Jaką spacerówke wybrać dla dziecka

kaska12222

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witajcie!!
potrzebuje pomocy w sprawie wózka mianowicie niewiem który lepszy
1- Bertoni Foxy czy
2- Quatro imola
Jezeli posiadacie takie wózki prosze was bardzo o opinie. ja jestem wysoka mam 180cm i musze miec wysoką spacerówke i z tego co wiem one są wysokie ale niewiem czy sie sprawdzają??!!
 

erudyta79

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2013
Posty
53
Punkty reakcji
0
ja mam spacerówkę starą i niedrogą, nawet nazwy nie pamiętam, bo od 2 lat leży w piwnicy :) na szczęście wkrótce znowu będzie potrzebna! w każdym razie poczytaj o wózkach: www.siostraania.pl/artykul/ranking-wozkow-dzieciecych ranking to rankig - pomoże Ci podjąc decyzję :)
 

kaska12222

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
erudyta79 napisał:
ja mam spacerówkę starą i niedrogą, nawet nazwy nie pamiętam, bo od 2 lat leży w piwnicy :) na szczęście wkrótce znowu będzie potrzebna! w każdym razie poczytaj o wózkach: http://www.siostraania.pl/artykul/ranking-wozkow-dzieciecych ranking to rankig - pomoże Ci podjąc decyzję :)
dziękuje ale niestety nieznalazłam tam nic o wózkach moze źle szukam !?!?! no nic moze ktoś jeszcze pomoze
 

magdalejana

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Rzeszów
kaska12222 napisał:
ja mam spacerówkę starą i niedrogą, nawet nazwy nie pamiętam, bo od 2 lat leży w piwnicy :) na szczęście wkrótce znowu będzie potrzebna! w każdym razie poczytaj o wózkach: www.siostraania.pl/artykul/ranking-wozkow-dzieciecych ranking to rankig - pomoże Ci podjąc decyzję :)
dziękuje ale niestety nieznalazłam tam nic o wózkach moze źle szukam !?!?! no nic moze ktoś jeszcze pomoze
Nie znam tych firm ale mogę Ci polecić wózek, który sama sprawdziłam :) a mianowicie Espiro. Nie jest drogi ale za to bardzo wygodny w użytkowaniu, zwrotny, łatwo się składa no i jest bardzo ładny :) Gdybyś chciała go zobaczyć to wyglada tak //extramarket.pl/zabawki,-art-niemowlece-wozki-i-akcesoria-spacerowe-wozek-spacerowy-metro-o_l_624_66434.html#.UZu9jW-GH_E - link do tego sklepu, bo właśnie tam kupowałam i jestem bardzo zadowolona !
 

gabakulka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Podbijam temacik odnośnie spacerówki. Sama właśnie przed zimą chciałabym zmienić wózek dla synka i szukam fajnej, lekkiej spacerówki. Dużo jeźdzę samochodem więc mój wózek musi dać się szybko złożyć i co najważniejsze zmieścić do bagażnika seicento.No zbyt wiele miejsca tam nie ma. Oglądałam Graco Evo w sklepie i tak się nad nim zastanawiam. Czy któraś z forumowiczek zna może ten model wózka? Błagam pomóżcie bo zima zapasem:(
 

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
gabakulka, niestety nie znam modelu wózka, ktry podajesz, ale jeśli chcesz usłyszeć poradę od doświadczonej matki to z autopsji mogę Ci polecić wózek lira 3 jest to trójkołowa spacerówka wykonana z lekkiej aluminiowej konstrukcji, sprawdzi się jesienią ponieważ ma folię przeciwdeszczową z wywietrznikiem no i pokrowiec na nóżki
 

Sylwia Gostkowska

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja za to mogę polecić wózek firmy Euro- Cart model Runner, kupiłam go przede wszystkim ze względu na koła, są spore i piankowe, naprawdę super się prowadzi, poza tym wydaje mi się, że spokojnie sprawdzi się teraz zimą, bo prócz tych kół, posiada gruby i wysoki pokrowiec na nóżki dziecka, co dla mnie jest ważne, bo nie muszę dodatkowo kupować śpiworka, no i cenowo nie jest taki drogi, a jakościowo naprawdę super, jak narazie wad nie zauważyłam, ale jak wspomniałam przed nami cała zima.
 

evis

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
16
Punkty reakcji
0
ja też poszukuję opinii na temat spacerówki Maxi Cosi Elea. Miała już ktoraś z was z nią do czynienia? Jakieś opinie? Czytałam na innych forach, że świetnie się sprawdza na nierównych drogach i łatwo się prowadzi.


a tak ogólnie to jeszcze jakie spacerówki polecacie? bo ja od nadmiaru firm i modeli głupieję :D
 

Zanzibar

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
121
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
spacerówka ma być przede wszytskim zwrotna, lekka, a przy tym bezpieczna i stabilna, nie jest tak łatwo wybrac dobry wózek, a jest dokładnie tak jak mówisz, od nadmiaru w sklepach tylko głowa boli
 

Patka88

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja też jestem w miarę wysoka, ale chyba nie przeszkadza mi wzrost przy wózkach... no w każdym bądz razie ja mam quinny i jestem zadowolona. Jest lekka, zwrotna, ma duże koła, lubię ją :p
 

