2 podbródek

RocKAlone

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Hej. A więc od jakiegoś czasu zauważyłam iż robi mi się drugi podbródek, który staje się powoli moim kompleksem. Pytanie: Jak mogę go 'usunąć'? Odpadają zabiegi, ponieważ mam 16 lat. Więc jakieś ćwiczenia? Obstawiam iż podbród to głównie geny, gdyż nie jestem raczej z osób 'puszystych' ( na marginesie, wzrost: ok.165, waga: 48). Zauważyłam że przybyło mi trochę tłuszczyku w niektórych miejscach, więc pasuje o siebie zadbać :) Zamierzam zacząć ćwiczyć i ogólnie zapisać się na jakąś sztukę walki w niedalekiej przyszłości. Bo chyba nic mi nie pozostało jak zbijanie tłuszczu całościowo ;) Ale co jeśli nie będzie żadnych popraw podbródka? :(
 

Natasza1985

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2013
Posty
36
Punkty reakcji
0
Skoro sama twierdzisz że przybrało Ci trochę tłuszczyku tu i uwdzie to masz już rozwiązanie 2 brody. Musisz spalić masę tłuszczową to i podbrudek zniknie. A to co piszeż że to w genach siedzi to bzdura, to jest tylko i wyłącznie Twoja wymówka, siedzi w Twojej głowie. To sprytne ale potrfimy znaleźć wymówki na wszystko byle by się usprawiedliwić, ale czas zejść na ziemię, nie szukać wymówki tylko wziąć się za siebie :) :)
 

sylkaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2014
Posty
80
Punkty reakcji
1
Moja koleżanka mówiła że są jakieś masaże w salonach pieknosci ale nei wiem moze można je zrobic samemu
 

elx

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2014
Posty
57
Punkty reakcji
0
Jest jedno ćwiczenie: napinasz mięsnie szyji i robisz szeroki uśmiech, taki przerażający - i tak 10 sekund trzymasz, a potem 10 sekund przerwy i tak przez 5 minut
 

izka34

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2015
Posty
18
Punkty reakcji
0
[SIZE=11pt]Chyba jedynym nieinwazyjnym działaniem na pozbycie się drugiego podbródka jest regularne wykonywanie ćwiczeń. Ćwiczenia te mają z wzmacniających mięśnie odpowiedzialne za podtrzymywanie podbródka. Ćwiczenia należą to prostych i można je wykonywać podczas innych czynności na przykład czytania książki albo oglądania filmu. Jedno z ćwiczeń polega na odchyleniu głowy do tyłu tak jak bardzo dasz radę. Jednak nie należy wtedy napinać mięśni i otwierać ust. Jeśli poczujesz rozciąganie mięśni szyi to poczekaj 10 sekund. Rozluźnij się, a następnie wykonaj trzy serie. Możesz wykonywać to ćwiczenia każdego dnia. [/SIZE]
 

AuroraBorealis

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2016
Posty
46
Punkty reakcji
0
Z taką wagą jesteś na granicy niedowagi, nie bycia za grubą. Ćwiczenia i sztuki walki na pewno nie zaszkodzą, ale pamiętaj o właściwym odżywianiu i nie próbuj schudnąć, jeśli waga Ci po jakimś czasie delikatnie podskoczy. Po prostu mięśnie ważą więcej niż tkanka tłuszczowa i ta waga w żaden negatywny sposób się na Tobie nie odbije. Będziesz wyglądać znacznie lepiej i zdrowiej :)
 

Kathlyn

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2015
Posty
53
Punkty reakcji
0
Ja także uważam, iż za mało ważysz. Warto zainteresować się ćwiczeniami i pływaniem.
 

Ann92

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2014
Posty
17
Punkty reakcji
0
RocKAlone napisał:
Hej. A więc od jakiegoś czasu zauważyłam iż robi mi się drugi podbródek, który staje się powoli moim kompleksem. Pytanie: Jak mogę go 'usunąć'? Odpadają zabiegi, ponieważ mam 16 lat. Więc jakieś ćwiczenia? Obstawiam iż podbród to głównie geny, gdyż nie jestem raczej z osób 'puszystych' ( na marginesie, wzrost: ok.165, waga: 48). Zauważyłam że przybyło mi trochę tłuszczyku w niektórych miejscach, więc pasuje o siebie zadbać :) Zamierzam zacząć ćwiczyć i ogólnie zapisać się na jakąś sztukę walki w niedalekiej przyszłości. Bo chyba nic mi nie pozostało jak zbijanie tłuszczu całościowo ;) Ale co jeśli nie będzie żadnych popraw podbródka? :(
Pozostaje Ci regularne trenowanie, które także wpływa na kondycję skóry i kremy ujędrniające.
 

kokoszka

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
38
Punkty reakcji
1
RocKAlone napisał:
Hej. A więc od jakiegoś czasu zauważyłam iż robi mi się drugi podbródek, który staje się powoli moim kompleksem. Pytanie: Jak mogę go 'usunąć'? Odpadają zabiegi, ponieważ mam 16 lat. Więc jakieś ćwiczenia? Obstawiam iż podbród to głównie geny, gdyż nie jestem raczej z osób 'puszystych' ( na marginesie, wzrost: ok.165, waga: 48). Zauważyłam że przybyło mi trochę tłuszczyku w niektórych miejscach, więc pasuje o siebie zadbać :) Zamierzam zacząć ćwiczyć i ogólnie zapisać się na jakąś sztukę walki w niedalekiej przyszłości. Bo chyba nic mi nie pozostało jak zbijanie tłuszczu całościowo ;) Ale co jeśli nie będzie żadnych popraw podbródka? :(
Podobno są jakieś ćwiczenia
 
Do góry