Jakie ćwiczenia dla "biuściastych"?

LordAranea

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2011
Posty
94
Punkty reakcji
5
Witam,
mam problem i liczę, że ktoś mi tu pomoże, coś doradzi :)

Niby wszędzie mówi się o akceptowaniu siebie ale jak wszyscy wiemy to nie takie proste. Ja mam problem z zaakceptowaniem swojego ciała ale chce w końcu coś z ty zrobić. Wiem, że powinnam zacząć ćwiczyć, dbać o siebie ale jest jeden problem... no w sumie to dwa :D Mam na tyle duży biust, że ciężko mi znaleźć sposób na zadbanie o całą siebie.

Myślałam o bieganiu, bo to podobno przyjemne ale z takim biustem to już problem... Staniki sportowe odpadaj, bo szczerze mówiąc, nic mi one nie dają. Dodatkowy problem to to, że biust obciąża mi i to bardzo kręgosłup, wiec, z tego co wiem nie wszystkie ćwiczenia są dla mnie dobre.

Moje oczekiwania co do ćwiczeń to zgubienie trochę z okolic brzuszka i bioder orz wzmocnienie mięśni klatki piersiowej, żeby na stare lata nie mieć piersi w okolicach pępka ;]

Może jest tu jakaś dziewczyna/kobieta z podobnym problemem "biuściastym" i coś mi doradzi?
Tak czy siak, z gór dziękuje za wszelką radę :)
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Bieganie dopada bo to trochę dyskomfort jednak ale rower chyba może być ewentualnie nie wiem jak wyglądasz ale basen odpręża kręgosłup od obciążeń i też pomaga w utracie wagi.. Dieta to podstawa do sukcesu musisz stracić troche tkanki tłuszczowej to i piersi zmaleją.
 

LordAranea

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2011
Posty
94
Punkty reakcji
5
nigdy nie stosowałam żadnej diety wiec nie mam bladego pojęcia jak się za to zabrać ;] jakaś rada?
 

GoskaFracka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2013
Posty
27
Punkty reakcji
0
basen, rolki, ćwiczenia z piłką pilatesową. Proponuję przede wszystkim dobra bieliznę do ćwiczenia. wtedy możesz robić prawie wszystko co chcesz :)
 
Do góry