Kobiece kompleksy

N

natulka123

Guest
Witajcie. Nie ma chyba kobiety, która nie miałaby kompleksu prawda? tak z ręką na sercu powiedzcie czy te kompleksy w 90% nie dotyczą naszej urody? Bo mi się wydaje, że tak. Skąd to się w ogóle bierze? Dlaczego nie doceniamy tego co mamy? Na siłę chcemy się komuś przypodobać, ale czy to w ogóle słuszne?
 

felka

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
To prawda, nie ma chyba kobiet bez kompleksów :D z pewnością w większości dotyczą one urody.. myślę, że to bierze się z tego co widzimy w tv np.. chcemy być takie jak pokazywane modelki ;p powinnyśmy doceniać się bo każda z nas jest na swój sposób wyjątkowa.. eh :)
 
M

mmamba88

Guest
Ja chciałabym mieć smuklejszą szyję, wyraźniejsze kości policzkowe, nie mieć opadającej powieki.
Ale chciałabym być też mądrzejsza, bystrzejsza, inteligentniejsza, bardziej oczytana :p
 

siwka

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2012
Posty
62
Punkty reakcji
0
nie umiesz pokochać siebie, nie żyjesz w zgodzie ze swoim własnym ja i powstają kompleksy. Jeśli coś ci się nie podoba powinnaś to zmienić jeśli nie możesz powinnaś to zaakceptować
 

felka

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
ehhh mysle, że kazdy chcialby cos w sobie zmienic :) to normalne, bo nikt nie jest doskonały. Poza tym uwazam, ze dziewczny czasami bez powodu wyjawiają te kompleksy facetom, a tymczasem gdyby nie to to oni by nie mieli o tym pojecia.
 

Master557

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2013
Posty
93
Punkty reakcji
2
Coś w tym może jest. Ale ja uważam, że więcej jest kobiet, które ukrywają swoje kompleksy niż tych, które o nich mówią.
Co nie zmienia faktu, że w większości przypadków kompleksy te są całkowicie bezpdstawne.
 

siwka

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2012
Posty
62
Punkty reakcji
0
bo kobiety zawsze przesadzają, marudzą i nie wiadomo co wymyślają. Faceci też mają kompleksy ale nie chwalą się tym tak jak płeć piękna
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Kompleksy kobiece są łatwe do odkrycia jak chodzi o wymiary, gładkość, zgrabność itp. Uważam, że przeważnie są bezpodstawne, bo przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka, a w parze łatwo się przyzwyczaić
Natomiast kompleksy typu mam za mało rozumu chyba nie istnieją albo są skrzętnie ukrywane - nie znam rozmowy kobiet podwładnych o niedostatkach intelektualnych zwierzchniczki
 

rosa_te

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2014
Posty
44
Punkty reakcji
0
ehh, raz jest dobrze, a raz jak dopadnie takie myślenie to ciezko od tego uciec, pogoń za ideałem spedza nam sen z powiek
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Moim największym kompleksem obecnie są zbyt rzadkie włosy i zrobiłabym wszystko aby mi ich narosło jak najwięcej, ehh każdy ma coś.
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
A ja nie mam żadnych kompleksów :) są oczywiście rzeczy które mi się we mnie nie podobają ale to są takie drobnostki które mi w niczym nie przeszkadzają :) a na diecie jestem wyłącznie dlatego bo wiem że to zdrowsze dla mojego organizmu :)
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Dorka123 napisał:
a stosujesz cos na to? witaminy? kosmetyki? wcierki?
Wcierki ? Takiego określenia nie słyszałam. O amupłkach które wpływają na porost włosów owszem, chociaż je również się wciera, czyli co to wcierki ? :D
Ale jeśli macie jakiś pomysł na przerzedzone włosy - wstyd mi że tak strasznie - garściami wypadają i widzę jak mi się przerzedzają - a to podobno kwestia stresu, ale w moim przypadku rownież przebyta operacja - skutkiem ubocznym znieczulenia podawanego podczas operacji jest właśnie wypadnie włosów. ;/
A takim moim kompleksem odkąd pamiętam są moje uda.:/ A co jak co ale je jest ciężko wymodelować.
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Ja ogólnie póki co to rozglądam się, badam teren, że tak powiem co bym mogła zrobić dla tych moich włosów żeby było ich więcej. mój kompleks akurat jest uzasadniony mam baaaardzo mało włosów, na prawdę.
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Polecam ampułki dercos neogenic do wcierania w skórę głowy. Kuracja nie jest tania, ale skuteczna w 97%. Ja sama ją stosowałam i byłam w szoku ile nowych włosów mi wyrosło, teraz już mi trochę odrosły, ale jak nie polakieruje włosów, to wyglądam jakbym miała grzywkę. Trzeba minimum 3 miesiące wcierać ampułki, by zobaczyć zadowalające skutki.
 

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
Wydaje mi się,że wszyscy dopiero w obliczu choroby doceniają to co mają :(
 

jolly78

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2014
Posty
252
Punkty reakcji
5
Kompleksy biorą się z porównań do gwiazd poprawianych w Photoshopie...
 
Do góry