Dane na forum

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Witam. Mam takie pytanie, ponieważ na pewnym forum darmowym. Pisałem komentarze i administrator na forum publicznym podał moje dane, bez mojej zgody. Chciałbym się dowiedzieć co może za to mieć i jak mogę tego i gdzie się domagać bo mi się to nie podoba. Administrator podał moje imię i pierwszą literę nazwiska. I zespół w jakim gram, przez co łatwo się wszystkiego domyśleć. A potem trochę niżej drugi administrator powiedział osobę z imienia i nazwiska moją.
 
M

MacaN

Guest
Przeczytaj regulamin forum. Jeśli było to z nim niezgodne, to myślę, że spokojnie możesz pozwać gościa ;)
 

Max Kwiatkowski

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
547
Punkty reakcji
136
Wiek
33
Regulamin forum? kilferCFC, a jeśli Cię znam i zawołam z imienia i nazwiska na ulicy to będziesz chciał mnie pozwać? I staraj się człowieku pisać w sposób bardziej zrozumiały... "Jak mogę tego i gdzie sie domagać" - no w końcu nie wiemy cholera, czego ty chcesz sie domagać. "Drugi administrator powiedział osobę z imienia i nazwiska moją". Jeśli osoba nie podała nigdzie na tym forum swoich danych twoja, a administrator cię zna, tak po prostu... Cóż, patrz pierwsze zdanie.
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Chodzi mi czy mogę czegoś dochodzić, czy nie. Administrator mnie nie zna. Po prostu było taka gadka anonimowa, a administrator podał na forum publiczne moje dane. Teraz każdy wie co za osoba pisała, a w regulaminie jest napisane, że administrator będzie dbał o moje dane osobowe.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Podał imię, nazwisko, miejsce zamieszkania, wkleił Twoje zdjęcie i powiedział o Tobie coś obraźliwego i ujmującego Twej godności?
 

Max Kwiatkowski

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
547
Punkty reakcji
136
Wiek
33
Chodzi mi czy mogę czegoś dochodzić, czy nie.
Możesz pozwać każdego za wszystko. Tylko ty stawiasz, bo to nie sprawa z urzędu.

Administrator mnie nie zna. Po prostu było taka gadka anonimowa, a administrator podał na forum publiczne moje dane.
Moja kobieta mnie kocha. Dzień ślubu, pełen kościół, a ona powiedziała żebym się wypchał i uciekła sprzed ołtarza.
 
Do góry