Tatuaż Więzienny

tunridamga

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2006
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lądek Z. :)
Może nie do konca zgadza się z ematyką działu, ale spróbuję- Czy orientuje się może ktoś wśród forumowiczów co oznacza tatuaż wykonany w więzieniu, w postaci cienkiej lini pod okiem?
 

mroowa

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Albo coś takiego na ręce dokładnie nadgarstku:

______ . ______

powiedzmy że jakoś tak wygląda.
 

Siurek

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam ... Mam prosbe ... Czy jest ktos kto moglby mi powiedziec co oznacza ... wytatulowana powieka ?? na to sie chyba lezka mowi ... czekam na odp. pozdrawiam
 

SpecNaz

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
18
Punkty reakcji
2
______ . ______ ten tatuaż oznacza że nieklękasz przed policją i innymi organami władzy niech Ci robioą co chcą ale ty i tak się nie ugniesz najcześciej tatuowany na kolanach bądz nadgarstkach

kreski pod oczyma oznaczają że koleś jest złodziejem(tego niejestem pewien) łezka pod okiem oznacza że koleś był "gitem" w więzieniu (był w grupie trzymających włądzę bądź tych "lepszych") takie samo znaczenie maja wytatuowane belki na ramieniu (które tak jak w wojsku oznaczaja hierarchię ) motylek na ramieniu bądź łopatce oznacza że możesz się do kolesia "zawsze zgłosić" on wszystko potrafi załatwic w więzieniu jak i na wolności
Wytatuowane dłonie oznaczają "profesję"( np: włamywacz) kropki pod oczyma oznaczają iż koeś siedział bardzo długo w więzieniu i że w zasadzie "może wszystko". Pajęczyna na łokciach bez pająka oznacza że koleś jest złodziejem i niemoże wyjść z fachu(uzależnienie takie podejrzewam ze tak mają kleptomani) , kropki na oczach oznaczają że koleś "nigdy nic nie widział"
jak sobie przypomne to dopisze a poukładać mi sie niechce:p:p:p
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
a kropka na kolanie oznacza ze koles jeszcze nigdy nikogo nie sypnal i ze nigdy nie ukleknie przed policja

a kropka za uchem ze cwel
 

Mka

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Napiszcie proszę co oznacza ryba na lewym nadgarstku.

Pozdrawiam
Mariola
 

NpXator

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Nawet nie wiecie co piszecie...

Wychowałem się na dzielnicy nie zbyt dobrej, mniej więcej wiem co oznacza kropka tam czy tu..

A więc z tego co pamiętam...


____________ . ____________ - Przerwa w życiorysie, ____ [oznacza życie] . [oznacza przerwę w życiu]

Kropka na kolanie - Sam nie klęknę przed policją, chyba że policjant pierdylnie Ci w kolana i odrazu się uginasz ale to się nie liczy bo zrobił to siłą...

Kropka pod okiem - GIT
Łezka pod okiem - Płakał za wolnością
Kropka na czole - Świr
5 kropek na nadgarstku w kształcie "5" na kostce do gry - (Nie pamiętam dokładnie kolejności itd. ale to coś mniej więćej takiego) - Wierność, Honor, Lojalność, Braterstwo i coś tam jeszcze.

Kropka na dłoni od strona kciuka pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym od strony serca - Złodziej
Kropka na dłoni od strona kciuka pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym od strony serca z księżycem - Cichy złodziej..

Więcej nie chce mi się tłumaczyć bo i tak nie powinienem...
 

Anel

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2007
Posty
5
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Miasto Aniołów...
jejku strasze głupoty piszecie...

