Niedopuszczenie do matury

llli

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2013
Posty
105
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Hej wszystkim!

Mam do was pytanie, otóż:

Pozostał tydzień do rady pedagogicznej, która zadecyduje o dopuszczeniu uczniów do matury.
Mam trochę dziwny przypadek, otóż, mam średnią, która spokojnie daje mi ocenę dopuszczającą, a nauczycielka z matematyki wystawiła mi zagrożenie ! Od 1,61 jest 2 a ja mam 1,98. Jestem mega wkurzona, ponieważ zostało bardzo mało czasu, a ta kobieta zagroziła bardzo wiele osób nie tylko ode mnie z klasy, zastanawiam się, czy mimo mojej średniej, może mnie nie dopuścić do matury ?
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
Popraw jakąś kartkówke sprawdzian,a nie licz średniej.

Z nauczycielem nie wygrasz,wystarczy ,że podejdziesz po lekcji zapytaj czy coś mozesz poprawic,by mieć to 2 to Cię przepuści.
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Myślę, że powinnaś do niej pójść i zapytać co powinnaś poprawić, żeby zdać i zostać dopuszczoną do matury. Byłam w podobnej sytuacji, tylko, że u mnie od 1.70 jest 2, ja miałam 2.35 i babka mi powiedziała, że mam zagrożenie :crazy:
Któregoś razu spisałam z dziennika swoje oceny i policzyłam średnią i widzę jak byk, że jest mocne 2, to co ona mi grozi. Może masz niezaliczone 50% klasówek? U mnie jest tak, że musisz mieć zaliczone 2 z 3 klasówek w ciągu półrocza, bo inaczej to kiepsko.
 

llli

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2013
Posty
105
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Mam nie zaliczony tylko jeden blok na 5. Blok =( 2 powtórki) po prostu mam z nich 1. A z malych matur, które jak to ona twierdziła, są bardzo ważne, miałam dwie 3. Reszta 2.


U niej jest cos takiego, ze nawet jak w tym 1 bloku ma sie np. 5 z jednej powtorki, a zdrugiej 1 to trzeba jeszcze raz calosc poprawiac,. I to jest takie bicie kotka za pomocą młotka! :/ ale żeby zagrozić 26/34 osoby z jednej klasy?
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
może tylko was straszy.
Mnie też straszyła, straszyła a puścić dalej i tak musiała, bo miałam średnią dobrą.
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
I było o co panikować? :p Poprawiałaś coś?
 
Do góry