Zanzibar

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
121
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Patka88 napisał:
Ja też jestem w miarę wysoka, ale chyba nie przeszkadza mi wzrost przy wózkach... no w każdym bądz razie ja mam quinny i jestem zadowolona. Jest lekka, zwrotna, ma duże koła, lubię ją :p
Quinny ma też moja siostra, bo ma starsze dziecko, ona ma zappa i tez zadowolona, to fajnka trójkołowców
 
I

ItaliaAmore

Guest
evis napisał:
ja też poszukuję opinii na temat spacerówki Maxi Cosi Elea. Miała już ktoraś z was z nią do czynienia? Jakieś opinie? Czytałam na innych forach, że świetnie się sprawdza na nierównych drogach i łatwo się prowadzi.


a tak ogólnie to jeszcze jakie spacerówki polecacie? bo ja od nadmiaru firm i modeli głupieję :D
Ja mam maxi cosi elea w wersji w z gondolą oraz spacerówką, co byś chciała wiedzieć dokładnie? Do jazdy w mieście jak najbardziej polecam
 

dudu23

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2014
Posty
60
Punkty reakcji
0
a jak elea sie w terenie sprawuje? my sie zastanawiamy nad eleą ewentualnie mura i nie wiemktory lepiej w terenie sia spisze...
 
I

ItaliaAmore

Guest
dudu23 napisał:
a jak elea sie w terenie sprawuje? my sie zastanawiamy nad eleą ewentualnie mura i nie wiemktory lepiej w terenie sia spisze...
nie wiem szczerze mówiąc, bo w terenie nie mam zamiaru jeździć po jakiś lasach czy łąkach, wzięliśmy elea bo był stabilny, optymalnie ciężki, ma skrętne koła piankowe i ma te przyciski pamięci, więc składa się bardzo szybko, a po złożeniu zajmuje mało miejsca, tak jak mówię, my braliśmy wózek do miasta
 

dudu23

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2014
Posty
60
Punkty reakcji
0
Jeszcze fajna mura sie wydaje, chyba lepiej by pasowala do naszej ulicy ktora jest dziurawa i bez chodnika... mamy spory samochod takze nie musi malo miejsca zajmowac...
 
I

ItaliaAmore

Guest
to może rzeczywiście tak zrób :) Co do parasolek, to widziałam tego zappa, leciutki fajny i zgrabny, muszę przyznać. :)
 

dudu23

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2014
Posty
60
Punkty reakcji
0
co do mury to rzeczywiscie kupilismy w zewstawie 3w1 z fotelikiem i gondola, jestesmy juz po paru spacerkach i jest super, dobrze sie prowadzi i ma super amortyzacje...
 

Natalia Waszkinel

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Odnawiam temat. Jaką spacerówkę wybrać? Z jakich Wy korzystacie? Przede wszystkim musi być ona bezpieczna dla mojego dziecka. Druga ważna rzecz to wielkość po złożeniu, mamy vw polo i nie wiele jest tam miejsca. Do tej pory używamy maxi cosi mura na 4 kołach pompowanych(3 w 1). Wózek niezawodny, bezpieczny ale nie ukrywam że zajmuje większą część bagażnika przez co nie ma miejsca na zakupy. Kolejny problem to amortyzacja. To dość poważny problem ponieważ drogi są wyłożone z kamieni. Ważne jest dla mnie aby dziecko wygodnie siedziało a nie było rzucane na wszystkie strony. Do tej pory nie mieliśmy z tym problemu mura sprawdza się świetnie. Szukam wózka na pompowanych kołach który po złożeniu zajmie mało miejsca, ale ciężko znaleźć coś takiego. Zastanawiam się też nad Quinny, tylko słyszałam że nie każdy model jest dobry. Nie których nie można rozłożyć do pozycji leżącej? Czekam na wasze rady i opinie. A i jeszcze jedno do którego roku życia dziecka używacie spacerówki? Zastanawiam się czy warto zainwestować więcej pieniążków.
 
I

ItaliaAmore

Guest
Natalia Waszkinel napisał:
Witam. Odnawiam temat. Jaką spacerówkę wybrać? Z jakich Wy korzystacie? Przede wszystkim musi być ona bezpieczna dla mojego dziecka. Druga ważna rzecz to wielkość po złożeniu, mamy vw polo i nie wiele jest tam miejsca. Do tej pory używamy maxi cosi mura na 4 kołach pompowanych(3 w 1). Wózek niezawodny, bezpieczny ale nie ukrywam że zajmuje większą część bagażnika przez co nie ma miejsca na zakupy. Kolejny problem to amortyzacja. To dość poważny problem ponieważ drogi są wyłożone z kamieni. Ważne jest dla mnie aby dziecko wygodnie siedziało a nie było rzucane na wszystkie strony. Do tej pory nie mieliśmy z tym problemu mura sprawdza się świetnie. Szukam wózka na pompowanych kołach który po złożeniu zajmie mało miejsca, ale ciężko znaleźć coś takiego. Zastanawiam się też nad Quinny, tylko słyszałam że nie każdy model jest dobry. Nie których nie można rozłożyć do pozycji leżącej? Czekam na wasze rady i opinie. A i jeszcze jedno do którego roku życia dziecka używacie spacerówki? Zastanawiam się czy warto zainwestować więcej pieniążków.
mniej miejsca w samochodzie zajmie ci elea maxi cosi, także zastanów się
 
Do góry