Moje pierwsze rysunki w stylu Mangi - wasza opinia

KamilGasek

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Bielsko-Biała
Hej ,zalogowałem sie na tą stronę żeby ktoś oprócz moich przyjaciół zobaczył moje rysunki ,i powiedział mi czy dobrze zaczynam .Wicie dobrzy przyjaciele zawsze powiedzą że im sie podoba :p .Jakie jest wasze zdanie ? Twarz dziewczyny jest moim 2 w życiu rysunkiem a diabełek jest czwartym .Rysunki zrobione na pomocnych filmikach z YT oglądane na telefonie .Ale rysowałem sam :)
Jak skończe mój nowy rysunek to też go dodam ,teraz prawie skończyłem Miku Hatsune :D
Zdjęcia kiepskiej jakości dlatego dałem dwa.
 

Attachments

  • 20110308164.jpg
    20110308164.jpg
    148,2 KB · Wyświetleń: 23
  • aaaaaaaaaa-08 19.56.28.jpg
    aaaaaaaaaa-08 19.56.28.jpg
    670,2 KB · Wyświetleń: 24
  • moje2.JPG
    moje2.JPG
    24,9 KB · Wyświetleń: 22

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Pierwsze mi się podoba nawet, moim zdaniem lepiej wyszło niż to drugie. Mistrzostwo świata to to nie jest, ale mówisz, że dopiero zaczynasz... :D Jak na rysowanie z filmików na YT- jest dobrze.
Oprócz YT polecam różne apki na telefon, które w większości są podpisane jako "how to draw", z łatwością znajdziesz, a moim zdaniem są lepsze niż filmiki. W tych aplikacjach masz dokładnie wyjaśnione kiedy, które linie rysować, najpierw taki szkic wstępny, później co poprawić grubszym ołówkiem itd.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Hej.

Moja kuzynka zajmuje się ilustrowaniem książek , a zaczynała właśnie od rysowania mangi (próbowała rysować czarodziejki z księżyca - teraz nie ma z tym żadnego problemu ;) ) .
Ona zaczęła w wieku 8 lat ,o ile dobrze pamiętam i teraz rysuje naprawdę świetnie. Obecnie ma ponad 20 lat.
Nie wiem ile masz lat ,ale rysunki na mnie jakiegoś specjalnego wrażenia nie robią.
Rozumiem ,że dopiero zaczynasz ,więc pamiętaj ,że trening czyni mistrza ;)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Diabełek mi się podoba, natomiast dziewczyna nie, ma śmieszną twarz :D Ale i tak jest całkiem nieźle, jestem ciekawa, jak Ci wyszła Hatsune Miku ^_^
 
D

Dobrawa

Guest
Wiem ze anime tak ma ale jednak przy tym ostatnim złagodzilabym troche zarys twarzy jednak ale poza tym jak na poczatki calkiem ciekawie
 
Do góry