JAK TO W KONCU JEST ?!

kate54321

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
POPATRZCIE :

Zagnieżdżenie się jaja płodowego w macicy
Krwawienie pojawia się tydzień, dwa po owulacji i jest skąpe, niebolesne.

I TUTAJ Z INNEGO ZRODLA :


Zagnieżdżenie się jaja płodowego w ścianie macicy:
- objawy: dość obfite krwawienie;

TO JAKIE W KONCU KRWAWIENIE TEMU TOWARZYSZY ?!
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Pewnie jak zwykle zależy od organizmu. Czasami może wystąpić obfite krwawienie, czasami nie. Proste.
 

kate54321

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
A czy takie krwawienie moze zawierac skrzepy i to dosc duze????


Czy wtedy to juz zwykla miesiaczka, bo nie wiem jak odroznic


calme napisał:
Pewnie jak zwykle zależy od organizmu. Czasami może wystąpić obfite krwawienie, czasami nie. Proste.

A czy takie krwawienie moze zawierac skrzepy i to dosc duze????


Czy wtedy to juz zwykla miesiaczka, bo nie wiem jak odroznic


  • 0

 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Nie mam zielonego pojęcia ;) 14 dni po stosunku można wykonać test ciążowy i wtedy wszystko będzie wyjaśnione.
 

kate54321

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
calme napisał:
Nie mam zielonego pojęcia ;) 14 dni po stosunku można wykonać test ciążowy i wtedy wszystko będzie wyjaśnione.
Wykonalam testy z krwi trzykrotnie, ale dowiedzialam sie, ze niektore kobiety moga miec tak, ze ich organizm nie produkuje przeciwcial, dlatego nawet w becie hcg przez caly okres ciazy jej nie widac :( a ja mam bardzo duzo objawow, choc moze jest to spowodowane dwukrotna zmiana srodkow antykoncepcyjnych, juz sama nie wiem ;(

Chodzi mi tez o to, ze przez jedna glupote ( nie sadzilam, ze moge byc tak nieodpowiedzialna ) odbylam stosunek przerywany w czasie owulacji, co wynikalo z kalendarzyka. Po 12 h przyjelam ESCAPELLE, ale naczytalam sie tyle, ze gdy stosunek odbyl sie w czasie owulacji to ESCAPELLE nie zadziala no i panikuje, mimo, ze mialam "okres" i bety wychodza negatywne ;(
 
D

Dobrawa

Guest
Rozumiem stres ale w tej chwili nic wiecej juz zrobic nie mozesz. Jesli silnej woli Ci wystarczy odczekaj do nastepnej miesiaczki i znow zrob test a jesli nie to idz do ginekologa i zrob badanie krwi w kierunku ciazy
 

Natka Pietruszka

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
Dobrawa napisał:
Rozumiem stres ale w tej chwili nic wiecej juz zrobic nie mozesz. Jesli silnej woli Ci wystarczy odczekaj do nastepnej miesiaczki i znow zrob test a jesli nie to idz do ginekologa i zrob badanie krwi w kierunku ciazy
Dokładnie. Dobrawa dobrze pisze. Najlepiej poczekać. Czas jest tutaj najważniejszy. Albo idź do dobrego gina, pogadaj, przedstaw sytuację. Będzie ok, głowa do góry!
 
Do góry