~tatuaż pod okiem ta cienka linnia zwana jest też mgiełkami i ktoś kto ją ma musi bardzo dobrze rozkminiać grypsere
~kropka kreska kropka owszem oznacza przerwe w życiorysie ale to nie ta kropka jest więzieniem... cały symbol to litera K w alfabecie morsa, ale ogólnie długo by o tym pisać
~ te całe belki na ramieniach to poprostu ilość odsiedzianych lat nie pamiętam dokłądnie ale belka to było chyba 3 a gwiazdka 5, ale tych liczb nie jestem pewna, te zakolorowane już to lata odsiedziane, a te nie to te które do odsiatki pozostały
~kropki na oczach wcale nie oznaczają ze ten ktoś"nic nie widział" ale poprostu czujny nawet podczas snu oni mówią na to "śpiący wszystko widzący"
~zgadazam sie z Tajemniczą kropka za uchem oznacza cwela podobnie tak jak za uchem i jeszcze napis Cwel na czole
~co do tych na kolanach to znaczy ze nigdy nie klękną przed policją i innymi :cenzura:*** czyli poprostu ze nie społeczniakują.
~co do pięciu kropek na nadgarstku to wspólnota grypsujących


dużo jest tych tatuaż i dużo pisania jeśli chcecie znać ich znaczenie pytajcie odpowiem, ale nie wiem czy to napewno przydatna wiedza, ja ją posiadam ze wzglądu na przeszłość mojego męża, ale uwieżcie że te tatuaże bardzo mi na poczatku przeszkadzały właśnie dlatego ze dużo złego mi o nim powiedziały, ale na szczęście ludzie sie zmieniają:) i przeszłość nie zawsze musi mieć na wszystko wpływ:)

i jeszcze jedna uwaga, to nie jest tak że tatuaż zawsze znaczy to samo w róznych więzieniach mają różne znaczenia, ktoś mógł być wrzucony do wora z cwelami potem zmienić zakład i paść pod opieko grypsującego i wtedy automatycznie się podnosi...
wiem ze nie powinnam tu tego pisać, ale...

Pozdrawiam:)
 

shamrock7

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2007
Posty
177
Punkty reakcji
0
Miasto
?
a ja tak sobie czytam i mysle idz jeden z drugim na ulice i sam popytaj kolesi co oznaczaja jego dziary mozna sie ciekawostek dowiedziec
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
kreski pod oczyma oznaczają że koleś jest złodziejem(tego niejestem pewien) łezka pod okiem oznacza że koleś był "gitem" w więzieniu (był w grupie trzymających włądzę bądź tych "lepszych")
chlopcze czy Ty wiesz kto to jest git? :lol: nie radze o nikim kto siedzial tak mowica ten kto siedzial wie ze o tatuazach sie nie mowi i o niczym co zwiazane z wiezieniem a tym bardziej o chierarchiach.no chyba ze bylo sie frajerem.
i jeszcze jedna uwaga, to nie jest tak że tatuaż zawsze znaczy to samo w róznych więzieniach mają różne znaczenia, ktoś mógł być wrzucony do wora z cwelami potem zmienić zakład i paść pod opieko grypsującego i wtedy automatycznie się podnosi...wiem ze nie powinnam tu tego pisać, ale... Pozdrawiam:)
nie pisz o grypsujacychniektorzy nie powinni o tym wiedzieci wogole zasady, kodeksy i tradycje zanikaja skoro tak poprostu sie o tym mowii jeszcze dla jasnosci grypsujacy nie moze trafic do frajerow i odwrotnie.
 

Anel

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2007
Posty
5
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Miasto Aniołów...
Wydaje mi sie ze nie pisałam o zasadach... i o zasadach owszem nie napisze tak jak o samych tekstach grypsery, ale znaczenie tatuaży teraz jest powszechnie znane bo wystarczy dobrze poszukać, teraz bardzo dużo dostępnych jest np. książek na ten temat, a taki tatuaż może sobie zrobić praktycznie każdy i wcale nie musi siedzieć w więzieniu, bo wystarczy sie wybrać do bylejakiego studia tatuażu i poprosić o głupią kropke np. pod okiem...
 

shamrock7

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2007
Posty
177
Punkty reakcji
0
Miasto
?
"Anel" napisał:
a taki tatuaż może sobie zrobić praktycznie każdy i wcale nie musi siedzieć w więzieniu, bo wystarczy sie wybrać do bylejakiego studia tatuażu i poprosić o głupią kropke np. pod okiem...

jak bedziesz w tym studio tatu to popros o kropke na czole :bijeglowe:
 
Do góry