Szachy

M

MacaN

Guest
Szachista ze mnie żaden, ostatni raz grałem ze 2-3 lata temu, nie mam z kim grać, a w komputerze nie sprawia mi to przyjemności.
 

Tiwaz

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2007
Posty
650
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Kielce
Ostatnio polubiłem,szachy, grywam teraz od czasu do czasu na kurniku,
 
W

wiki9969

Guest
Tiwaz, ja też za bardzo nie mam z kim grać, więc siedzę na kurniku. Może kiedyś razem zagramy? ;)
 
W

wiki9969

Guest
Dokładnie ten sam. :) Jak będę na kurniku to napiszę do Ciebie i się umówimy. Dobrze? :)

tylko, że ja gram w gry nierankingowe
 

Tiwaz

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2007
Posty
650
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Kielce
Chętnie, albo ja napisze do Ciebie hehe. Mogę być nierankingowe bo ostatnio i tak mi trochę spadł :p
 

inherentny

Geniu Loci
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
270
Punkty reakcji
13
Miasto
kraków
Ogólnie to wpadłem na pomysł turnieju szachowego na forumowisko.pl.

Mój plan:
partie rozgrywane na kurnik.pl w wybranym przez nas pokoju. Tempo gry sugeruję 5+3, aby nikt nie musiał siedzieć nad szachownicą przez X czasu i nikt nie przegrał przez jego brak.
Co wy na to?

Jako, że nie jestem z natury skromny powiem, że mam II kategorię, jeżdżę sobie na turnieje o ile mam czas i grywam dużo partii "na żywo".
 
W

wiki9969

Guest
hm... na żywo to ja jedynie gram sama ze sobą. ;) I pewnie nie będę miała szans na zwycięstwo z Tobą Inherentny, ale na turniej się zgadzam. O ile będę miała czas. ;)
 

Tiwaz

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2007
Posty
650
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Kielce
inherentny napisał:
Ogólnie to wpadłem na pomysł turnieju szachowego na forumowisko.pl.

Mój plan:
partie rozgrywane na kurnik.pl w wybranym przez nas pokoju. Tempo gry sugeruję 5+3, aby nikt nie musiał siedzieć nad szachownicą przez X czasu i nikt nie przegrał przez jego brak.
Co wy na to?
Ja byłbym za 15+3 minimum hehe. Żeby się nie stresować.
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
Bylem jako szczeniak w klubie szachowym Zelmer Rzeszow, z tegoz tez ramienia bylem na Turnieju szachowym w Hamburgu klasy B ml, na 25 uczestnikow zajalem szczytne 23 miejsce, niby smieszne ale to nie byly przelewki... ciesze sie ze nie bylem ostatni... teraz gram troche online ze srednim powodzeniem, ale zawsze jakias to frajda poznawac ludzi i ich styl gry.
 
Y

Yelonek

Guest
Ja kiedyś do klubu szachowego chodziłem i zdobywałem sławę oraz medale (posrebrzane, made in China) na jakichś szczeniackich olimpiadkach (nigdy nic nie zdobyłem na szczeblu wyższym niż powiatowy). Ale to dawno było. Dzisiaj pamiętam tylko jak się figury poruszają - reszta wiedzy i "cwaniactwa" wyparowała.
 
A

alfabeta11

Guest
W szachy gram jak tylko mam możliwość grania z kimś żywym, kto będzie siedział przede mną to zawsze bardzo chętnie z takiej możliwości będę korzystał ;)
Nie jestem jakimś wybitnym graczem, nawet nie jestem poniżej normy. Można powiedzieć, że dno totalne ale mimo wszystko lubię sobie zagrać. Wydaje mi się wtedy, że jestem inteligentniejszy niż w rzeczywistości :p
Kiedyś nawet byłem w kole szachowym. Ogólnie to przyjemne zajęcie. Można sobie przy tym porozmawiać całkiem ciekawie
 
R

Righteousness

Guest
Weź mnie nawet alfa nie denerwuj, czemu nie proponujesz rozgrywki żadnej?
Uwielbiam szachy, bo trzeba dużo widzieć i myśleć. Nie gram jakoś super dobrze, ale potrafię "zabłysnąć" :p
 
M

mmamba88

Guest
Pewnie ;), uwielbiam grać w szachy. Gdy mamy wolny wieczór z mężem rozgrywamy przy herbacie partyjkę. A jak on nie ma czasu a ja mam to gram na :
gierestrojka.pl/profil/gry/szachy
 
Do góry