Pilne - szukam porady internetowej

chimerka

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
23
Punkty reakcji
0
Witajcie, piszę tutaj ponieważ bardzo pilnie poszukuję strony internetowej na której można kupić poradę prawną. Nie mam możliwości udania się do kancelarii więc chcę załatwić to przez internet, ale nie za bardzo wiem jaką stronę wybrać - najchętniej wybrałabym taką która już jest przez kogoś sprawdzona jako dobra, bo nie chcę stracić pieniędzy. Póki co znalazłam tylko www.wirtualnakancelaria.pl która zbiera pochlebne opinie na forach (to nie reklama, tylko pytanie) ale nie wiem czy ktoś z was już korzystał lub ma doświadczenia z tą lub inną stroną?
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
ja bym udał się do radcy/adwokata i załatwił w 4 oczy...
 

gorecik

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja podczas mojego pobytu w Niemczech korzystałem z takich usług i byłem bardzo zadowolony. Do czynienia miałem z dwoma kancelariami ale najlepszy kontakt był z kancelarią adwokacką z Wrocławia, do której tu masz link http://kancelariamh.pl/index.php/pl/uslugi-info/uslugi-prawne-on-line-menu . Kancelaria ta wygrała mi sprawę rozwodową i to tak, że nie musiałem się ani razu stawiać w sądzie w Polsce. Raz byłem tylko słuchany przez konsulat w Niemczech. Wszystko odbywało się zdalnie i co ważnijże można płacić w euro :). Teraz z ich usług korzysta mój znajomy, który siedzi na Florydzie i nie narzeka.
 

midsummer

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2012
Posty
76
Punkty reakcji
0
Jeżeli rzeczywiście z jakichś względów nie możesz udać się do kancelarii osoboście, może zadzwoń do jakiejś sprawdzonej i zapytaj czy możesz zasięgnąć u niej porady przez telefon lub internet. Ja wprawdzie w takich sytuacjach wolę rozmowę w cztery oczy i mam sprawdzone osoby stąd: adwokat Wrocław, które pomagają mi rozwiązać wszelkie problemy natury prawnej.
 
Do góry