawet nazwy nie pamiętam, bo od 2 lat leży w piwnicy :) na szczęście wkrótce znowu będzie potrzebna! w każdym razie poczytaj o wózkach: http://www.siostraan...kow-dzieciecych ranking to rankig - pomoże Ci podjąc decyzję :)

dziękuje ale niestety nieznalazłam tam nic o wózkach moze źle szukam !?!?! no nic moze ktoś jeszcze pomoze

• 0

#4 magdalejana

magdalejana

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 21 maj 2013 - 19:40

ja mam spacerówkę starą i niedrogą, nawet nazwy nie pamiętam, bo od 2 lat leży w piwnicy :) na szczęście wkrótce znowu będzie potrzebna! w każdym razie poczytaj o wózkach: www.siostraania.pl/artykul/ranking-wozkow-dzieciecych ranking to rankig - pomoże Ci podjąc decyzję :)

dziękuje ale niestety nieznalazłam tam nic o wózkach moze źle szukam !?!?! no nic moze ktoś jeszcze pomoze

Nie znam tych firm ale mogę Ci polecić wózek, który sama sprawdziłam :) a mianowicie Espiro. Nie jest drogi ale za to bardzo wygodny w użytkowaniu, zwrotny, łatwo się składa no i jest bardzo ładny :) Gdybyś chciała go zobaczyć to wyglada tak //extramarket.pl/zabawki,-art-niemowlece-wozki-i-akcesoria-spacerowe-wozek-spacerowy-metro-o_l_624_66434.html#.UZu9jW-GH_E - link do tego sklepu, bo właśnie tam kupowałam i jestem bardzo zadowolona !

Użytkownik Althaea edytował ten post 15 listopad 2013 - 11:45

• 0

#5 gabakulka

gabakulka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 22 październik 2013 - 17:48

Podbijam temacik odnośnie spacerówki. Sama właśnie przed zimą chciałabym zmienić wózek dla synka i szukam fajnej, lekkiej spacerówki. Dużo jeźdzę samochodem więc mój wózek musi dać się szybko złożyć i co najważniejsze zmieścić do bagażnika seicento.No zbyt wiele miejsca tam nie ma. Oglądałam Graco Evo w sklepie i tak się nad nim zastanawiam. Czy któraś z forumowiczek zna może ten model wózka? Błagam pomóżcie bo zima zapasem:(

• 0

#6 markettta

markettta

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 167 postów

Napisano 29 listopad 2013 - 09:22

gabakulka, niestety nie znam modelu wózka, ktry podajesz, ale jeśli chcesz usłyszeć poradę od doświadczonej matki to z autopsji mogę Ci polecić wózek lira 3 jest to trójkołowa spacerówka wykonana z lekkiej aluminiowej konstrukcji, sprawdzi się jesienią ponieważ ma folię przeciwdeszczową z wywietrznikiem no i pokrowiec na nóżki

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Sylwia Gostkowska

Sylwia Gostkowska

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 04 grudzień 2013 - 22:36

Ja za to mogę polecić wózek firmy Euro- Cart model Runner, kupiłam go przede wszystkim ze względu na koła, są spore i piankowe, naprawdę super się prowadzi, poza tym wydaje mi się, że spokojnie sprawdzi się teraz zimą, bo prócz tych kół, posiada gruby i wysoki pokrowiec na nóżki dziecka, co dla mnie jest ważne, bo nie muszę dodatkowo kupować śpiworka, no i cenowo nie jest taki drogi, a jakościowo naprawdę super, jak narazie wad nie zauważyłam, ale jak wspomniałam przed nami cała zima.

• 0

#8 evis

evis

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 08 styczeń 2014 - 11:47

ja też poszukuję opinii na temat spacerówki Maxi Cosi Elea. Miała już ktoraś z was z nią do czynienia? Jakieś opinie? Czytałam na innych forach, że świetnie się sprawdza na nierównych drogach i łatwo się prowadzi.

a tak ogólnie to jeszcze jakie spacerówki polecacie? bo ja od nadmiaru firm i modeli głupieję :D

• 0

#9 Zanzibar

Zanzibar

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 121 postów

Napisano 08 styczeń 2014 - 12:54

spacerówka ma być przede wszytskim zwrotna, lekka, a przy tym bezpieczna i stabilna, nie jest tak łatwo wybrac dobry wózek, a jest dokładnie tak jak mówisz, od nadmiaru w sklepach tylko głowa boli

• 0

#10 Patka88

Patka88

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 08 styczeń 2014 - 14:42

Ja też jestem w miarę wysoka, ale chyba nie przeszkadza mi wzrost przy wózkach... no w każdym bądz razie ja mam quinny i jestem zadowolona. Jest lekka, zwrotna, ma duże koła, lubię ją :P

• 0

#11 Zanzibar

Zanzibar

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 121 postów

Napisano 23 styczeń 2014 - 15:31

Ja też jestem w miarę wysoka, ale chyba nie przeszkadza mi wzrost przy wózkach... no w każdym bądz razie ja mam quinny i jestem zadowolona. Jest lekka, zwrotna, ma duże koła, lubię ją :P

Quinny ma też moja siostra, bo ma starsze dziecko, ona ma zappa i tez zadowolona, to fajnka trójkołowców

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 evis

evis

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 24 styczeń 2014 - 11:59

patka 88 a jaki masz model quinny? 

