[Zażalenie] Temat z moim blogiem został usunięty

Daria*

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2012
Posty
45
Punkty reakcji
7
Z góry uprzedzam, że to nie jest ani błąd ani propozycja ani sugestia. Po prostu przed chwilą zauważyłam (podkreślam słowo ZAUWAŻYŁAM, gdyż nawet nikt mnie o tym fakcie nie raczył powiadomić), że usunięto z działu "Blogowicze" temat, w którym reklamowałam moje blogi z wierszami i opowiadaniami. Faktycznie, były powody do usunięcia tematu: blogi wręcz ociekały seksem i przemocą, zawierały mnóstwo drastycznych zdjęć i opisów, były bardzo kontrowersyjne i w dodatku wzywały do nienawiści na tle zarówno rasowym, jak i religijnym (żeby nie było - jest to tzw. ironia). Na żadnym innym forum nie mają użytkowników aż tak głęboko w d.....ie jak tutaj. Nie wiem, z czego to wynika. Może po prostu jest tu dużo ludzi, więc administratorzy uważają, że jeden mniej czy więcej nie zrobi różnicy. Nie odpowiadajcie, nie oczekuję odpowiedzi, chciałam tylko przelać swoje żale i frustracje spowodowane lekceważeniem mojej skromnej osoby i mojej bytności tutaj. Nie warto na tym forum produkować się i pisać czegokolwiek - nie znasz dnia ani godziny usunięcia swoich postów i nawet nikt cię o tym nie powiadomi, bo i po co? Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Cześć, Daria.
Forum "Blogowicze" jest aktualnie prowadzone przez użytkownika Gressil.
Postaraj się z nim wyjaśnić całą sytuację.
Mogłabyś napisać jak nazywał się Twój temat z blogiem, który został umieszczony w tamtym dziale?
Przywróciłem Twój temat.
Przepraszam za zaistniałą sytuację. Postaram się dowiedzieć kto to zrobił i odbyć z nim rozmowę.
Przyjąłem również do siebie Twoje uwagi dotyczące aktualnej pracy moderatorów. Przekażę je wszystkim i postaramy się zmierzać w prawidłowym kierunku.
 

Daria*

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2012
Posty
45
Punkty reakcji
7
Nie chodziło mi o to, żeby kogoś osobiście oskarżać, mścić się czy wprowadzać wielkie reformy. Po prostu, jak już się usuwa temat/post, to wypadałoby przynajmniej powiadomić mailem, powiadomieniem, czymkolwiek, i wyjaśnić przyczynę, inaczej jest to zwykłe lekceważenie, czyli mówiąc kolokwialnie, totalna olewka. Nie znam się na prowadzeniu forum ani na aspektach forumowej władzy, mówię jedynie o swoich odczuciach. Dziękuję za zainteresowanie moją skromną uwagą.
 

Max Kwiatkowski

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
547
Punkty reakcji
136
Wiek
33
Ja usunąłem twój temat razem z reklamą 10 innych blogów. Forum "Blogowicze" to miejsce, w którym prowadzimy dyskusje na temat:
Tworzenie blogów, style i sposoby pisania notek oraz użyteczne skrypty.
To, że temat wisiał jakiś czas było niedopatrzeniem moderatora. Mam nadzieję, że rozumiesz. Zwyczajnie nie tolerujemy reklamy w każdym możliwym dziale, bo analogicznie w dziale Zdrowie firmy farmaceutyczne reklamowałyby leki, w dziale motoryzacja producent samochodów wklejałby ulotki nowych modeli, a w dziale kuchnia mielibyśmy zatrzęsienie ulotek barów i restauracji. Wszystkie fora służą do dyskusji: o problemach zdrowotnych, o sprawach motoryzacyjnych, o przepisach, gotowaniu itd. A nie do reklamy jakichkolwiek serwisów, forów, blogów. Od tego są serwisy ogłoszeniowe, reklamowe.
 

Daria*

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2012
Posty
45
Punkty reakcji
7
Max napisał:
Ja usunąłem twój temat razem z reklamą 10 innych blogów. Forum "Blogowicze" to miejsce, w którym prowadzimy dyskusje
To bardzo ciekawe, bo z tego, co pamiętam, to we wcześniejszej "wersji" w dziale Blogowicze było napisane : pokaz nam swojego bloga. I było tam mnóstwo reklam różnych blogów, zresztą teraz też dalej jest. Praktycznie nawet w tej chwili są tam same reklamy blogów, tylko akurat moja jakoś ci nie podpasowała. Ale skoro uważasz, że należy usunąć mój temat z tegoż działu, to go usuń, przecież wiadomo, że ja na siłę uszczęśliwiać swoją twórczością nikogo nie będę. Nie zwykłam pchać się tam, gdzie mnie nie chcą.


Max napisał:
Zwyczajnie nie tolerujemy reklamy w każdym możliwym dziale, bo analogicznie w dziale Zdrowie firmy farmaceutyczne reklamowałyby leki, w dziale motoryzacja producent samochodów wklejałby ulotki nowych modeli, a w dziale kuchnia mielibyśmy zatrzęsienie ulotek barów i restauracji.
Autorzy Wszystkich reklam, które opisałeś, czerpią zyski z tytułu prowadzonej działalności. Ich reklamy dla nich mają znaczenie gospodarcze i służą osiąganiu korzyści majątkowych. Innymi słowy mają charakter komercyjny i ich twórcy liczą na dodatkowy zysk, który dzięki nim osiągną. Tak więc nie wiem i nie rozumiem, jak możesz porównywać tego typu reklamy do reklam zwykłego bloga o charakterze zdecydowanie niekomercyjnym, a hobbystycznym.

