Gdzie w Warszawie spędzać czas z dziećmi?

Fitorka

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2013
Posty
60
Punkty reakcji
1
Macie sprawdzone miejsca? Jakies bawialnie - kawiarnie? Tak żeby mamy miały czas na rozmowę a dzieci miały się czym zająć:)
 

marek0

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
1
polecam klubokawiarnie kosmos kosmos na koszykowej przy placu konstytucji :) rodzice moga napic sie kawy, zjesc cos, podczas gdy dzieciaki moga bawic sie na zjezdzalni, rysowac. organizuja tez zajecia z pedagogami
 

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
Sprawdzona i lubiana KredKafe blisko Placu Zbawiciela - jedzonko, gry, zabawy, inspirujące zajęcia itp - nasze dzieciaki uwielbiają :)
 

puzzlefan

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
warszawa
Podobno w Pompon jest fajnie. Jeszcze tam nie byłem, ale może kiedyś się wybiorę. To jest koło zajezdni Wola.
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
My chodzimy najczęście do Inca Play :)
A na dzień dziecka gdzie się wybieracie ? w plener czy na jakąś imprezę zorganizowaną ?
Ja idę ze swoim synkiem do Blue City gdzie ma być moc atrakcji :)
 

trogo

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
w cotygodniowym dodatku do wyborczej jest cała rubryka o imprezach dla dzieci w różnych dzielnicach warszawy - serdecznie polecam, można znaleźć za darmo takie imprezy że dziecko znika na 5 godzin a rodzice mogą spokojnie sobie posiedzieć przy kiełbasce i soku:)
 

antracyt

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2013
Posty
51
Punkty reakcji
0
Na pewno nie w centrum handlowym :p. Jak się ma trochę środków do zagospodarowania to HulaKula jest dobrym pomysłem, czy Centrum Kopernika.
 

mariposa555

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja na przykład uwielbiam spędzać czas z moim dzieckiem na świeżym powietrzu, dlatego wybieram place zabaw Warszawa. Atrakcje nie tylko służą do zabawy, ale również i uczą. Wiem, że podczas zabawy moje dziecko jest bezpiecznie. Słyszałam, że firmy do produkcji placów zabaw używają tylko najlepszych materiałów. Odwiedzanie takich miejsc jest nieodłącznym elementem każdego dnia.
 

kiciakocia

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
oaza napisał:
My chodzimy najczęście do Inca Play :)
A na dzień dziecka gdzie się wybieracie ? w plener czy na jakąś imprezę zorganizowaną ?
Ja idę ze swoim synkiem do Blue City gdzie ma być moc atrakcji :)
Ja też chodzę do Inca Play w Blue City, teraz w wakacje w tym roku był tam remont i jest nowy wystrój i więcej atrakcji, bardzo ładnie tam się zrobiło i bardzo przyjaźnie dla dzieci i dla rodziców. Chłopaki uwielbiają ;)
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Warto jest wybrać się z dziećmi do Promenady nad Jeziorem Zegrzyńskim - Centrum Rekreacyjne Znajduje się obecnie jakieś 30 minut jazdy samochodem od centrum . Kiedy pogoda jest ładniejsza można naprawdę miło spędzić tam czas. Zabieram tam co raz moją siostrzenicę.
Wiecie co szykuje się w najbliższych dniach ? Już w tym tygodniu w dniach 11-12 października będzie tam kiermasz zdrowej żywności .
Będzie tam wiele atrakcji dla maluchów :
malowanie buziek
dmuchany zamek
A także:
warsztaty decoupage
degustacje lokalnych potraw z możliwością zakupu..
Jakieś występy :)
 

Talarka

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Fajnym miejscem jest Monpepeland;) nie jest to w samej Warszawie, a w Nowym Dziekanowie, można jechać na cały dzień, jest dużo atrakcji karuzele, kolejki, żywe zwierzęta, super miejsce na zorganizowanie urodzin;)
 
M

magiczna

Guest
Fajne miejsce na Targówku - malinowo, duza sala zabaw dla dzieci plus kawiarnia dla rodziców
 

Renkao

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2017
Posty
13
Punkty reakcji
0
Sama lubię przebywac w restauracji Akademia. Przyjemna jest również dla dzieci.
Pozdrawiam.
Renka
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
W Warszawie można spędzić miło czas po Warszawsku jak 99,8% Warszawiaków czyli na mega wyprawie weekendowej do ... centr handlowych. Nic przyjemniejszego nie ma.
 
Do góry