• 0

#13 Guest_ItaliaAmore_*

Guest_ItaliaAmore_*
  • Goście

Napisano 10 luty 2014 - 11:02

ja też poszukuję opinii na temat spacerówki Maxi Cosi Elea. Miała już ktoraś z was z nią do czynienia? Jakieś opinie? Czytałam na innych forach, że świetnie się sprawdza na nierównych drogach i łatwo się prowadzi.

a tak ogólnie to jeszcze jakie spacerówki polecacie? bo ja od nadmiaru firm i modeli głupieję :D

Ja mam maxi cosi elea w wersji w z gondolą oraz spacerówką, co byś chciała wiedzieć dokładnie? Do jazdy w mieście jak najbardziej polecam

• 0

#14 dudu23

dudu23

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 60 postów

Napisano 26 luty 2014 - 14:39

a jak elea sie w terenie sprawuje? my sie zastanawiamy nad eleą ewentualnie mura i nie wiemktory lepiej w terenie sia spisze...

• 0

#15 Guest_ItaliaAmore_*

Guest_ItaliaAmore_*
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 10:30

a jak elea sie w terenie sprawuje? my sie zastanawiamy nad eleą ewentualnie mura i nie wiemktory lepiej w terenie sia spisze...

nie wiem szczerze mówiąc, bo w terenie nie mam zamiaru jeździć po jakiś lasach czy łąkach, wzięliśmy elea bo był stabilny, optymalnie ciężki, ma skrętne koła piankowe i ma te przyciski pamięci, więc składa się bardzo szybko, a po złożeniu zajmuje mało miejsca, tak jak mówię, my braliśmy wózek do miasta

• 0

#16 dudu23

dudu23

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 60 postów

Napisano 27 luty 2014 - 12:54

Jeszcze fajna mura sie wydaje,  chyba lepiej by pasowala do naszej ulicy ktora jest dziurawa i bez chodnika...   mamy spory samochod takze nie musi malo miejsca zajmowac...

• 0

#17 Guest_ItaliaAmore_*

Guest_ItaliaAmore_*
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2014 - 10:17

to może rzeczywiście tak zrób :) Co do parasolek, to widziałam tego zappa, leciutki fajny i zgrabny, muszę przyznać. :)

• 0

#18 dudu23

dudu23

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 60 postów

Napisano 23 kwiecień 2014 - 16:31

co do mury to rzeczywiscie kupilismy w zewstawie  3w1 z fotelikiem i gondola, jestesmy juz po paru spacerkach i jest super, dobrze sie prowadzi i ma super amortyzacje... 

• 0

#19 Natalia Waszkinel

Natalia Waszkinel

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 maj 2014 - 08:57

Witam. Odnawiam temat. Jaką spacerówkę wybrać? Z jakich Wy korzystacie? Przede wszystkim musi być ona bezpieczna dla mojego dziecka. Druga ważna rzecz to wielkość po złożeniu, mamy vw polo i nie wiele jest tam miejsca. Do tej pory używamy maxi cosi mura na 4 kołach pompowanych(3 w 1). Wózek niezawodny, bezpieczny ale nie ukrywam że zajmuje większą część bagażnika przez co nie ma miejsca na zakupy. Kolejny problem to amortyzacja. To dość poważny problem ponieważ drogi są wyłożone z kamieni. Ważne jest dla mnie aby dziecko wygodnie siedziało a nie było rzucane na wszystkie strony. Do tej pory nie mieliśmy z tym problemu mura sprawdza się świetnie.  Szukam wózka na pompowanych kołach który po złożeniu zajmie mało miejsca, ale ciężko znaleźć coś takiego. Zastanawiam się też nad Quinny, tylko słyszałam że nie każdy model jest dobry. Nie których nie można rozłożyć do pozycji leżącej? Czekam na wasze rady i opinie. A i jeszcze jedno do którego roku życia dziecka używacie spacerówki? Zastanawiam się czy warto zainwestować więcej pieniążków.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 Guest_ItaliaAmore_*

Guest_ItaliaAmore_*
  • Goście

Napisano 04 maj 2014 - 06:47

Witam. Odnawiam temat. Jaką spacerówkę wybrać? Z jakich Wy korzystacie? Przede wszystkim musi być ona bezpieczna dla mojego dziecka. Druga ważna rzecz to wielkość po złożeniu, mamy vw polo i nie wiele jest tam miejsca. Do tej pory używamy maxi cosi mura na 4 kołach pompowanych(3 w 1). Wózek niezawodny, bezpieczny ale nie ukrywam że zajmuje większą część bagażnika przez co nie ma miejsca na zakupy. Kolejny problem to amortyzacja. To dość poważny problem ponieważ drogi są wyłożone z kamieni. Ważne jest dla mnie aby dziecko wygodnie siedziało a nie było rzucane na wszystkie strony. Do tej pory nie mieliśmy z tym problemu mura sprawdza się świetnie.  Szukam wózka na pompowanych kołach który po złożeniu zajmie mało miejsca, ale ciężko znaleźć coś takiego. Zastanawiam się też nad Quinny, tylko słyszałam że nie każdy model jest dobry. Nie których nie można rozłożyć do pozycji leżącej? Czekam na wasze rady i opinie. A i jeszcze jedno do którego roku życia dziecka używacie spacerówki? Zastanawiam się czy warto zainwestować więcej pieniążków.

mniej miejsca w samochodzie zajmie ci elea maxi cosi, także zastanów się

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wózek, spacerówka, jaki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0