Jednak, jak już wspomniałam wcześniej, ja nikogo na siłę uszczęśliwiać nie będę ani swoją osobą ani swoją twórczością. Nie jestem z tych, co jak ich drzwiami wyrzucą, to oknem będą włazić. Nie to nie. Jeżeli tak strasznie przeszkadza ci reklama moich blogów, to ją po prostu usuń i ciesz się nieskazitelnością forum. Nie będę na siłę proponować czegoś, czego nikt tutaj nie oczekuje i nie chce. Jeżeli tak bardzo ci zależy, to wykasuj mój temat z blogami, bo ja nie będę się na siłę wciskać tam, gdzie mnie nie tolerują. Nawet ja głupio bym się czuła, jakbym miała być w miejscu (czy to realnie czy wirtualnie), z którego chciano by się mnie czym prędzej pozbyć. Mam swój honor, w związku z czym w tym momencie, w zaistniałej sytuacji nawet sama proszę o usunięcie tematu.

I mimo wszystko uważam, że w dobrym tonie byłoby poinformować mnie, że mój temat został usunięty, jednakże ja nikogo uczyć kultury nie będę. Nie jest to moim zadaniem, od tego są rodzice i szkoła, a i to tylko do pewnego momentu. Pozdrawiam i życzę powodzenia w walce o czystość forumowiska :)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
@Daria mam ten dział od niedawna. Sukcesywnie staram się dostosować znajdującą się tam treść do nowych wymogów. Jak sama zdążyłaś zauważyć opis działu się zmienił a co za tym idzie zawartość którą chcemy tam pokazać. Szczerze mówiąc lepiej by był to dział w takim stylu jak napisał Max i do tego będziemy dążyć. Tak więc temat z twoim blogiem w koszu jednak wyląduje. Wykonałem ukłon w twoją stronę i zaproponowałem przeniesienie go do działu "Oceń Stronę" (po wcześniejszej modyfikacji zawartości tematu). Nie skorzystałaś z propozycji.

O ile jestem w stanie zrozumieć twoją postawę odnośnie niepoinformowania Ciebie o usunięciu tematu to nie jestem w stanie tego zrobić odnośnie sposobu w jaki to okazujesz. Wszyscy dobrze wiemy, że to tylko internet. Na prawdę aż tak Cię zabolało żeby pisać o tym wręcz z agresją ?

My jako "załoga" forumowiska staramy się być neutralni, nie darzyć nikogo względami ani go piętnować. Więc książkę z teorią, że ktoś robi coś specjalnie ponieważ się na Ciebie uwziął proponuję Ci odłożyć na półkę z fantasy ;)

Wiedząc, że ja moderuję ten dział dlaczego po prostu nie napisałaś do mnie na PW i nie zapytałaś co się stało z twoim tematem ? Uwierz mi, że reakcja byłaby o wiele szybsza a i efekt uzyskalibyśmy lepszy. Oczywiście bez "naskakiwania" na kogokolwiek.

Problemy łatwiej i szybciej rozwiązuje się w miłej atmosferze.
 

Daria*

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2012
Posty
45
Punkty reakcji
7
Gressil napisał:
Więc książkę z teorią, że ktoś robi coś specjalnie ponieważ się na Ciebie uwziął proponuję Ci odłożyć na półkę z fantasy
Za stara jestem na fantasy, więc chociażby z tego względu nie posiadam takiej półki. Czy ja gdziekolwiek napisałam, że ktoś robi coś specjalnie, ponieważ się na mnie uwziął? Nawet słowem o czymś takim nie wspomniałam. Proszę więc mi nie wmawiać słów, których nigdy nie powiedziałam. Nie mam nic więcej do dodania, bo szkoda tutaj pisać cokolwiek, proszę tylko o to, aby nie przekręcać znaczenia moich wypowiedzi na swoją korzyść. Z góry dziękuję.
 

Daria*

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2012
Posty
45
Punkty reakcji
7
Aha, i ta moja wypowiedź miała niby świadczyć o tym, iż uważam, że ktoś się na mnie uwziął?? Mój Boże... Ja już nic nie poradzę na to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem. I jeszcze plusa dostałeś, czyli w dodatku ktoś jeszcze na tym forum nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Jeżeli młodzież naprawdę (tak, ten wyraz pisze się łącznie- wiem, niesamowite odkrycie...) jest przyszłością narodu, to naszego narodu nie czeka nic dobrego. Tak, zminisujcie mnie, bo ośmieliłam się wyrazić swoje zdanie i powiedzieć szczerze, co myślę o usuwaniu bez słowa wyjaśnienia tematów. Sama się sobie dziwię, że jeszcze mi się chce tu logować po to, by dyskutować z kimś, kto w ogóle nie rozumie, co się do niego pisze. Chcecie, to możecie nawet mój profil usunąć, mnie jest wszystko jedno. Informacja dla mniej kumatych: nie, nie oznacza to, że tworzę teorie fantasy, że mnie ktoś tutaj prześladuje czy dręczy i że z tego powodu rzucę się z mostu. Oznacza to dosłownie to, co jest napisane.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Ja rozumiem bardzo dobrze co do mnie piszesz. Nie rozumie jedynie tego, że cały czas skupiasz się na atakowaniu kogoś zamiast postarać się rozwiązać problem. Wydaje mi się, że po to założyłaś ten temat. Jestem w błędzie ?
 
Do góry